tanışma hikayem ve sonrası duyduğum korku

merhaba kızlar. olay örgüsünü hızlı anlatmaya çalışacağım elimden geldikçe çok uzun olmaması için. ama yine uzun baştan söyleyeyim. gittiğim kursta edindiğim bir arkadaşım var zaman içerisinde samimi olduk bir gün sinemaya gitmiştik geç saate kaldık diye abisi gelip almak istedi geçerken senide bırakırız dedi ilk istemedim tanımadığım için abisini çekindim ama uğraşma şimdi taksiyle falan seyrek geçiyor zaten falan diyince iyi hadi kırmayayım diyerek kabul ettim. arkadaşım arada konu açtı filmden falan çok konuşamadım çekindiğim için sonra eve geçtim. bir kaç gün sonra kurs çıkışı arkadaşımla alışverişe gidecektik birlikte ama abisiyle bir işleri çıkmış gelemeyeceğini söyledi benimde işime geldi ben tek başıma alışveriş yapmayı daha çok seviyorum neyse kurstan çıkarkende abisi dışarıda bekliyordu karşılaştık selamlaştık sen alışverişe mi gidiyorsun buradan direkt vaktin varsa bir şeyler içelim dedi bende telefon konuşması yapmam lazım o yüzden biraz yürümek istiyorum sonrada avm ye gideceğim dedim. arkadaşımda o zaman işim erken biterse yetişirim belki sana haberleşelim dedi tamam olur görüşürüz diyip ayrıldım.

sonra ben avm ye geçtim iki üc saat gecti gecmedi arkadaşım aradı işim bitti benim gelebilirim diye benim alışverişimde bitmişti ama tamam gel bir şeyler içelim dedim kırılmasın diye. sonra mesaj attı ya abim avm de takılmayın isterseniz güzel bildiğim bir yer var oraya götüreyim sizi diye bi teklif yaptıda sormam lazım dedim hem gezip dolaşmış oluruz ne dersin? dedi. ( aslında abisini beğenmiştim ben böyle kabul etmek istemesemde bu çekingenliklerim o yüzdendi djkffljdd ) sonra kendimi gazladım yani sosyalleş iki insan tanı ya noluyo sana gibisinden fjfkfgkdj

neyse aldılar beni sahidende güzel bir yere gittik bir şeyler içtik havadan sudan konuştuk arada birbirimizi tanımaya yönelik sorularımız oldu kısacası güzel geçti hiç sıkılmadım sohbetimizde uydu güldük eğlendik tabi numaralarda alındı sonra eve bıraktılar beni. eve geçince ilk mesajı bekledim ama atmadı. bekledimde baya istekli şekilde. az kalsın ben atacaktım ama bahane bulamadım. uzun süre sonra ilk defa birinden hoşlandığımı bilerek koydum başımı yastığıma neredeyse iki yıldır böylesine kalbimi kıpırdatabilen biri olmamıştı. günaydın nasılsın dün için teşekkür ederim gibisinden bir mesaj atmış ben de karşılık verdim ben teşekkür ederim güzel vakit geçirdim iyiyim sen nasılsın diye derken öyle ilerledi sohbetimiz.

gel zaman git zaman derken baş başa buluşmalarımız gerçekleşti. tabi arkadaşımlada görüşüyoruz bir yandan bir gün ağzımı yokladı abimi hiç böyle görmemiştim çok mutlu senle falan dedi. bende aynı şekilde iyiki tanışmışız dedim. çok yakışıyorsunuz sevgili gibisiniz hiç düşündün mü ciddi olmasını dedi. yani zaman gösterir bunları düşünmek için erken dedim

neyse işte biz bi kez daha buluştuk güven problemlerim olduğunu nasıl bir ilişki istediğimi falan biliyor ona göre yumuşak bi konuşma gerçekleştirdi ve sevgilim olmanı istiyorum dedi bende her şey çok güzel gidiyor bende devam etsin istiyorum ama hazır olup olmadığımdan emin değilim dedim. ne kadar istersen o kadar beklerim ama sevgili olursak her şey yine böyle güzel gidecek bir şey değişmeyecek hatta daha güzel olacağına inanıyorum dedi. benimde beklentim böyle olması ama düşünmek istiyorum biraz dedim.

