2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
klasik olarak karakol bahçesinden aşırılmış çiçeklerle beraber, kızımdan anneler günü hediyelerim :)

oyyy canım benim yaaa..oyuncaklarını,çikolatasını bile sana vermiş....demek ki anneciğini çokkk seviyor...:KK16:Allah güzel günlerini görmeyi nasip etsin.

Son düzenleme:
oyyy canım benim yaaa..oyuncaklarını,çikolatasını bile sana vermiş....demek ki anneciğini çokkk seviyor...:KK16:Allah güzel günlerini görmeyi nasip etsin.

amin canım hepimiz çocuğunu güzel günlerde büyütsün.. sen de görceksin anneler gününde "anniciiiim anniler günün tutlu olsun" diyecek bazen de dışardan kopardığı otları çiçek niyetine sana getircek:)) şahane duygular bunlar :KK16:

selam kızlar
nasılsınız
hafta sonu yokyum anneler gününüzü gecikmeli kutluyorum
kont. gittik paşam 15günde 400 gr almış
doktor destekli oturtmaya başla dedi
sivrisinek için 6 aydan sonra kovlar offlar dedi
vitamin için devit alıyruz multitabı sordum gerek yok anne sütünde bitek d vit.yok zaten bir süre sonra balık yağına başlayacağız dedi

düzelmeyecek 2. cocukta daha bir sarkacak :KK14: benim bir de orta boy sarktı gitti estetik düşünüyorum walla şu bebekte iyice bir doysun da :KK1:

Yapma ya ben de sütün ağırlığındandır diye kendimi avutuyordum hüsrana uğradım şimdi, daha genciz beyaa:KK50: Sporla filan düzelmez mi acebam? Hani ayağımda bebişi sallarken kollarımı filan sallasam? :KK52:

yaa dün ben de şöyle bi baktım da göğüslerim sarkmış sanki dedim
sonra yoookk canım dedim
amma şimdi sen yazında ferdaerd evet sanırım sarkıyorlar

Yapma ya ben de sütün ağırlığındandır diye kendimi avutuyordum hüsrana uğradım şimdi, daha genciz beyaa:KK50: Sporla filan düzelmez mi acebam? Hani ayağımda bebişi sallarken kollarımı filan sallasam? :KK52:

ooo emzirmeyi bırakınca daha bir tuhaf oluyorlar söliim:) aman belki yapı meselesidir benim öyle yani :KK1: 30 yaş üstü 2. cocuklu bayanlarda daha tuhaf oluyor :KK53:

oğlum dönmeye başladı kızlar
yüz üstü yatarken sırtüstüne dönüyor
ama sırtüstü anca yarıya kadar dönebiliyor:KK9:

benim kizim konusmaya cok hevesli surekli ciglik atiyor konusmayinca kiziyor acaba bu durum sizde de ayni mi bir de eli surekli agzinda dis cikmasi icin erken acaba benim kizim bazi seyler icin erken mi davraniyor?

hakkım yok biliyorum ama 3 çocukla bahar depresyonuna girdim galiba ...ben ki evde durmaz gezenti hayat dolu cıvıl cıvıl bir hatun şimdi pijamalar üstümde bütüngün çekyatın üstünde tünüyorum resmen... inanın dışarı çıkmayı hiççççççç istemiyorum.her şeye gülen mutlu olan ben ruh gibiyim ne mutluluk ne sinirlilik belirtisi nötr oldum havalardanmıdırki acaba offfofff:118::

kızlar bebeğim kabız oldu galiba.5 gündür kakasını yapmadı:KK43: ve son iki gündür çok zor uyuyor sürwekli kıvranıyor yavrucum. şaşırdım ne yapcamı. doktorun gaz için verdiği fitilden verdim bana mısın demedi. eşime eczaneye sor dediydim.eczacı libalakas ve duphalac vermiş. kullanan var mı bu ilaçları. libakas fitil mantığıyla uygulanıyor. onu verdik ama peşpeşe olmasın diye şurubu vermedim. bu gece de yapamazsa yarın doktora götüreyim diyorum.

kızlar bebeğim kabız oldu galiba.5 gündür kakasını yapmadı:KK43: ve son iki gündür çok zor uyuyor sürwekli kıvranıyor yavrucum. şaşırdım ne yapcamı. doktorun gaz için verdiği fitilden verdim bana mısın demedi. eşime eczaneye sor dediydim.eczacı libalakas ve duphalac vermiş. kullanan var mı bu ilaçları. libakas fitil mantığıyla uygulanıyor. onu verdik ama peşpeşe olmasın diye şurubu vermedim. bu gece de yapamazsa yarın doktora götüreyim diyorum.

sadece anne sütü alıyorsa normal, benim ki bir süre öyleydi 5-6 güne çıkmıştı.. ben çok düzenli olarak 1 aydır biogaia kullandım we sonunda etkisini gördüm, yani kullanmaya başladıktan 15 gün sonra falan etkisini gösterdi.. şimdi 1 gün arayla yada hergün yapıyor maaşallah..

hakkım yok biliyorum ama 3 çocukla bahar depresyonuna girdim galiba ...ben ki evde durmaz gezenti hayat dolu cıvıl cıvıl bir hatun şimdi pijamalar üstümde bütüngün çekyatın üstünde tünüyorum resmen... inanın dışarı çıkmayı hiççççççç istemiyorum.her şeye gülen mutlu olan ben ruh gibiyim ne mutluluk ne sinirlilik belirtisi nötr oldum havalardanmıdırki acaba offfofff:118::

canım benim yaa aynı şey bende de war uyku hali war ayrıca :KK14: gözlerim dolu dolu oluyor bazen.. geçer elbet.. beklemedeyim :KK31:

X