2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

bizde marmaris fethiye taraflarını istiyoruz. Anltalya istemiyoruz. Begendigimiz oteller cok pahalı ne yapsak bilemedik paraya kıyıp tadınımı cıkarsak daha uygun fiyatlı yerler mi baksak. Sabrinas haus, d-otel ve hillside arasındayız. Bunlar pahalı olanlar yada daha uygun fiyatlı bulmak gerekecek.

nekadar bi limit ayırdınız peki

Oteli ayarladik artık karia bel . Sabrinas haus istiyorduk ama fiyat fazla geldi bu ona göre daha uygun

kızlar biz mayıs ayında balayına çıkacaz ama daha karar veremedik denize girilirmi girilmez mi diye antalya belek mayısta sıcak oluyor gibi duyduk ama o taraflarda balayı yapacak varmı aranızda bir kaç otele baktık ama mayıs ayında dolmuş oteller off açıkta kalmak istemiyorum çok geç kaldık galiba:KK14:

kızlar biz mayıs ayında balayına çıkacaz ama daha karar veremedik denize girilirmi girilmez mi diye antalya belek mayısta sıcak oluyor gibi duyduk ama o taraflarda balayı yapacak varmı aranızda bir kaç otele baktık ama mayıs ayında dolmuş oteller off açıkta kalmak istemiyorum çok geç kaldık galiba:KK14:

Canım biz de Belek' e gidiyoruz. Adam&Eve' ye...Mayıs ayında Antalya' nın gayet sıcak olacağına emin olabilirsin. Ben Nisanda da Kemere gitmiştim daha önce ve acayip sıcaktı.

Muhafazakar otellerden tavsiyeniz varmıdır?? Yada tesettürlülerin rahat edebileceği yerler önerebilirmisiniz

Merhaba bende tesettürlü olduğum için muhafazakar bi otel tercih ettim. 13 nisanda düğünümüz olucak inşallah 15 nisan 20 nisan arasında bera alanyada yapıcaz balayımızı bize maliyeti 1200 civarında oldu. Başka seçeneklerde var ama burasını özellikle giden arkadaşlarım tavsiye etti inşallah güzel geçer. İstersen bir göz atarsın sende :KK66:

int 750 euro dıyor

500 tl gecelik kahvaltı ve aksam yemeği var sadece ayrıca.oda dan odaya değişiyor fiyatlar maalesef balayı odası bizim gideceğimiz tarihte tutulmuş. Bize eski sezon fiyatından verdiler yaz sezonu icin bizim ayarladigimiz oda 700 tl.

arkadaslar merhabalar bende agustos gelınıyım kısmetse... crystal waterworld belek e gıdecek olan varmıdır yenı acılan bır hote yorumlarınızı alayım:)

arkadaslar merhabalar bende agustos gelınıyım kısmetse... crystal waterworld belek e gıdecek olan varmıdır yenı acılan bır hote yorumlarınızı alayım:)

valla bence tüm crystal'ler kalitelidir :) ben 2 sene önce crystal admiral e gitmiştimm ve çok memnun kalmıştımmm :KK16:

valla bence tüm crystal'ler kalitelidir :) ben 2 sene önce crystal admiral e gitmiştimm ve çok memnun kalmıştımmm :KK16:

crystaller ıcın hep guzel yorumlar duydum ama bır rısk alıp bu yıl acılacak olan bu otele kayıt yaptrıdık overek anlattı tur sırketlerı... e bıde balayı olunca ınsan en mukemmelını ıstıyor umarım hayal kırıklıgı yasamayız:)

crystaller ıcın hep guzel yorumlar duydum ama bır rısk alıp bu yıl acılacak olan bu otele kayıt yaptrıdık overek anlattı tur sırketlerı... e bıde balayı olunca ınsan en mukemmelını ıstıyor umarım hayal kırıklıgı yasamayız:)

inşallah güzel geçer tatlım :13: :KK19:

bizde 8 haziranda Allah kısmet ederse evleniyoruz. 10 haziranda Belek Limak atlantis deluxe otele rezervasyon yaptırdık. Limak otellerinin iyi olduğunu duydum. Umarım herkesin balayı güzel geçer :)

X