neyse ben düşündüm baya bir sonraki buluşmaya kadar ve gazladım kendimi illada hazır olmaya gerek yok seviyorsun işte flörtleşmeyede hazır değildin ama fena mı oldu yani diye düşündüm. bir sonraki buluşmada güzel şık bir yere gidelim dedik sordu bana düşünme fırsatın oldu mu diye bende evet sevgili olabiliriz diyince sevindi baya bileklik almış ikimize bir de mahcup mahcup takıyor koluma yüzük alacaktım ama anlamı ağır olduğu için sıkboğaz eder miyim bilemedim böyle bir şey icat ettim dedi. çocukça ve saçma aslında ama o an tatlı geldi yani mutlu oldum.

işte asıl meseleye şimdi geliyorum. bir gün mekanda otururken eski sevgilimle arkadaşları geldi birden. biraz uzağımıza oturdular. ben çok şaşırdım çünkü çok uzun zaman olmuştu ve gerildim. sevgilim onu tanımıyor. anladı bende bir gariplik olduğunu sordu ama geçiştirdim. söyleyemedim o an bilmiyorum. o da arkadaşlarıyla kendi halindeydi bende bozuntuya vermek istemedim alkol siparişi verdim rahatlayayım neşem yerine gelsin istedim. sonra lavaboya gittim arkamdanda eximin yakın kankası geldi makyaj tazeliyordum o sırada aa naber nasıl gidiyor falan klasik yapmacık muhabbetler. sevgilin mi o dedi evet dedim çok yakışıyorsunuz iyi gördüm seni tebrik ederim dedi, teşekkür ettim çıktım. sonra oturdum yerime o da yanımızdan geçerken göz kırptı gülümsedi bende gülümsedim mecburen. sevgilim o kim diye sorduğunda eski bir arkadaşım aramız pek iyi değil öyle selam verince ayıp olmasın diye gülümsedim dedim. o tarafa doğru baktı anladım peki dedi ama suratı düştü. muhtemelen göz göze geldiler eski sevgilimle o an. bende muhabbeti başka şeylere getirdim o da alkol siparişi verdi eşlik etmek istedim sana dedi araba kullanacaksın dedim bir şey olmaz taksiyle geçeriz yarın iş çıkışı uğrar alırım arabayı dedi. neyse içtik konuştuk canlı müzik başladı derken ben unuttum bile bir süre sonra o yüzden çok rahattım eğlendik baya. sonra kalktık eve geçiyorduk ama sahilde inmek istedi biraz yürüyüş yapalım dedi tamam dedim.

sonra içim huzursuz oldu bahsetmek istedim neden öyle gerildiğimden. konuya girdim anlattım böyleyken böyle diye. onunda suratı düştü baya ama hiç cevapta vermiyordu. o cevap vermedikçede daha çok huzursuz oldum daha çok detaya girdim. baya kızardı morardı falan. o an söylemek varken şimdi söylüyorsun saatlerce oturduk orada bir de o varken. madem rahatsız oldun gerildin niye kalkmıyoruz oradan dedi. bende onun yüzünden keyfimizi kaçırmak istemedim dedim. keyfin kaçmış ve inadına oturmaya devam etmişsin bana da bir şey söylemiyorsun eski sevgilinle aynı ortamda zoraki eğlenmek oradan kalkıp gitmekten daha mı normal geldi sana bu nasıl bir saçmalık dedi. bende o kimki ama ben oradan gideyim o geldi diye o rahatsız olmuyor oturmaya devam ediyor ben mi kalkacağım asıl öyle bir duruma düşmek anormal bana göre dedim. o da bağırdı birden, sorun zaten senin rahatsız olman rahatsız olan sensin ve o an orada ve oturmaya devam ettin banada belli etmemeye çalışıyorsun o an sordum söylemiyorsun amacın ne senin? diye. öyle aniden bağırınca bana korktum ben cevapta veremedim beklemediğim bir şeydi elim ayağım titredi resmen. sustuk bir süre sonra sordu o an niye gerildin o kadar dedi böyle buruk bi ton ile. başıma hiç böyle bir şey gelmedi napacağımı o an bilemedim ne tepki verirsin kestiremedim gerçektn kötü bi niyetim yoktu söylemeye çekindim dedim ama benimde sesim titriyordu ağlamaklı oldum işte hemen özür diledi bağırdığı için sarıldı. neden bu kadar tepki verdin dedim. kıskandım seni dedi. bende sustum işte sonra bana geçtik uyuduk sabah kahvaltıyı falan hazırlamış ben uyurken. o olay hiç yaşanmamış gibi devam ettik.

