2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

ama ama biz göl evlerinden ayarladık :KK43: neden sıkıcı ve istediğimizde ana binadaki şezlonglara geçemiyomuyuzz

Canım bana öyle geldi belkide göl evlerine yakın sadece aqua park var eğlenceli olarak.
Ana bina, ana binanın çevresi havuzu ve çevresindeki restorantları falan çok daha eğlenceli.
Tabiiki istediğinizde ana binanın oraya gidebiliyosunuz ordaki herşeyi kullanabiliyosunuz ama yürüme mesafesi var, çookkk büyük biryer.
Zaten ben son gün ancak keşfetmiştim nereye nasıl gidildiğini.

Ben çok özlüyorum silence beach'i... :KK43:

Canım bana öyle geldi belkide göl evlerine yakın sadece aqua park var eğlenceli olarak.
Ana bina, ana binanın çevresi havuzu ve çevresindeki restorantları falan çok daha eğlenceli.
Tabiiki istediğinizde ana binanın oraya gidebiliyosunuz ordaki herşeyi kullanabiliyosunuz ama yürüme mesafesi var, çookkk büyük biryer.

iyi bari tatlım sevindimm :KK16: napalım azcık yürürüz mecburr :)

bide balayı konseptinde neler vardı :KK70: beni aydınlatırmısın tatlım :KK70:

bide balayı konseptinde neler vardı :KK70: beni aydınlatırmısın tatlım :KK70:

Canım odaya ilk girdiğimizde yatağın üzeri süslenmişti.
Odadan çıktık biraz gezmek için döndüğümüzde odaya kırmızı şarap ve meyve tabağı bırakılmıştı.
Bornoz terlik falan vardı. Diş fırçası,macunu bone vb. gibi set vardı.
İkinci gün sabah odaya kahvaltı geldi. (Çok güzeldi) :)
Bide sanırım sauna thalssoo hamam falan onu kullanmak ücretsiz bize. (belkide herkese ücretsiz, tam anlayamadım onu) Yalnız ben sauna + Buhar odası ikisini beraber kullandım. Ondan çıkıp diğerine girdim. Akşam odada bayıldım. sanırım o yüzden oldu. çok sıcak olduğu için.
İkisini birden kullanma, birinede girersen 5 dk'dan fazla durma.

Otele girip resepsiyonda işlemleriniz bittikten sonra, resepsiyon sizi tam karşılarında oturan müşteri temsilcisine yönlendiriyor.
Zaten balayı çiftlerine yardımcı oluyo onlar.

KIZLAAARRR... biz döndük dolastıkkk hepsini arastırdıkk fiyat arastırması yer sehir zaman mekan ..
BERA' da karar kıldık. :) Kasım 24 ten sonraa 4-5 gün ordayız inşallah :):) <3

Kızlar bizde crystal water world belek oteline gideceğiz.ama otel yeni olduğu için yapılan bazı yorumlar olumsuz olduğu için canım sıkıldı.ama en iyisi gidip görmek diye düşünüyorum

Biz kış düğünü yapacağımızdan dolayı , rotamızı güney yarım küreye çevirdik. Çok aradık taradık, sonunda Bora Bora adalarına karar kıldık. Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa 'da yapacağız balayımızı İnşallah. Tüm işlemleri başlattı turizm acentesi, otel rezervasyonumuz ve uçak biletleri de alındı.Rüya gibi balayı olsun istedik,umarım benim ve hepimizin balayı rüya gibi olur.

Tüm gelin adaylarına sonsuz mutluluklar..

Eylül 15 te düğünüm, antalya Quuen Elizabeth Otel2i ayarladık, dış görünümüne bayıldık yorumlarda iyiydi, gemi turuna çıkamadık, gemi şeklinde otelde kalalım dedik:)

Biz de Abant Büyük Otelde rezervasyonumuzu yaptırdık:KK16:
İnşallah gözüktüğü gibi çıkar.

göründüğü gibi çıkacak emin ol:KK16: balayımızı orada yapmıştık ama bayağı oldu tabi dün gibi gelse de....... ocak 2012 de evlenmiştik... keşke fırsatımız olsa da tekrar gitsek diye düşünüyoruz 2. evlilik yıldönümünde gideriz belki demiştik ama bebeğimiz geliyorr o da yattı belki daha sonra 3'ümüz giderizz:KK31::KK31: biz çok keyif almıştık umarım sizde alırsınız kesinlikle çok kaliteli bi otel :KK34: kış için çok ideal yazın tekrar antalyaya tatile gitmiştik.........

Son düzenleme:
göründüğü gibi çıkacak emin ol:KK16: balayımızı orada yapmıştık ama bayağı oldu tabi dün gibi gelse de....... ocak 2012 de evlenmiştik... keşke fırsatımız olsa da tekrar gitsek diye düşünüyoruz 2. evlilik yıldönümünde gideriz belki demiştik ama bebeğimiz geliyorr o da yattı belki daha sonra 3'ümüz giderizz:KK31::KK31: biz çok keyif almıştık umarım sizde alırsınız kesinlikle çok kaliteli bi otel :KK34: kış için çok ideal yazın tekrar antalyaya tatile gitmiştik.........

Teşekkür ederim:KK16: İçimi rahatlattın. Rica etsem yemekler konusunda biraz bilgi verir misin?
Akşam yemeği açık büfe mi mesela? Ve yemekler lezzetli mi? Yani yemek için dışarı çıkma ihtiyacı duyar mıyız?

