2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
ovvv hanımlarrr ne güzell şeyler bunlar böyle keyfim yerine geldii buraya bakıncaaaa yasemın hosgeldin canımmmmm

benimde bugun 100 luk sonucum aclik 96 1. saatte 213 2. saatte 157 cikti dahiliyeci sana 1 haftalik sure veriyorum diyet icin dedi butun beslenme tarzimi degistirdim gunde 1 saatte yuruyorum bakalim haftaya ptesi neolucak

artık sırtım çok ağrıyorrrrrrrrr yaaaaaaa
daha ileriki haftalarda nasıl olacağımı tahmin bile edemiyorum

hayırlısı olsun canım benim çalıştığım yerdede bir ziraat müh. arkadaş var uğraşıyodu bi sorayım yarın napmış.

bu nası bişey ya ? şok oldum olamaz yani böyle bişey

iyi yapmışsın tatlım bebek doğunca gezemiceksin uzun süre şimdi tadını çıkar :)

canım hiç takma bende kilo sorunu zaten hamile kalmadan önce vardı şimdi iyice büyüdüm herkes haftamı sorduktan sonra ikizmi diye soruyo. sanane diyesim geliyo bazen bi de tansiyon sorunu olunca her yerim şişti insanlar bi garip bakmaya başladı gören yazıık ne kadar şişmişsin falan da diyo arada. merak etme doğumdan sonra balon gibi sönücez zaten o zaman çıkarız karşılarına

canım ilk hamileliğimde sonuna kadar her gittiğimde sordum bi sorun olmaz demişti. bu sefer sormadım bile rahim ağzı kısalığı düşük tehdidi vs yoksa sorun da yok

canım bi dr unla görüşsen haftada 1 kilodan fazla alımlarda tansiyona bağlı ödem olabiliyormuş bu da gebelik zehirlenmesine yol açabiliyormuş dr um çok dikkat etmemi söylemişti. Allah korusun bişey çıkmasın sonra

Hoşbulduk.Kocaeli/İzmit

anladım tatlım iş stresinden bahsetmişsin de aynı şehirdemiyiz acaba dedim ben urfadayım

benimde bugun 100 luk sonucum aclik 96 1. saatte 213 2. saatte 157 cikti dahiliyeci sana 1 haftalik sure veriyorum diyet icin dedi butun beslenme tarzimi degistirdim gunde 1 saatte yuruyorum bakalim haftaya ptesi neolucak

inşallah diyetle hallolur canım dikkat et kendine geçmiş olsun

artık sırtım çok ağrıyorrrrrrrrr yaaaaaaa
daha ileriki haftalarda nasıl olacağımı tahmin bile edemiyorum

of benim de mide çok fena yanıyor uyuyordum ne güzel. mide yanmasıyla uyandım renie içtim sürt içtim hala pek bi değişiklik yok uyumak istiyorum yaaa

of benim de mide çok fena yanıyor uyuyordum ne güzel. mide yanmasıyla uyandım renie içtim sürt içtim hala pek bi değişiklik yok uyumak istiyorum yaaa

onu da gün içinde yaşıyorum sık sık
ama şimdi sırtım pek bi fena
sağa dön yok
sola dön yok
sırt üstü hiç olmuyor
napıcağımı bilemedimmm

ben de uyumak istiyorummmmmmmmmm hem de çokkkkkkkk

Esim geldi hadi yatayim dedim yattim dedigin gibi uyuyamadim saga don sola don.. Ezan falan okunmasini duydum yani.. Of gecen sefer bu kadar zor degildi ya. Resmen zombi gibiyim surat uykusuzluktan bembeyaz gozler mosmor