kızlar sizce o gün alkolün etkisiyle mi öyle oldu. normalde çok kibar saygılı efendi birisi. gerçekten bebeği gibi davranıyor bana hep. o gün sizce neyi yanlış anladıda öyle davrandı. kıskanabilir ama acaba benlik bir şey mi var yani o an orada söylemedim diye kafasında ne kurmuş olabilir. sizce fiziksel şiddet potansiyeli var mı bu çocukta? kıskanç birisi olduğunu bilmiyordum çünkü giydiğime ettiğime karışmıyor arkadaşlarımla tanıştılar kız erkek vs.. görüşmeme karışmıyor. sadece habersiz bırakma sana ulaşabileyim diyor. ben kıskanılmayı severim bu arada ama dozunda. fakat hep dozunda kalır mı yoksa ilerler mi hatta fiziksel şiddete gider mi bu iş? çünkü gerçekten sinirlendi mi tam sinirlenen biri oldugu hissiyatına kapıldım. nasıl anlarım böyle birisiyse çok geç olmadan? siz ne düşünüyorsunuz. tanışma hikayemide anlatmak istedim hani direkt önyargılı yaklaşılmaması için. olur mu bu çocuktan sizce?
Bana tuhaf gelen, sanki 17 18 yaşında biri gibi yazmışsınız habire çekinen biri oldugunuzu vurgulamışsınız, ama aynı çekinen kız içki içiyor, eski sevgilisi gelince mekan değiştirmiyor, sevgilisini evine davet ediyor falan. Bir tuhaflıklar var bu hikayede ama çözemedim

Adamın bağırması tabi yanlış ama siz de normal davranmamışsınız ki. Exiniz ortamda diye kasılıp geriliyorsanız kalkarsınız. Kaşınızla gözünüzle belli ediyorsanız da orada exinizin olduğunu söylemek zorundasınız. Hiç görmemiş gibi tepkisiz kalsanız ve söylemeseniz ileride bir şekilde öğrense o zaman sanane deme hakkına sahipsiniz. Ama siz burada rahatsızlık gösteriyorsunuz söylemiyorsunuz. Sonra çıkışta söyleyip bir de uzun uzun detay veriyorsunuz. Tekrar ediyorum özellikle sokak ortasında anormal bir şekilde bağırmak zaten hoş değil insan normal bir şekilde konuşabilmeli ama sizin de davranışlarınız normal değil.

bende bilmiyorum neden gerildiğimi. ters bir şeyler olur canım sıkılır diye korktum ilk ve aslında başka bir bahane ile kalkmayıda düşündüm ama bunu yapmakta doğru gelmedi o an çünkü ona ondan rahatsız olduğumu düşündürtmek istemedim kendini önemli hissetmemesi için. şimdi gelelim son cümlelerinize bu saatten sonra sizle anca yatar kalkar diye sert giriş yapıp tabi çeşit çeşit insan var diyerek noktaladığınız bu cümlelerin hakarete vardığının farkında mısınız?
neden kalkıp gitmek ona kendini önemli hissettirsin ki ? ben bu düşünceye anlam veremiyorum
ben ortama girdikten kısa süre sonra kalkıp gidiyorsa, hele ki bu kişi eski sevgilimse beni önemsediğini değil aksine varlığımın ona rahatsızlık verdiğimi düşünürüm
kalkıp gitti diye hala sevdiğini ya da unutamadığını düşünmek için kafadan hasta olmak lazım

