2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hoşgeldinnnbenim minnak kuşum da 11 ocak doğumlu

neden yaptın ki böyle bişey kötü içerik oluşturacak birşey yok herkes kendi kendine
konuşuyor karşılıklı bir atışma yok sen neden bildirdin ben anlamış değilim

şimdi değil canım bayağı oldu
şu aşağıdaki mesajları bildirmiştim.
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/515853-2013-ocak-anneleri-4056.html#post31519820

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/515853-2013-ocak-anneleri-4056.html#post31520080

ki vaveyla kendini de kiblemiş. ama ben yapınca gammazcı oldum nedense

hımm püf noktası bu demek teşekkürler canım.:13:

Canım ya geçmiş olsun, eşinin de olmaması kötü olmuş, Allah tekrarını göstermesin. '99'da ben de Avcılar'daydım, fenaydı fenaaa

Sağol canım. Ayy ne güzel ya darısı başımıza, bizimki daha yüzüyor, gidemeyince de kızıp ağlıyor

Yok be canım beee ne olacak artık yedir ne bulursan bişey olmaz bıdıklaraa...

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara...

yok yaa bizde alamadık neyi bekliyorsak anlamadım yatıyor mu acaba biraz kağan dik oturunca yemiyor,
sen araştırmışsındır,indirim mi war ki e bebekten mi hepsi buradadan mı alacan

Benimki de Ruza'nınkinin aynısı canım, E-bebek'in mağazasından almıştım.

Bende foto yükledim beni merak eden varsa (var mi?) bakabilir. .

Ruzada ferdada cok guzel maşallah. .
Canım sağolasın, senin görüşünün güzelliği, dur şimdi bakıcam fotolara.

Allah Allah yaa işe bak. Bir de ne cesaret gelebilmişler Bizde işler yolunda çok şükür. Sadece kv çocuğumu benden kıskanıyor o kadar Kayınpederim bile bak annesini görünce sevindi hareketlendi diyor, kvalidem yok uyumadı uykusu var ondan yapıyor diyor; sabah ben giderken ağladı bariz şekilde beni bırakmamak için, kvalide yine ah canıım uykusu gelmiş diyor. Ne yapiim ben de artık gülüp geçiyorum, sonuçta çok sahiplendiğinden yapıyor, ben de yanında yokken alsın bağrına bassın babannesi istediği kadar işte

ayy neyse şimdilik rafa kaldırdım düşünmeyeceğim aslaaa k.v bırakmam demiştim
heralde o bakar ama çokta sahiplenirse diye korkuyorum neyse o zaman bakarız seneye bu zamanlar yani,
teşekkür ederim canım cevabın için,

Bişey olmaz canım ya sahiplensin boşver daha iyi, yanında olmadığın sürece sıkıntı olmuyor Zaten ben eve geliyorum, beraber yemek yiyoruz, bizimkine de yediriyorum, ondan sonra uyku saati geliyor evimize iniyoruz. Hafta sonu zaten ayrı. Bizim yazınki malum olaylardan sonra zaten daha bir mesafeliyiz, o yüzden çok sıkıntı da yaşamıyorum, eskisi gibi 7/24 beraber olsaydım kötü olurdu ama. Artık sen ayarlarsın onu. Bir de şunu düşünüyorum: ben ferda değil x,y,z olabilirdim; herhangi biri; ama o zaten benim çocuğum olduğu için bakmıyor, kendi oğlunun çocuğu ve torunu olduğu için bakıyor. Artık o kadar minnet altında hissetmiyorum. Sanırım psikolojik savunma mekanizmalarım iyi işliyor di mi burçaaak

nasil yani yuruyo muuu

ivitttttt:26:
belliydi zaten bi kaç gündür yürüyemediğini unutup koltuğu bırakıp kendi kendine duruyordu şimdi uzakta tutuyorum kendime doğru döndürüyorum adım atıp geliyor bende ilk adım pastası mı yapsam ne
benim kuzu herşeye erken başladı zaten
mikrop acelesi ne bilmiyoırum ki

nasil yani yuruyo muuu

ivitttttt:26:
belliydi zaten bi kaç gündür yürüyemediğini unutup koltuğu bırakıp kendi kendine duruyordu şimdi uzakta tutuyorum kendime doğru döndürüyorum adım atıp geliyor bende ilk adım pastası mı yapsam ne
benim kuzu herşeye erken başladı zaten
mikrop acelesi ne bilmiyoırum ki
(aynısı gelmiş tekrar kusura bakmayın kızlar

