2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

arkadaslar benimde haziranda düğünüm var balayı için şimdimi yer ayırtsak diye düşünüyoz karar veremedik yardım edermisiniz ve sessiz ortamı olan biliginiz iyi bi otel ismi lütfen

Yaklasik iki ay önce Adam & Eve´deydik :KK69:
Rüya gibi bi hotel. Disardan ne kadar sikici görünse de icersi bambaska bi dünya dizayn olarak
8 gün kadar kaldik, ve tam anlamiyla yetti.
Yanliz kiskanc hanimlarin gitmesini tavsiye etmem, zira geceleri eglence katinda yari ciplak dansci kizlarin
masa üstünde kivrak figürler sergiledigi bi ortam var :KK53:

nasıl?? memnun kaldınız mı?? ben de sabrinas veya hillside düşünüyorum. ama burayı da merak ettim?

coook memnun kaldık tam balayı-çift otel. sabrinas ile aynı sırada zaten. başbaşa harika bi tatil. sahibi ve çalışanlarda cok güler yüzlü ve ilgililer. ufak bir uyarı iyi yüzme bilmiyorsanız tavsiye etmem cünkü plaj yok direk iskeleden denize ayaklar yere değmiyor kesinlikle. ama akşam yemekleri bir harikaaa

Biz bireysel ayarladık, üç gün su üstü üç gün de sahil villası seçtik ben su üstüne güvenemedim biraz sahil de olsun dedim :))

Güvenemeyip tamamını sahilde almadığınıza sevindim. Sahilde oda her yerde var (Puket, samui, şeyseller, mauritius) ama su üstü sadece maldivlerde ve bora borada var :) (sanırım malezyada bir yerde daha var)

Evet ikisi de olsun dedik :) Siz gittiniz mi maldivlere daha önce? Yemekleri nasıl gittiyseniz zorluk çektiniz mi?

Güvenemeyip tamamını sahilde almadığınıza sevindim. Sahilde oda her yerde var (Puket, samui, şeyseller, mauritius) ama su üstü sadece maldivlerde ve bora borada var :) (sanırım malezyada bir yerde daha var)

Evet ikisi de olsun dedik :) Siz gittiniz mi maldivlere daha önce? Yemekleri nasıl gittiyseniz zorluk çektiniz mi?

Ben gitmedim ama giden arkadaşlarım var ve kardeşim gidecek haziranda inşallah. Yemekleri konusunda sıkıntı yokmuş ama tabi kalınan otele de bağlı birazcık. Sonuçta ada olduğundan oteldeki yemeği beğenmedim atlayım şehir merkezine gideyim olmuyor :) Otelde yemek durumundasın bir noktada. Ada olduğundan su pahalı. Her şey dahil almadıysanız bir arkadaşım valizinde su götürmüştü. Sonuçta mayolardan falan baya yer kalıyor.

X