2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

Alanya Q Premium Resort..

rezervasyonumuzu yaptırdık bugün.. orta kararlı bir bütçesi olan benim gibi arkadaşlara öneririm arkadaşlar.. gerçi gitmedende önermek ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama.. :KK1: ne bileyim hayırlısı artık.. :nazar: :nazar:

biz geçen nisan başı balayından döndük,Maldivlerdeydik ve muhteşemdi! Gitmek isteyenlere yardımcı olmak isterim.konuları şöyle sıralıyacağım.
1)türkiyeden tur satın alırsanız yaklaşık 1000-1500€ fazla harcamış olarak bitireceksiniz turu
2)uçak bileti 4500TL dediğiniz sanırım THY direk uçuş ve 2 kişilik olsa gerek.trekturda en iyi fiyatı bulabilirsiniz garanti ederim.Ayrıca 5 gece 5 gün konaklama sizi tatmin edecekse(ki bizi etti) Flydubai'nin 1030€(20€gidiş+20€dönüş=40€ bagaj bedeli)toplam 1070€'luk 2 kişilik fena ucuz bir bileti var.Yalnız bu uçuşun 3 handikapı var.gidişte sabah 5 gibi dubaide olup akşam 18:30'a kadar aktarma bekliceksiniz yada bizim yaptığımız gibi 2 kişi için 180€ verip saat 3'e kadar şehri gezip tekrar alana döneceksiniz.Şahsi kanaatim çok gezilesi bir yer değil gezilecek 3 önemli nokta var.A)burj al kalifa:dünyanın en yüksek binası 828mt.ancak haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekli bize 4 gün sonraya randevu verdiler giremedik. B)dubai mall:çok büyük bir alışveriş merkezi ve burj al kalifa ile yan yana.bize elektronik hariç ucuz gelmedi.elektroniği de bol miktarda almalısınız ki verdiğiniz 180€+ ulaşım maliyetlerini karşılasın.Biz 1 ad telefon aldık ama onuda 100TL karşılığıpasaporta işletiyorsunuz +40 TL turkcell alıyor yani o da ucuza gelmiyor. C)Burj al arap:7 yıldızlı otel içeri giriş kişi başı 40$ benim tavsiyem THY gece uçuşunu alın 1800€ civarıdır.Aktarma ile uğraşıp araplarla muhatap olmayın.ikinci handikap maldivlere gece yarısı varıyor mutlaka gece konaklaması için extra otel odası tutmalısınız ve son handikap flydubai uçuşunda herşey ücretli yemekler içecekler(çok pahalı değil ve kısıtlı seçimli)
3)otel meselesine gelince booking kesinlikle çokpahalı zira herşey dahil olanağı pek yok.oysa adada oda kahvaltı yada yarım pansiyon seçerseniz aldığınız her küçük suya 3-5$ civarı biralara 10-15$ civarı öder kendinizi kasa kasa aynı parayı ödemiş olursunuz.türkiyede turlarda herşey dahil pek satmıyor herşey dahil fiyatları da 2 kişi water bungolow yada ower water için çok yüksek.benim eşim turizm işinde olduğu için çok iyi fiyatlı oteler bulabiliyor.bize 2 kişi herşey dahil(açık büfe yeme,içme,transferler dahil) büyülü ower water villa da 2450€'ya otel buldu.İsteyene eşimin emaili:atilganm@mynet.com sizede çok hesaplı otel bulabilir,mutlaka sorun.Otel ile ilgili son notum deniz kenarı villaları da hiç fena değil zaten akvaryum gibi bi yerde denize gireceksiniz
4)mutlaka yanınıza deniz gözlüğü ve şnorkel alın.Ve mutlaka fotoraf makinenizde water proof kılıf bulup öyle gidin.MUTLAKA bizce adanın havalimanına yakın olması daha iyi çünkü en fazla 20 dk.tekne ile transfer ediliyorsunuz evet adanın üzerinden arasıra 2 pırpırlı uçaklar geçiyor ama o da başka bir hava veriyor adaya:)
5)neticede fly dubai uçuşu ile dubai gezmesiz giderseniz uçuş+transferler+ 2 kişi overwater villada herşey ama herşey dahil 3500€ deniz kenarı villada konaklarsanız herşey dahil 2600€ civarı
THY ile uçarsanız uçuş+transferler+over water villada 2 kişi ve herşey dahil 4300€, yok deniz kenarı villa derseniz 3400€ civarı tutar.
artık seçim sizin umarım yardımcı olmuşumdur.