neden kalkıp gitmek ona kendini önemli hissettirsin ki ? ben bu düşünceye anlam veremiyorum
ben ortama girdikten kısa süre sonra kalkıp gidiyorsa, hele ki bu kişi eski sevgilimse beni önemsediğini değil aksine varlığımın ona rahatsızlık verdiğimi düşünürüm
kalkıp gitti diye hala sevdiğini ya da unutamadığını düşünmek için kafadan hasta olmak lazım
Katılıyorum. Özellikle konu sahibi bütün mimikleriyle tavrıyla rahatsız olduğunu herkese aktarıp da kalkmamış. Adam da haliyle sorar.
Konu sahibi süreci yönetememiş. Bir de sonrasında gereksiz açıklamalar yaparak evet bana kızılmasına, bağrılmasına hak veriyorum dercesine karşı tarafın onayını bekleyip durmuş.

Ben sizde bir hata görmedim. O an insan söylemek istemeyebilir bunu anlıyorum. Hani "eski sevgilim şu masada oturuyor" demek abes olurdu o an. Ama sonra oradan kalkar kalkmaz sahilde yürürken söylemişsiniz yani gizlememişsiniz. Şu olabilirdi, siz baktınız gerildiniz o an kalkalım başka yere gidelim diyebilirdiniz, kalkınca da söylerdiniz. Anladığım kadarıyla siz eski sevgilinizi önemsiyormuş gibi olmamak için bunu yapmak istemediniz. Hem bence de niye o otursun da siz kalkın? Yani aslında sevgiliniz de tepkisi için özür dilemiş sizi anlamış ve olay tatlıya bağlanmış. Öyle şiddetli tepki göstermesi kıskançlığından bence bir de bilmeden öyle bir durumda saatlerce geçirmiş olmasına sinirlenmiş olabilir. Öyle şiddetli tepkilerden hoşlanmadığınızı sorunlarınızı ve varsa hatalarınızı karşılıklı konuşarak çözebileceğinizi baştan belirtin. Eğer ileride de şiddetli tepkiler vermeye devam edecek olursa, ki öyle bir huyu varsa bu mutlaka yine başka bir konuda tekrarlar, o zaman yollarınızı ayırın.

eminim buradaki bir çok kişi söylemez :)) sonradan söyleme kısmını beceremedim belki orası ayrı. evet oradan kalkıp gitsek onu önemsiyormuşum hissine kapılacaktı ve karakteri gerçekten böyle düşünmeye aşırı müsait birisi. zaten aşırı kötü bi ilişkiydi ve kötü ayrıldık. mesela arkadaş kalarak ayrılsaydık hiç sorun olmazdı hatta o an sevgilimede bahsederdim rahatsız olursada kalkardık sonucta yine kendine yormazdı düzgün bi insan olsaydı ex kişisi. bence bilmediği bi durumun içinde olmak kötü hissettirdi en çok sevgilime o yuzden haklı kızmakta çünkü tepki verme hakkını elinden almış oldum o an. ama işte çok yeniyiz tanımıyorum bende kendime göre haklıyım söylememekte çünkü insan kestiremiyor. olay yokmuş gibi davranmak daha makul geldi o an. konuyu şimdi ona tekrar açmak istemiyorum ama bana veya herhangi bir şeye tepkisi şiddetli olursa uyaracağım şimdi o konuyu tekrar açmak doğru olmaz artık

Ben yaptığınız açıklamayı gereksiz buldum. Exi gördünüz diye nite gerildiniz birincisi ikincisi de yeni sevgililerinize eskileri anlatmayın. Onları ilgilendiren bir durum yok. Birlikteyken sadakatli olun yeter. Adam sustukça detay vermişsiniz bir de.

