2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhaba ben uyku yonunden size gore birazdaha sanssizim bizim duzenimiz yok gibi gunduz 15 dk uyuyup uyaniyo gecede uykuya cok Zor daliyo sabah 5 veya 6 ayakta baya uykusuz kaliyoruz gece yatip sabah kalkmayi ozledik bugun asilarimizida olduk isallah ates falan yapmaz

bazen akşamları göğsümü sıkıyorum süt damla damla çıkıyor.eskiden yani bebeğim ilk doğduğu zamanlarda sıkınca fışkırırdı.bomboş göğüslerim....

o kadar sık emziriyorum ki anlatamam.saat başı,bazen bakıyorum saati bile dolmadan emziriyorum.aç bebek ağlar diyorlar ağlamıyor da oğlum ama göğüslerim boş gibi.sağol tavsiyelerin için....iyi ki varsınız kızlar.

selam ..bebekleriniz 1 ayda kaç kilo aldı boyu ne kadar uzadı ?

selam canım nasılsın ikizler nasıl?

benim kızım 1 ayda 600gr almıştı boyuda 4 cm uzamıştı 5070gr mız ve 60 cmiz (yani 13 martta tartılıp ölçüldük :)

bazen akşamları göğsümü sıkıyorum süt damla damla çıkıyor.eskiden yani bebeğim ilk doğduğu zamanlarda sıkınca fışkırırdı.bomboş göğüslerim....

aynen canım ya bende de durum aynı ama emzirmeye devam ne yapalım :26:bilemiyorum ki

uyku bizde de gündüzleri en uzun 45 dkya kadar geriledi gece zaten 3 te uyuyoo 6 da uyanıyoo böylee yani degişmedi hiç inş.düzelecek :18:

iyiyim çok şükür teşekkür ederim sen nasılsın
hamsiler de ii ler çok şükür büyüyorlar
kocaman oldular valla ilk doğdukları halleri aklıma geliyor da oyuncak bebek gibiydiler

iyiyim çok şükür teşekkür ederim sen nasılsın
hamsiler de ii ler çok şükür büyüyorlar
kocaman oldular valla ilk doğdukları halleri aklıma geliyor da oyuncak bebek gibiydiler

iyiyim canım aynı şeyler kızla ugraşıyourm tatlı ugraşlar bazende yorucu ugraşlar

evett ya büyüyolar artık biçok kıyafetimiz kısa geliyoo

iyiyim canım aynı şeyler kızla ugraşıyourm tatlı ugraşlar bazende yorucu ugraşlar

evett ya büyüyolar artık biçok kıyafetimiz kısa geliyoo

maş. kaç günlük oldunuz siz
ay sorma prematüre giydirirken şimdi 62 ler olmaya başladı bizimkilere 56 lar küçük geliyor artık

merhaba arkadaşlar aysenin mail adresini bilen var mı? Özelden mesaj atamıyorum henüz kendisine ulaşmam lazım.

bence o kadar da sık emzirme. bebek ağlamadıkça 2 - 3 saatte bir emzirmek ideal. süt üretimim azalıyo saat başı emzirdiğim zaman.

gündüz bir düzenimiz yok tutturamadık..

bebek arabasını bizim ki sewdi gibi 2 kez çıktı zaten:) şu sıralar hawa ısındı başıcam çıkarmaya.. nasıl alıştırlır ki bilemedim şimdi..

bugün bizim bez yine beni mahwetti.. bir güzel karnına komple çiş geçmiş, yatak çarşaf ne warsa ıslanmış!

huggies 4-9 kullanıyoruz 1 ayı geçti.. 9 a daha war.. nasıl küçük gelir anlayamıyorum ben.. poposunun ortasında kalıyor nerdeyse:44: 4 numarası da büyük olur sanki diyorum.. napmalı? ne kullanmalı ne almalı?? artık kıyafet değiştirmekten çocuğu yıkamaktan yoruldum!

Son düzenleme:

geçen gün bende bezden muzdariptim huggıesdi bezimiz dışına taşıyodu iki gün önce prima 4-9 aldım iyi gibi birazbüyük geldi kızıma ama yine de iyi çiş taşırmıyo en azından çok haklısın kimisi büyük kimisi küçük bu bezlerde bi ayar yok yani

bebek arabasını çok seviyo benim kız degmesin koydugum gibi uyuyoo zaten dün 3 saat kadar dışardaydık hiç uyanmadı akşam 6 da eve geldik gözleri açıldı gece 3 e kadar uyumadı dışarda uyuyoo evde uyumuyoo zillii

eee ben ne edeyim şimdi 7-12 si war 7 iyi de 12 kg olunca büyük olmaz mı acep?? diğer bezler nasıl ki

ben bebek arabasına koyunca uyuyor uyanıyor öyle geziyoruz.. bir gözü açık yani:)

Son düzenleme:
canım bugün soda olayını deneyecegim sade sodayı hiç sevmem ama mecbur bakalım sonucunu yazarım canım

eee ben edeyim şimdi 7-12 si war 7 iyi de 12 kg olunca büyük olmaz mı acep?? diğer bezler nasıl ki

ben bebek arabasına koyunca uyuyor uyanıyor öyle geziyoruz.. bir gözü açık yani:)

bez olayı deneme yanılma yöntemiyle hallocak galiba ama çokta pahalı bezler

canım bugün soda olayını deneyecegim sade sodayı hiç sevmem ama mecbur bakalım sonucunu yazarım canım

kesinlikle denemelisin.. süt fışkıracak süüüüüütttt! :) benim sağda bile arttı yani o derecede etkili..

Son düzenleme:
kesinlikle denemelisin.. süt fışkıracak süüüüüütttt! :) benim sağda bile arttı yani o derecede etkili..

içtim bugün bir tane birde akşama içicegim günde 2 tane yeter dimi?

ayyyyy inş.daha benim gögsümden hiç süt fışkırmadı hiç öyle sütüm olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…