Son düzenleme:

heyyy masallah. bizimki 1-2 sn durabiliyo ancak. elinden tutunca bile adim atmayi bilmiyo
dogru duzgun surunmeden emeklemeye de 1 haftadir basladi.

ama hareketlilik zorr, altini bezlemek bile mesele. kakali kakali kalkip gitmeye calisiyo

umu, 12m nasılsınız neler yapıyorsunuz niye yazmıyorsunuuzzz???

iyiyim canım ne olsun,sizleri takip ediyorum son hız okumaya vakit buluyorum da bir türlü yazmaya vakit bulamıyorum....ben görmeyeli epey bir kaynaşmışsınız canım Allah muhabbetinizi artırsın.oğlum gripti son bir haftadır,ateş falan derken yeni yeni kendine geldi...oturuyor,yüzüyor ama tutunup kalkma emekleme belirtisi yok.iştahsız,hiçbir şey yemiyor...3 dişimiz çıktı,4. yolda....benden şimdilik bu kadar...arayı açtım ama buralardayım yine...öpüldünüz

heyyy masallah. bizimki 1-2 sn durabiliyo ancak. elinden tutunca bile adim atmayi bilmiyo

ama hareketlilik zorr, altini bezlemek bile mesele. kakali kakali kalkip gitmeye calisiyo

Repuu durakta otobüs bekliyorum milletin içinde güldürdün beniii Çok fena yaa eline oyalanacak bir şey vermeden mümkün değil durmuyor direk yüzüstü dönüyor :)

Ceyliiis maaşallah erkencisiniz yaz bugünü bir yere fotosunu da çek hemen hatıra kalsın.

aynen yuzustu muzustu temizliyorum bazen ama tam o sirada oturmaya calisinca fena
bir de kiyafetleri geri giydirmek icin pesinde emekliyorum. oyuncak da kar etmiyor. baglayip yapicam sonunda

Valla öyle oldu birden, bayağıdır burda konuşuyorduk ama, sonunda tanıştık, inşaallah yüz yüze de nasip olur. Sen de çok arayı açma, yaz iki satır :) Çok geçmiş olsun bebişe, boşver hepsi aynı şekilde ilerlemiyor işte ne yapalım bizimkiler biraz tembel çıktı:) Sen de öpüldünn

çekmem mi geçende yapıyordu bu hafta baya hızlandırdı çok durmaya başladı ayakta baya acelemiz var
babası da diyo ergenliğe girsin oğlum evlendircem benim gibi sıkıntı çekmesin seni alana kadar çok uğraştım diyor kavuşmamız geç oldu da
oğluşum da anlıyor mu ne hayatı önden yaşamaya çalışıyor çocuk

benim kuzuda öyle çok zor altını da üstünü de değiştirmek çok yoruyor beni Allahtan bikaç gündür annem bende hastayım diye

Ceylis maasallah erkenci senin ki :)) benim ki epeydir jet hiziyla emekliyor cok zor yaa pesinden kosturuyorum. Ayaga kalkiyor dusuyor. Yuruyunce daha zor allah kolaylik wersin sana. Benim ki ayaklari oyle dik yapiyor ki surekli acelesi war afamin yemek yiyor ardindan firliyor. Almamasi gereken seye cisss deyince sinirleniyor :)) surekli ablasinin pesinde oyuncak icin agliyor cocuuma boya yaptirmiyor cekiyor yada masaya uzanip cekiyor. Yurunce yandim ki ne yandim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…