2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

pambukmelek8788

:) seeen Seeeennn sadece
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.986
7
kızlar haziranda düğünüm var nasipse ama fiyatt uygun olsun diye balayını yerini şimdiden halletmek istiyorum:) sizler nerelere nekadara kaç günlüğüne gidiyorsunuz:)

cnm biz 7 temmuzda evleniyoruz 8inde voyage beleğe giriş yapıcaz 6 gece toplam 4600 civarı uçak gidiş geliş dahil.geçen sene arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı. asıl tercihimiz phuketti ama onu daha sonraya erteledik. çünkü yurtdışına gidince oraları gezip görmek fazla yorucu olucak benimse dinlenmeye ihtiyacım var. sanada çok gezmen gereken biyeri balayında önermem gidenlerin düğünden sonra zaten yorulduklarıını dinlenemediklerini biliyorum.. ama voyage belek müthişmiş.

cnm biz 7 temmuzda evleniyoruz 8inde voyage beleğe giriş yapıcaz 6 gece toplam 4600 civarı uçak gidiş geliş dahil.geçen sene arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı. asıl tercihimiz phuketti ama onu daha sonraya erteledik. çünkü yurtdışına gidince oraları gezip görmek fazla yorucu olucak benimse dinlenmeye ihtiyacım var. sanada çok gezmen gereken biyeri balayında önermem gidenlerin düğünden sonra zaten yorulduklarıını dinlenemediklerini biliyorum.. ama voyage belek müthişmiş.

:) evet çok gezemem zaten tahmnen odadan çıkarmz bnm benii :KK30::KK30::KK30:
hayrlı olsn canm şimdideeen mutluluklar :) ama fiyat baya uçuk gldi bana :)

Benim de düğün haziran sonu. 30 haziran icin rixos tekirova'ya rezervasyon yaptirdik. 5 gece olarak.
umarim guzel bir balayi olur :) otel yorumlari iyiydi. Bir de Rixos kalitesine guvendik acikcasi...

kızlar benim de düğünüm 28 haziranda olacak ama henüz niaşnlım askerde olduğu için şubatı bekliyorum mecbur nereleri önerirsiniz ve fiyatlar nasıl ben de çok merak ediyorum hepimizin düğünleri hayırlı olsun inşallah :nazar:

kızlar benim de düğünüm 28 haziranda olacak ama henüz niaşnlım askerde olduğu için şubatı bekliyorum mecbur nereleri önerirsiniz ve fiyatlar nasıl ben de çok merak ediyorum hepimizin düğünleri hayırlı olsun inşallah :nazar:

ßenimde 29da :))) valla henüz bende biyer bulamadım bulursam yada duyarsam paylşrm:) bu arada Allah kavuştursun

Benim de düğün haziran sonu. 30 haziran icin rixos tekirova'ya rezervasyon yaptirdik. 5 gece olarak.
umarim guzel bir balayi olur :) otel yorumlari iyiydi. Bir de Rixos kalitesine guvendik acikcasi...

2 sene evel balayımı Rixos Tekirova da yaptım hemde mayıs ayında süperdi herseyiyle
dediğin gibi Rixos kalitesini sonuna kadar hissediceksiniz
tek sorunu denizine girmek problemm cunku dümdüz kayadan yürüyerek giriyosun denize
diğer butun konularda sonuna kadar 10 puan verebilirim yemekleri hizmeti temizliği animasyonu herseyi cok guseldi:KK34:

Son düzenleme:
bende uzun araştırmalar sonucu silence beach resort göl evlerini ayarladımmm :nazar: 26 ağustosta oradayız inşallah :) :KK16:

Benimde düğünüm 2 haziranda...
4 haziran sabahı çıkıp, 9 Haziran dönmeyi düşünüyoruz amaaaaaaaaa hala yer bulamadık :KK70:

Napsakki yaaa :)

X