oğlak burcu bi arkadaşımda aynı yorumu yaptı geçmişin onu ilgilendirmez zaten bi açıklama borçlu değilsin başta yapmamışsın sonra niye yapıp canınızı sıkıyorsun dedi doğru bir bakımdan ama gizlemek saklamakta ne bileyim benim uzun süre becerebildiğim şeyler değil çenem düşük daha olur olmadık bir yerde ağızımdanda kaçırabilirdim

eminim buradaki bir çok kişi söylemez :)) sonradan söyleme kısmını beceremedim belki orası ayrı. evet oradan kalkıp gitsek onu önemsiyormuşum hissine kapılacaktı ve karakteri gerçekten böyle düşünmeye aşırı müsait birisi. zaten aşırı kötü bi ilişkiydi ve kötü ayrıldık. mesela arkadaş kalarak ayrılsaydık hiç sorun olmazdı hatta o an sevgilimede bahsederdim rahatsız olursada kalkardık sonucta yine kendine yormazdı düzgün bi insan olsaydı ex kişisi. bence bilmediği bi durumun içinde olmak kötü hissettirdi en çok sevgilime o yuzden haklı kızmakta çünkü tepki verme hakkını elinden almış oldum o an. ama işte çok yeniyiz tanımıyorum bende kendime göre haklıyım söylememekte çünkü insan kestiremiyor. olay yokmuş gibi davranmak daha makul geldi o an. konuyu şimdi ona tekrar açmak istemiyorum ama bana veya herhangi bir şeye tepkisi şiddetli olursa uyaracağım şimdi o konuyu tekrar açmak doğru olmaz artık
Haklısınız o da bilmeden orada saatler geçirdi, onun için de sinir edici bir durum. Siz şimdi dediğimiz gibi tekrar konuyu açmayın, o da özür dilemiş sonuçta barışmışsınız. Ama eğer bir vesile olursa şiddetli tepkilerden hoşlanmadığınızı, insan olduğumuz için hepimizin hata yağabileceğini ama önemli olan karşılıklı iyi niyet ile konuşup kırmadan şiddetli tepkiler vermeden konuşup çözmektir. diye belirtin.
Siz açmayın ama eğer o konuyu açacak olursa, niyetinizi anlatın ve onu anladığınızı da belirtin, o durumda sen hiçbir şey bilmeden o ortamda kalmanın seni rahatsız edeceğini düşünemedim bir daha böyle bir şey olursa söylerim deyin.

Başta ki hikayen çok tanıdık. Ben de arkadaşımın abisiyle evlendim 😃😃
Bağırması hoş değil ama insanız ses yükseltebiliriz. Kendinizi çok kaptırmadan gözlem yapın başka falso görürseniz o zaman tekme

benimde ilk kez başıma geliyor şimdiden bir görümce adayım var ve kim oldugu belli :KK70: aramız iyi şu an kötü bir görümce değil o tarz havalara girmiyor hiç. bir de eskisi gibi sürekli affedici konumda olmak istemiyorum önceki ilişkilerimde çok fedakardım bu konuda ve bir şey kazandırmıyor dediğiniz gibi olası bir durumda yolları ayırırım üzülsemde sıkılsamda. sonra daha cok uzulmektense

Simdi oncelikle sizin davranisi elestirmek lazim bana kalirsa.

Siz o ortamda eski sevgilinizi farkettiginiz an kalkmadiysaniz dsha sonrasinda hicbir sekilde o konu eski sevgiliye gelmemeliydi, yani hicbir zaman yeni sevgiliniz eski sevgilinizle ayni ortamda olduğunu bilmemeliydi, madem bi noktada eski sevgilinizin ortama geldiginden bahsedecektiniz, o ortami terketmeliydiniz.

Ozetle tutarsizsiniz.

Ben kendimi sevgilinizin yerine koydugumda eski sevgilisinin yaninda zorla, kıskandırmak icin tutulan piyon gibi hissederdim kendimi ve evet bu durumda bende bagirirdim.

Siz tamamen baska bir niyet gutmus olabilirsiniz, ama sizi yeni taniyan erkek arkadasiniz boyle yorumlamistir bana kalirsa.

haklısınız baştan sona kadar. böyle bakınca olaya tutarsız duruyor olayın gidişatı. mesela ben dışarıdan bi göz olarak baktığımda kendime bu yazdıklarınızın hiç birini göremediğimden tepkisine net bir anlam veremiyordum. şimdi daha iyi anladım. sonuçta o da beni yeni tanıyor ve belki o da niyetimi farklı yorumladı ve kızdı o yuzden.