Sensimar Belek Resort & Spa.uzun kararsızlıklar sonucu bu oteli seçtik daha gitmedik,nasıl bişeyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz ama yorumlar kötü değil.burayı seçmemizin en büyük nedeni otele çocuk kabul edilmemesi,yetişkin oteli olması.çok fazla gürültü olmayan sakin bi yermiş.özellikle çocuk sesi olmaması beni çok mutlu edecek..

24 kasım 2012 geliniyim. Mevsim itibariyle balayına gidememiştik.:KK50: Bu yıl geç balayı-ilk tatil konsepti gibi bişey hazırladık kendimize. ağustos ayında Belek- Spice Hotel'de olacağız inşallah.

Kızlaaaarrr ben evlendimmmm...
Balayımıda yaptımmm..

Antalya Manavgat SİLENCE BEACH RESORT'a gidecek olan arkadaşlarıma sesleniyorum.
Gittim gördüm...
Çok eğlendik... Çok dinlendik... Çok aşırı yemek yedik... Çok güzel karşılandık ve uğurlandık...

Silence beachte herşey muhteşemdi.

Biz ana binada kaldık, göl evlerinde iyiki kalmamışız çünkü inanılmaz sıkıcı biryer kızlar bilginiz olsun.

Denizi kötü sadece aşırı dalgalı ve çok derin. Yüzme bilen bile yüzemiyo bilginiz olsun. Zaten denizdeki insanların azlığından anlayacaksınız kimsenin denize giremediğini...

Birde otel rus kaynıyo, hepside çoluklu çocuklu içiniz rahat olsun :KK70:
İnanılmaz tatlı tombiş bal rus bebekleriyle karşılaşacaksınız :)

Resepsiyon...Misafir temsilcisi falan hepsi çok kibar saygılılar..

Sakın sakın aqua parka gitmeyi unutmayın lunaparkın yanında... Birgün saat 1'den 5'e kadar bütün kaydıraklardan kaydım ve doymadımmmmm :KK70: mutlaka gidin...

Herkese muhteşem balayılar :)

Kızlar düğünümüze 2 ay kaldı Balayında Diamond of Bodrum'a gidiyoruz 4 gece kalacağız ama ben birazda gezmek istiyorum :)
Oradan Kuşadasına gidip iki gece yarım pansiyon bir yerde konaklayıp Efes Antik Kent'e ve Şirince'ye gitmek istiyorum.
Ama Kuşadası'nda nereye gidilir bilemedim.
Biraz araştırdım Marina Kuşadası ve Doubletree by Hilton Kuşadası diye 2 yer var birini seçeceğim galiba.
Başka fikri olan var mı kızlar??
.

Kızlar rixos premiumu öneriyomusunuz orayı düşünüyoruz bizde balayı için :)

canım biz gayet memnun kaldık, çalışanlar çok ilgili güler yüzlüydü.
denize 6 gün boyunca sadece 5 dk girdik deniz çok dalgalıydı ve soğuktu biz hep havuzda vakit geçirdik
otelde çalışanlar dışında bi balayı çiftleri vardı otel hep rus ve turist kaynıyor
yemekleri falan güzeldi
zaten alacarte rest. rezervasyon önceliğimiz olduğu için ilk gün 3 rest. için yaptırdık rezarv.
aqua park süperdi kesinlikle gidin zaten otelde sandalla geziliyor orayda götürüyorlar diğer otellere ücretli ama bizim ki ücretsizdi galiba orası rixosa aitti.
onun dılşınd biz antalya turuda yaptık ekstradan
balşayı çiftleri için gala gecesi düzenlendi
yani güzeldi
hatta çıkış m12 de idi bavulları topladık biz uçak 8 de idi 6 ya kadar otelden yararlandık yine
tavsiye ederim

