2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydınlar herkeze bugün dr kontrolumüz var aslında kendi drmuzla değil çünkü kendisinden hala ses seda yok bizde geçen hafta gittiğimiz diğer dr muza gideceğiz heyecanlıyım doğumuma 1 hafta kaldı 7 ocak ta inşallah sanırım haftaya bugün bu saatlerde doğuma girmiş olurum bakalım bugün hepsi belli olur oğluşum içeride rahatsa sıkıntısı yoksa annesinin konforlu karnında son 1 haftası sonrada hep kollarımda inşallah çantalarımıda arabaya koyup gideceğim neolur neolmaz herşeyim hazır dilerim herkez hayalini kurduğu kavuşmak için sabırsızlandiği meleğini sağlıkla kucağına alsın AMİİİİİN

herkese çok teşekkür ederim sizde biranönce alırsınız kucağınıza seversiniz bebişlerinizi inşallah
derenn hayırlı uğurlu olsunsezeryan gerçekten zor benimde sancılarım oldu çok hareket etmen lazım ben sokağa bile çıktım yürümek için omuz ağrımdan kaçdefa ağladım ama işte annelik buya hep derlerdi kucağına alınca unutuyorsun gerçekten alıp koklayınca herşey siliniyo..:KK1:
yalnız bizim problemimiz göğüs uçlarım perişan halde emzirmeye korkuyorum resmen en kısa yoldan nasıl iyileşir bunlar bileniniz varmı yani gerçekten mağdurum :KK52:

DÜN NST ye girdim..kalp atışyları 120-170 arası gidip geldi zilli kızımın inşallah normaldir.. doktor normal dedi ama bilinmez beni korkutmak istememiş olabilr

meraba kızlar nasılsınız,ben 4 ocak doğumumu beklerken bebeğim erken geldi benimde:) aralık 26 da kucağıma aldım gece aniden suyum geldi ve acil sezeryana alındım,çok heyacanla telaşla ama hayırlısıyla kurtulduk...ama çok sancılarım var çok zor geciyor sezeryan çok çok zormuş bebeğimle bile ilgilenemiyorum sancılarımdam...kendinize dikkat edin.. şimdilik bu kadar ......

hayırlı olsun canm darısı bize inşallh

günaydın kızlar nasılsınız..eni bebişler olsun hepsine hayırlı olsun diyorum.hastalara sancısı çıkanlara hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.benimde bugün doktor kntrolüm vardı amaa malesef randevumüzü iptal ettiler doktorm hastaymış bi haftalık rapor almış.çok cnm sıkıldı.ama hasta diince bişe diyemedim.yinede bgn nst günüm gidip kızımı göremesemde kalp atışlarnı dinlicem..aslnda ultrasonda görmek istiodum 20 gündür görmüyorum..sizce başka bi hastaneye gidip görsemmi saglıgı keyfi yerindemi acaba.yoksa bir hafta daha bekliyip kndi dktormamı gitsem.şuan 38im haftaya 39

Kızlar günaydıııınn:KK66:)
Ben oğluşumu 22 Aralık gecesi saat 04:22 de kucağıma aldım,beklenen doğum tarihi 3 Ocak tı.Sizlerde kimler doğum yaptı okuyamadım,doğum yapanların hepsine hayırlı,ömürlü olsun diyorum ve hepinizin yeni yılını kutluyorumm:KK1:

Ben oğluşumu 22 Aralık gecesi saat 04:22 de kucağıma aldım,beklenen doğum tarihi 3 Ocak tı.Sizlerde kimler doğum yaptı okuyamadım,doğum yapanların hepsine hayırlı,ömürlü olsun diyorum ve hepinizin yeni yılını kutluyorumm:KK1:

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün.hergün bebek haberi alıyorum maşallah sonunda bugünleride grdük.darısı bizim başımıza

Neyse anca anladim ozge sancilarindan dolayi strese girip gittigi icinde yuksek cikmis olabilir..daha erken diye hic arastirmamistim bu nst olayini daha yeni yeni hakim oluyorum:KK1:

yok cnm ben strese girince diil bebek strese girince ölçüyo :KK1: ama zaten öyle bi durum olsa bebek strese girmiş diye araştırırlardı cünkü bebek strese girince kakasını yapar :26:

maş. gözünaydın ,darısı başımıza inş.

herkese günaydın ..
kimseler yok herkes doğurdu bi elin parmağı kadar kaldık artık :KK1:
Herkese iyi yıllar..İnş. hayırlı bir yıl olur,bu hayırlı yılda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin RABBİM bize..
Ben de yeni geldim doktordan ..
Hamsiler iiler çok şükür.:nazar::nazar:
Biri 2450 biri 2460 ,nstde sancı çıkmadı ,suları iyi :nazar::nazar:
artık 3 günde bir çağırıyor doktorum ne olur ne olmaz diye..
Perşembe tekrar gideceğim inş.
İnş. 15 gün daha dururlar da 3 e yakın doğururum:nazar::nazar:

Valla bende dun girdim nst ys bebekte hareketliydi ama 30 u gecmedi anlamadim senin isi pek..vardir heralde bir bildikleri cok siddetli vurmus olabilir:KK49:..rahat ol canim sen dinlen dolanma cok kendini kontrol et yeter sanci sikligini, suyun falan geliyomu kontrol et he bide cantani hazir tut:KK9: masallah bisi kalmamis zaten heran supriz yapabilir..

bende hep aynıydım simdiye kadar hep 20 30 lardaydı ilk defa bu kadar cıktı ve buna sancı da eşlik ediyo arada o korkutuyo zaten bütün gece uyutmadı beni bütün gece midemdeydi

Valla bende dun girdim nst ys bebekte hareketliydi ama 30 u gecmedi anlamadim senin isi pek..vardir heralde bir bildikleri cok siddetli vurmus olabilir:KK49:..rahat ol canim sen dinlen dolanma cok kendini kontrol et yeter sanci sikligini, suyun falan geliyomu kontrol et he bide cantani hazir tut:KK9: masallah bisi kalmamis zaten heran supriz yapabilir..

bende hep aynıydım simdiye kadar hep 20 30 lardaydı ilk defa bu kadar cıktı ve buna sancı da eşlik ediyo arada o korkutuyo zaten bütün gece uyutmadı beni bütün gece midemde ve :KK52:

herkese merhabalar doğum yapanları tebrik ediyorum.Rabbim bebekleriyle beraber hayırlı sağlıklı ömürler versin inşallah. doğum yapmayanlar için de benim gibi son günlerimiz Rabbim hayırlı zamanda kucağımıza almayı nasip eder inşallah

selam kızlar ;

ne habersiniz ben iyiiyim çok şükür bi sorun yok bekliyorum bakalım neler olacak
:KK24:

haftaya bugün büyük ihtimal sezaryan olacagım heyacan yok, korku yok, panik yok, ruhsuzlaştım,duygusuzlaştım nedense???? karışık duygular yaşıyorum Allah sonumuz hayır etsin hepimizin inş.amin...

cesaret gelmiş canım sana :)korkunun ecele faydası yok zaten doğurcaz bi şekilde.heycan o sırada artar bence

doğum hikayemi paylaştım arkadaşlar :)

arada okuyorum yazdıklarınızı, dua ediyorum
Allah hepinizi hayırlı ve sağlıklı şekilde kurtarsın inş

Son düzenleme:
doğum hikayemi paylaştım arkadaşlar :)

arada okuyorum yazdıklarınızı, dua ediyorum
Allah hepinizi hayırlı ve sağlıklı şekilde kurtarsın inş

hoşgeldin ..
hikayeni okuyacağım ama sorularıma cevap verbilirmisin burdayken ,çok merak ediyorum da

2,5 kg çok mu küçük ,aldığın kıyafetler nasıl oldu ,emmede sorun yaşadınmı nasıl emiyormu ..

hoşgeldin ..
hikayeni okuyacağım ama sorularıma cevap verbilirmisin burdayken ,çok merak ediyorum da

2,5 kg çok mu küçük ,aldığın kıyafetler nasıl oldu ,emmede sorun yaşadınmı nasıl emiyormu ..

hoşbulduk canım
2 buçuk kilo doğdu ama ilk günlerde kilo vermeye devam etti malesef
emmede sıkıntı yaşamadık refleksimiz yerindeydi maşallah
benim sütüm azdı, onu da humananın süt arttırıcı çayıyla hallettik
herkesin aklında bulunsun eczanede satlıyor oralete benzer bişey. İçtkten yarım saat sonra sütünüzü kaynatıyor mucizevi bişey
markası humana. 20 lira. Günde 3-5 kupa içiyorum ben

kıyafetler olmuyor :)), bezler bile büyük geliyor
bayagı küçük ebattaki kıyafetler oluyor sadece
bu yeni doğanlarda 300-400 gram bile o kadar değiştiriyor ki bebeği.
ama şu günlerde toparlamaya başladı,

ayaklı tulumlar kurtarıcımız oldu

hoşbulduk canım
2 buçuk kilo doğdu ama ilk günlerde kilo vermeye devam etti malesef
emmede sıkıntı yaşamadık refleksimiz yerindeydi maşallah
benim sütüm azdı, onu da humananın süt arttırıcı çayıyla hallettik
herkesin aklında bulunsun eczanede satlıyor oralete benzer bişey. İçtkten yarım saat sonra sütünüzü kaynatıyor mucizevi bişey
markası humana. 20 lira. Günde 3-5 kupa içiyorum ben

kıyafetler olmuyor :)), bezler bile büyük geliyor
bayagı küçük ebattaki kıyafetler oluyor sadece
bu yeni doğanlarda 300-400 gram bile o kadar değiştiriyor ki bebeği.
ama şu günlerde toparlamaya başladı,

ayaklı tulumlar kurtarıcımız oldu
ay ben de yeni bez aldım :)) ama bezlerde 2-5 kg diyor nasıl olmaz ,ay ben 4 dört tane aldım bi de :))
evet o çayı ben aldım kenarda duruyor ..
maş. RABBİM bize de nasip eder inş.
cevap verdiğin için sağolasın :KK16:

X