Yani bilmiyorum. Hayatımdan bir sürü erkek geçti, kavgalar da ettik ama kimse bana hayvan gibi bagirmadi. Bagiramaz da, bir de olay bu kadar sicakken beraber bana gecip uyuyup sabah kahvaltı etmem bana bağıran adamla. Kıskandıysa da hissini insan gibi dile getirsin, kaç yaşında adam.
Ha sizin davranışının da hoş olmamış ama bu hayvan gibi bağırmasini gerektirmez.
Ben beğenmedim. Ama her ilişkinin dinamiği farklıdır. Belki kıskanılmak , kiskancliktan goz donmesi sizin için sevgi gösterisidir. O yüzden ayrılmayın ama gözlemleyin. Özelikle hoşa gitmeyen durumlarda ne yapıyor, kızgınken nasıl diye. Bu size ipucu verir

benim ilişkilerim toksik oldu hep maalesrf karşı taraf patalojik vaka gibi davranırdı hep öyle bir toksiklik. cok psikolojik şiddet gördüm. benimde toksik yanlarım var diye düşünüyorum yoksa katlanamazdım öyle şeylere. bu düzelmiş halim bile diyebilirim. 2019 da açtığım konularda sizide hatırlıyorum bi onceki ilişkimde güzelce adamın bana naptığını açıklayıp ayrıl demiştiniz ama kandırılıp duruyordum ayrılamamıştım bi türlü. pişmanımda buradaki kişileri dinlemedigime yani o kadar daha yıl devam ettirdigime. ama en sonunda ayrıldım ve yine ayrıldıgımdan beride yıl geçti bayadır yalnızım. hazır hissetmeyi bekleseydim hala yalnızdım kendimi bi şekilde ikna etmeseydim karşıma beğendiğim biri çıkmışken hala yalnızdım. kıskanılmayı seviyorum çünkü kıskanmayan erkek sevmiyor gibi geliyor bana. fakat bunu dozunda seviyorum böyle bağırmalı kavgalı bende istemem. aslında baska alanlarda gozlemledim biraz. trafikte bile sakin biri ki erkekler trafikte daha belli oluyor ne oldukları. karşı taraf suçlu oldugu bi durum olmustu ve aniden inince korkmustum tartısır mı diye ama hic oyle olmadi halletmisti sorunsuz şekilde. ben varım diye mi bilmiyorum ben yokken belki baska biri. arkadasim dedigim kız kardeşinede cok iyi davraniyor gerci gozlemledigime gore. ama derinini bilmek lazım zaman gerekiyor bunun icinde

oğlak burcu bi arkadaşımda aynı yorumu yaptı geçmişin onu ilgilendirmez zaten bi açıklama borçlu değilsin başta yapmamışsın sonra niye yapıp canınızı sıkıyorsun dedi doğru bir bakımdan ama gizlemek saklamakta ne bileyim benim uzun süre becerebildiğim şeyler değil çenem düşük daha olur olmadık bir yerde ağızımdanda kaçırabilirdim
İşte gizlemek değil bu. Sevgilinin de ayrıca eskisiyle olan detayları duymak isteyeceğini de sanmıyorum. Duyunca kıskanmaktan ziyade soğur senden.

Keşke eski sevgilinizi farkettiğinizde kalkalım falan diyip dışarı çıkınca uygun bir şekilde durumu izah etseydiniz.Eski sevgilim ve grubu geldi. Rahatsız oldum gerildim.Gecemiz kötü geçmesin diye çıkmak istedim tarzında bir konuşma olabilirdi. Sizin hatanız bu olmuş. Şahsen ben erkek arkadaşınızın yerinde olsam bende bozulurdum
Karşı tarafa gelince hareketlerini takip edin sinirini size yansıtır mı işi daha ileri boyuta götürür mü eğer şüphe edeceğiniz küçük bir davranışını dahi görürseniz hiç risk almayın ayrılın derim.