Teşekkür ederim:KK16: İçimi rahatlattın. Rica etsem yemekler konusunda biraz bilgi verir misin?
Akşam yemeği açık büfe mi mesela? Ve yemekler lezzetli mi? Yani yemek için dışarı çıkma ihtiyacı duyar mıyız?

sabah akşam açık büfe yemekler,,emin ol gözünüz mideniz bayram edecek defalarca 5 yıldızlı otele gitmişliğim var ama büyük abantın yemekleri cidden çok çeşitli çok leziz,,her gün aynı şeyi görmek mümkün değil. giden herkes bu fikirde yediğimiz en iyi yemekler bu oteldeydi diye....bolulu aşçıları mı var bilmiyorum ama kimler yapıyorsa harikaydı herşey....... öğle için ister yine otelde yersiniz isterseniz dışarıya çıkarsınız.....:KK34:

sabah akşam açık büfe yemekler,,emin ol gözünüz mideniz bayram edecek defalarca 5 yıldızlı otele gitmişliğim var ama büyük abantın yemekleri cidden çok çeşitli çok leziz,,her gün aynı şeyi görmek mümkün değil. giden herkes bu fikirde yediğimiz en iyi yemekler bu oteldeydi diye....bolulu aşçıları mı var bilmiyorum ama kimler yapıyorsa harikaydı herşey....... öğle için ister yine otelde yersiniz isterseniz dışarıya çıkarsınız.....:KK34:

Çoook teşekkür ederim cevabın için. Umarım biz de sizin kadar memnun kalırız:KK16:

Çoook teşekkür ederim cevabın için. Umarım biz de sizin kadar memnun kalırız:KK16:

inşallah canım,,2 seneye yakın oldu biz gideli ama bu kadar prestijli bi otel kendini riske atmaz eminim aynıdır hala herşey.......... şimdiden ömür boyu mutluluklar dilerimm:nazar::nazar:

Son düzenleme:
biz de kısmetse Roma'ya gidiyoruz. Tur şirketiyle gitmeyip tamamen kafamıza göre atlayıp gidiyoruz. uçak biletlerimizi de otelimizi de kendimiz araştırıp aldık. bu hafta pasaport ardından vize işlemleri.

İnşallah sıkıntı çıkmaz.

Herkes musmutlu balayını geçirir inşallah. ^^

Kızlar düğünümüze 2 ay kaldı Balayında Diamond of Bodrum'a gidiyoruz 4 gece kalacağız ama ben birazda gezmek istiyorum :)
Oradan Kuşadasına gidip iki gece yarım pansiyon bir yerde konaklayıp Efes Antik Kent'e ve Şirince'ye gitmek istiyorum.
Ama Kuşadası'nda nereye gidilir bilemedim.
Biraz araştırdım Marina Kuşadası ve Doubletree by Hilton Kuşadası diye 2 yer var birini seçeceğim galiba.
Başka fikri olan var mı kızlar??
.

Diamond of Bodrum harika bir seçim. Bodrumun merkezinde^^ otel 5 yıldızlı. sürekli yeme içme eğlenme halindesin :) keyfini çıkar:)

Kuşadasında pek gidilecek bir yer yok ki tatlım. Şirince'de oteller ve pansiyonlar var orda kalman kuşadasında kalmanndan iyidir. Şirincenin büyüsü bir başka oraya özgü şömineli evler var kiralayabilirsiniz vs.:) İzmirden kalkıp kahvaltıya gidiyoruz biz oraya:)

ay şimdi gördüm: evlenmişsin bile :)

Son düzenleme:
Diamond of Bodrum harika bir seçim. Bodrumun merkezinde^^ otel 5 yıldızlı. sürekli yeme içme eğlenme halindesin :) keyfini çıkar:)

Kuşadasında pek gidilecek bir yer yok ki tatlım. Şirince'de oteller ve pansiyonlar var orda kalman kuşadasında kalmanndan iyidir. Şirincenin büyüsü bir başka oraya özgü şömineli evler var kiralayabilirsiniz vs.:) İzmirden kalkıp kahvaltıya gidiyoruz biz oraya:)

ay şimdi gördüm: evlenmişsin bile :)

:) evettt evlendim balayına gittim geldim hatta bu hafta işe bile başladım tekrar :)
Diamond of Bodrum kadar güzel başka bir otel var mıdır bilmiyorum çok güzeldi yemekler harika zaten havası güzel bodrum çok güzel :) Kuşadasında pek bir şey yapmadık efes, meryem ana turu haricinde şirinceye gidemedik :KK43: onu seneye planladık bakalım umarım olur.
Bodrum'dan sonra Kuşadasını beğenmedik bile diyebilirim :)

Canım, allah mesut etsin.

bodrumdan sonra kuşadası gerçekten beklentileri karşılamaz. biraz geç yazmış bulundum ben. :) Kuşadasına gitmeyiiiiiin diye :) neyse artık yaşayarak gördünüz. Şirinceyi mutlaka görün:)

Son düzenleme:
siz balayı için Roma'ya gidiyormuşsunuz ne kadar güzel :)
herhalde balayı için seçilebilecek en güzel şehirdir.
Bol eğlenceler :)

X