canım biz gayet memnun kaldık, çalışanlar çok ilgili güler yüzlüydü.
denize 6 gün boyunca sadece 5 dk girdik deniz çok dalgalıydı ve soğuktu biz hep havuzda vakit geçirdik
otelde çalışanlar dışında bi balayı çiftleri vardı otel hep rus ve turist kaynıyor
yemekleri falan güzeldi
zaten alacarte rest. rezervasyon önceliğimiz olduğu için ilk gün 3 rest. için yaptırdık rezarv.
aqua park süperdi kesinlikle gidin zaten otelde sandalla geziliyor orayda götürüyorlar diğer otellere ücretli ama bizim ki ücretsizdi galiba orası rixosa aitti.
onun dılşınd biz antalya turuda yaptık ekstradan
balşayı çiftleri için gala gecesi düzenlendi
yani güzeldi
hatta çıkış m12 de idi bavulları topladık biz uçak 8 de idi 6 ya kadar otelden yararlandık yine
tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim canım tercihlerim arasında birinci sırada güzel bir balayı geçirdiğinize sevindim darısı bize :)

Çok teşekkür ederim canım tercihlerim arasında birinci sırada güzel bir balayı geçirdiğinize sevindim darısı bize :)

aynen önce bi düğünü atlatın da balayı güzel geçer herşekilde.
ben düğünde 5 dk oturmadım hep oynadım telemişim balayının ilk günü boğazlarım şişti grip oldum :)
inş sizde olmaz :)

selamlar, bizim de düğünümüz 8 eylülde. balayını sherwood dream resort'te geçireceğiz. otel belekte. 4 gece 5 gün şeklinde :)giden tanıdıklarım var memnun kalmışlar. bakalım inşallah biz de memnun kalırız.

selam kızlar bende ağustosta evleniyorum balayı için kemeri düşünüyoruz tavsiye edebileceğiniz otel var mı? antalya çevreside olabilir

Kızlaaaarrr ben evlendimmmm...
Balayımıda yaptımmm..

Antalya Manavgat SİLENCE BEACH RESORT'a gidecek olan arkadaşlarıma sesleniyorum.
Gittim gördüm...
Çok eğlendik... Çok dinlendik... Çok aşırı yemek yedik... Çok güzel karşılandık ve uğurlandık...

Silence beachte herşey muhteşemdi.

Biz ana binada kaldık, göl evlerinde iyiki kalmamışız çünkü inanılmaz sıkıcı biryer kızlar bilginiz olsun.

Denizi kötü sadece aşırı dalgalı ve çok derin. Yüzme bilen bile yüzemiyo bilginiz olsun. Zaten denizdeki insanların azlığından anlayacaksınız kimsenin denize giremediğini...

Birde otel rus kaynıyo, hepside çoluklu çocuklu içiniz rahat olsun :KK70:
İnanılmaz tatlı tombiş bal rus bebekleriyle karşılaşacaksınız :)

Resepsiyon...Misafir temsilcisi falan hepsi çok kibar saygılılar..

Sakın sakın aqua parka gitmeyi unutmayın lunaparkın yanında... Birgün saat 1'den 5'e kadar bütün kaydıraklardan kaydım ve doymadımmmmm :KK70: mutlaka gidin...

Herkese muhteşem balayılar :)
ama ama biz göl evlerinden ayarladık :KK43: neden sıkıcı ve istediğimizde ana binadaki şezlonglara geçemiyomuyuzz

X