2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

otel olarak düşünmedik hiç,çünkü daha güzel ve unutamıyacağımız bir şey olsun dedik.. izmirden antalyaya dolaşa dolaşa arabamızla gitmeye karar verdik.. otele o kadar para verip tıkalı kalacağımıza bu fikir daha cazip geldi :)

evet değişik olabilir aslında :)

kızlar biz balayımızda voyage bodrum' a gitmiştik çok güzel bir oteldi yemekleri temizliiği falan tavsiye ederim.ama temmuzdan önce olacaksa düğününüz antalya daha sıcak oluyo haberiniz olsun .

benmde 20 nisan da düğünüm..biz kapadokya ya gitmeye karar verdik 2 gece 3 gün.sabah kahvaltısı akşam yemeği içecekler arada aparatifler kapadokya turu hepsi 500 tl.... denz kenarı hiç düşünmedik açıkçası hem nisan ayında daha yüzemeyiz die hemde denize ne zaman olsa gidilir die düşündük ve görmediğimiz yerleri keşfedelim istedik...ve çalışan bir çft olduğumuz için sadece 1er hafta iznimiz var ve biraz da kendi evimizde vakit geçirelm de balayı süresini kısa tuttuk.

Kızlaar bizde Titanic Beach Resort Hotel e gidiyoruz Antalya Belek e Ben Spice hotel ile titanic arasında kaldım ama 1800 ve 1300 fiyatları 500 fark olunca Titanic i seçtim giden varmı acep ?

dedim az önce ve şimdi iptal için gidiyorum çünkü mobilyaları değişti sanıyordum değişmemiş

Spice Hotel sanırsam en iyisi

Son düzenleme:
bizde 8 haziranda Allah kısmet ederse evleniyoruz. 10 haziranda Belek Limak atlantis deluxe otele rezervasyon yaptırdık. Limak otellerinin iyi olduğunu duydum. Umarım herkesin balayı güzel geçer :)

9 haziranda düğünüm bizde 10 haziranda Belek Limak Atlantis Deluxe and Resort 'ta olucaz.. Çok tavsiye eden oldu..Bütçeyide zorlamadı en azından 5 yıldızlı Ultra Herşey Dahil konsepte gore sıkıntı olmuo..5 gece iki kişi 2100 verdik gidenler varsa yorumlarını bekliyorum :)

IC hotel santai belek...
biz de çok aradık ve martın 4ünde erken rezervasyonla baya uygun bi fiyata denk geldi.. 7 gece kalıcaz inşallah güzel olucak...

Biz de eylül de kısmetse 4 gece 5 günlüğüne Voyage Sorgun'a gidiyoruz Daha önce giden oldu mu?? :)

Merhaba arkadaşlar biz de balayı tatilimizi Antalya Kemerde geçiricez :132: otele karar verdik ve rezervasyon yaptırdık Queen Elizabeth Spa Hotel, ultra herşey dahil konseptinde 5 yıldızlı bir otel..fiyatları da gayet uygun erken rezervasyon kampanyasından yararlandık uçak biletlerimiz bile hazır :) inşallah herkes dilediği gibi bir balayı tatili yaşar

otelden bir kaç foto;

hayırlı olsun canım güle güle gidp gelin inşallah mutluluklar:)

Herkese hayırlı olsun kızlar, umarım hepimiz dilediğimiz gibi bir balayı geçiririz
Bizim düğünümüz de 15 Haziran'da, balayında Kaş'tayız Otelimizin adı Olea Nova Hotel. Eğer butik otel seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim

Biz de bugün itibariyle rezervasyonumuzu kesinleştirdik ve uçak biletlerimizi aldık. Kaş'a gidiyoruz biz de 17 haziranda, düğünümüz 15inde :) Otel olarak da Lukka Exclusive Hoteli seçtik:) Çok güzel bi butik otel :)

slm gelıncıkler

bende uzun arastırmalar sonucunda cok secen secıntıye duser mısalı
kefaluka bodrum resort otele 6 gecelıgıne bugun rezervasyon yaptırdık.ınsallah cok guzel ve hayırlı gecer.

slm gelıncıkler

bende uzun arastırmalar sonucunda cok secen secıntıye duser mısalı
kefaluka bodrum resort otele 6 gecelıgıne bugun rezervasyon yaptırdık.ınsallah cok guzel ve hayırlı gecer.

benm yakın arkadaşım geçen yıl orada geçirdi balayını.çok çok memnun kalmıştı,umarım sizin de güzel geçer canım.

Aynı gün evlenip aynı gün balayına çıkıyoruz hem de aynı yere Biz de Lukka'yı çok beğenmiştik sonradan Olea Nova'yı seçtik. Bir dahaki gelişimize Lukka'ya gideriz dedik :) Çok güzel bir tercih yapmışsınız gerçekten, mutluluklar

kızlar konuyla ılgılı bısey sormak ıstıyorum rezervasyon yaptıgınızda ucretın tamamını bı hafta ıcınde hemen gönderıyomusunuz bızde ılk defa tatıle gıdıcez pek bılgımız yok kredı kartı yada nakıt olrak gönderıcek nişanlım sizler nası ayarladınız önce bı mıktar kapora daha sonra otele gıdınce dıger kalan ucret verılmesı gerekmezmı ben bıraz tereddutlu kaldım cevaplar ıcın tşk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…