2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

bızım düğünde agustos 17 kızlar
bız balayımızı barcelona da yapıcaz kısmet olursa:nazar:
nişanlım ayırttı yerımızı ucak bıletlerımızı de aldık
allhım bır aksılık cıkmazsa gıdıcez inşallh canlar:KK16:

düğünümüze 4 ay 16 gün kaldı :)

Didimde bir otel bulduk denize sıfır ve mükemmel bir otel üstelik erken rezv ile 1.800 Tl ye geldi...

Dügünüm Allah nasip ederse ekimde kizlar.. Balayi icin simdiden reservasyon yapdirmak istiyoruz daha ucuz olduugu icin
Maxx royal cok güzel görünüyo ama Voyage beleki de herkes cok övmüs.. kararsiz kaldim.. :44:

BALAYI 2 PAKETİ
2 gece tarihi konak otellerimizin balayı odalarında konaklama
Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
Odalarda ücretsiz çay kahve ve kettle
Balayı sepeti ( içecekler meyva tabağı aperatif yiyecekler ve mezeler çiçekler )
1 gün kapadokya turu
Toplam 500 tl

Ben balayında bu paketten yararlandım . Balayı Konusunda çok başarılılar . Kesinlikle Tavsiye ederim . Daha farklı paket seçenekleride var isterseniz . Fiyatlar çok uygun hem kapadokya turu hemde otelde konaklama dahil. Daha uzun kalmayı düşünürseniz Balayı 4 paketinide satın alabilirsiniz . Otelin ismi Kapadokya Ihlara Konakları . Rezarvasyon sırasında eşimin ismini verirseniz ellerinden geleni yaparlar. Eşimin ismi Hüsrev . Odalar Konak şeklinde cok romantik bir ortam . daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum .

Paketlerini bu siteden inceliyebilirsiniz kızlar .Kredi kartınada 12 taksit yapıyolar Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

BALAYI 4 PAKETİ
4 gece tarihi konak otellerimizin balayı odalarında konaklama
sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
odalarda ücretsiz çay kahve ve kettle
balayı sepeti ( içecekler meyva tabağı aperatif yiyecekler ve mezeler çiçekler )
3 gün kapadokya turu
toplam 700 tl

teşekkürler :) herşey dahil değil bunlarda galiba sadece sabah akşam yeemeklerimi var? 3 4 geceye 500 700 tl fazla ozaman bundan uygunlarıda var çünkü

Biz 25 mayısta evleniyoruz.
Side Sueno Beach otelden 7 gecelik balayı rezervasyonumuzu yaptırdık.
Çok araştırdım ve bu otele bayıldım, tam bize hitap eden biryer.
Rezervasyonumuzu çok erken yaptırdığımız için erk.rez.avantajından yararlandık. 7 gece için 2.100 tl ödedik.
Allah içimize sindirsin.

Bizde balayı otelimizi ayarladık :)
Allah'a çok şükür..

Silence Beach Resort / Side...
3 Haziran'da Allahın izniyle balayındayız...

Bizde balayı otelimizi ayarladık :)
Allah'a çok şükür..

Silence Beach Resort / Side...
3 Haziran'da Allahın izniyle balayındayız...

Biz 25 mayısta evleniyoruz.
Side Sueno Beach otelden 7 gecelik balayı rezervasyonumuzu yaptırdık.
Çok araştırdım ve bu otele bayıldım, tam bize hitap eden biryer.
Rezervasyonumuzu çok erken yaptırdığımız için erk.rez.avantajından yararlandık. 7 gece için 2.100 tl ödedik.
Allah içimize sindirsin.

hadi hayırlı olsun kızlar:))))

cnm biz 7 temmuzda evleniyoruz 8inde voyage beleğe giriş yapıcaz 6 gece toplam 4600 civarı uçak gidiş geliş dahil.geçen sene arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı. asıl tercihimiz phuketti ama onu daha sonraya erteledik. çünkü yurtdışına gidince oraları gezip görmek fazla yorucu olucak benimse dinlenmeye ihtiyacım var. sanada çok gezmen gereken biyeri balayında önermem gidenlerin düğünden sonra zaten yorulduklarıını dinlenemediklerini biliyorum.. ama voyage belek müthişmiş.

Ben bikaç yıl önce ailemle gitmiştim müthiş bi otel çok doğru bir seçim:KK66:
Bende 2013 gelini olucm inşallah ama bu otele gittiğimiçin farklı bi otel tercih edicm..

bizde marmaris fethiye taraflarını istiyoruz. anltalya istemiyoruz. begendigimiz oteller cok pahalı ne yapsak bilemedik paraya kıyıp tadınımı cıkarsak daha uygun fiyatlı yerler mi baksak. Sabrinas haus, d-otel ve hillside arasındayız. bunlar pahalı olanlar yada daha uygun fiyatlı bulmak gerekecek.

X