52 ile mi hamile kaldın ahh 52 olmam bir hayal artık =) bende 65 kiloyum ama 60 la hamile kaldım..papatya nın dediği gibi hafatada 1 den fazlası zararlı olabilr.tuz çok kullanmazdım şimdi yumurta bile pişirirken tuz atmyrm aman dikkat arkadaşlar hamilyz diye her bulduğumuzu yemeyelim..birde hamile olduğumu ilk öğrendiğimde ablam sen hasta değilsin hamilesin bunu aklından çıkama demişti gerçektende biz hamileyiz arkadaşlar dünyanın en güzel duygusuymuş çok şükür Rabbim herkese nasip etsin bol bol dua edinz kızlar bebek isteyen herkese nasip etsin Rabbim dualarımız kabul olsun herkesin yüzü gülsün..
diyet yapan arkadaşlar ddikkat edin doktor ne diyorsa aynısını yapın herşey bebeğimiz için...
cemremmm, bende izledim o haberi şaşırdım kadın doğum yapıyr yanında çocuğuda var millette çok tepki yok heralde orda ben doğursam ayılır bayılrdım millette elpençe başımda ne yapacaklarını şaşırırlardı kadın gayet rahattı eğer gerçekse normal doğumda sıkıntı yok he heee=))
şule, bende kontrole giderken topuklu ile gitmiştim doktora eşim soruyr hilal hanım eşim topuklu giyiyor dedi doktor şöyle bir baktı ondan birşey olmaz dedi eşim bozuldu..bu defada dar kıyafetler giyiyor dedi kendini ne ile rahat hissediyorsa onu giysin dedi.eşim üzüldü tabi he heee=))
OzOkuN arkadaşım benimde mide yanmam var off çok kötü birşey hiç böyle birşey yaşamdım şimdiye kadar..haftaya cuma gideceğim doktorabakalım ne diyecek ..

gerçi doktorlar problem yok diyorlar ama zerre kadar içinde istek olmaz mı insanın ya. yasak deseler daha iyi. adamlara da üzülüyorum bide doğumdan sonra

40 gün lousalık var

mide yanması çok kötü yaa ben 4.aydan beri yaşıorum bazen su bile içemıorum doktor bi şurup verdi Rennie die onu içince biraz rahatlıo ama gene başlıo malesef artık doğuma kadar çekecez bunu heralde ben resmen mideme bastırdığını hissediorum ya :)

canım merhaba benim de çok fena yanıyordu geçen haftalarda, doktora gittim bu hafta sonu o da eleviti bırakmamı söyledi eğer içiyorsan eleviti belki sende de o yapıyordur.. doktoruna bir sor eğer sakıncası yoksa sende bırak.. ben rahatladım val..la.. geçmiş olsun

günaydın kızlarrr,

havalar çok soğudu herkes kendine dikkat etsinn sıkı giyinin. hamilelikte hastalık hiç çekilmiyor.

dün tam çıkarken bir site buldum ama yabancı ve türkiyede böyle bir şey yok. bi marangozla konuşsam yaptırabilir miyim acaba.

bakın sizede atayım benim gibi yatak odası küçük olup bebeğini yanında yatırmak isteyenlere fikir olur. aslında maliyeti de yok;

Eki Görüntüle 580301

şu şekilde de kullanılabiliyor;
Eki Görüntüle 580304

kızlar günaydın.... nasılsınız ii misiniz? ben iyiyim çok şükür. sadece 4 5 gündür bebeğim eskiye nazaran tekme atmıyor. sadece dönüşlerini hissediyorum. ve biraz tedirginlik yapıyor bende bu durum. sizinkiler nasıl. doktora bunun için gidersem beni tefe koyar:)))) adama göre ben ince eleyip sık dokuyan bir anneymişim:)))))) aslında o kadar sorumsuz biriyimdir ki. ama o öyle diyoooo:))acaba diyorum yeri mi daraldı. çünkü dönüşlerini kaburgalarım da dahil karnımın her yerinde hissediyorum. öpüyorum sizi de zuzularınızı daaa:**

gününüz, gönlünüz aydın olsun ...

sude canım onun alt tarafını marangoza yaptırabilirsin üst tarafını da bulabilirsin aslında arastırmak lazım kolay bir yapım

bazen yorgunluğumuza bağlı olarak daha az, hatta hiç hareket etmeyebiliyorlar. her gün farklı olabiliyor.

dediğin gibi yeri de daralmıştır böyle şeyleri çok takma tedirgin olma bence. önemli olan orda kalbi atıyor mu...

her gün bunları düşünüp stres olma. Allah daha başka dert vermesin.

gününüz, gönlünüz aydın olsun ...

sude canım onun alt tarafını marangoza yaptırabilirsin üst tarafını da bulabilirsin aslında arastırmak lazım kolay bir yapım

günaydın baharcım, bende öyle düşünüyorum.. sanırım yaptırcam böyle bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…