biz oradan kalksaydık onu hala önemsediğimi falan düşünürdü ona o hazzı vermek istemedim. karakteride asırı müsait birisi öyle şeyler düşünmeye. artık biraz daha gözümü dört açacağım tepkilerini ölçmek adına bazı testler yapmak istiyorum ama doğru olur mu bilmiyorum bunu yapmak

Bana tuhaf gelen, sanki 17 18 yaşında biri gibi yazmışsınız habire çekinen biri oldugunuzu vurgulamışsınız, ama aynı çekinen kız içki içiyor, eski sevgilisi gelince mekan değiştirmiyor, sevgilisini evine davet ediyor falan. Bir tuhaflıklar var bu hikayede ama çözemedim

çekingenliğin bir yaşı olduğunu bilmiyordum. şu an 26 yaşındayım ama 36 veya 46 da olsam değişeceğini düşünmüyorum. çekingenliğim sabit değil karşımdaki kişiyi tanıdıktan sonra aşabildiğim bir durum. ama ben sizin neye yorduğunuzu çok iyi anladım. çekingenliğim muhafazakar bir yapıda olduğumdan değil huy sadece. kısacası başlarda herkese karşı çekingenim.

çekingenliğin bir yaşı olduğunu bilmiyordum. şu an 26 yaşındayım ama 36 veya 46 da olsam değişeceğini düşünmüyorum. çekingenliğim sabit değil karşımdaki kişiyi tanıdıktan sonra aşabildiğim bir durum. ama ben sizin neye yorduğunuzu çok iyi anladım. çekingenliğim muhafazakar bir yapıda olduğumdan değil huy sadece. kısacası başlarda herkese karşı çekingenim.
anladım, o zaman fikrimi söyleyeyim ben de, erkek arkadaşınız haklı geldi bana. sevgili olarak gördüğüm kişi hemen söylemese eski erkek arkadaşını gördüğünü kendimi kötü hissederdim. ben de bir tepki verirdim. ama şu var, haklı olsa bile siz birbirinizi tanıma sürecindesiniz taze bi ilişkiniz var. yanlış da yapsanız o bağırmanın dozu da önemli. kendi adınıza hem kendinizi eleştirmenizi tavsiye ederim, hem de tanıma sürecinde böyle yapıyorsa daha ciddi konularda öfkeli biri olabilir mi gibi sorularla onu tanımaya devam edin. Çünkü çok sağlıklı durmuyor.

zaten ex kişisi öyle düşünebilen biri olsaydı kalkmak tek seçeneğim olurdu ve içim rahat olurdu. asıl kendisi hasta ruhlu bir insan olduğu için bunu kendine yoracağını kendini önemli hissedeceğini ve hatta arkadaş grubundada benimde zamanında tanıdığım olan kişilere arkamdan beni aşağıya çeken cinsten konuşmalar düşündüm ve o hazzı ona yaşatmak istemedim.

Karşınızdaki kaç yaşında mesleği ne ve en önemlisi alkol alışkanlığı var mı? Ben böyle birinden zor bela kurtuldum. Bahanesi de "kıskanıyorum"du

zaten ex kişisi öyle düşünebilen biri olsaydı kalkmak tek seçeneğim olurdu ve içim rahat olurdu. asıl kendisi hasta ruhlu bir insan olduğu için bunu kendine yoracağını kendini önemli hissedeceğini ve hatta arkadaş grubundada benimde zamanında tanıdığım olan kişilere arkamdan beni aşağıya çeken cinsten konuşmalar düşündüm ve o hazzı ona yaşatmak istemedim.
Asla başınızı kuma gömmeyin. Ben alkol problemi olan birinden canımı zor kurtardım. O da sözde çok kıskançtı. Yapıp yapıp özür dilerdi. Eğitimi yaşı mesleği ne sevgilinizin? Bakın bunlar çok önemli

Katılıyorum. Özellikle konu sahibi bütün mimikleriyle tavrıyla rahatsız olduğunu herkese aktarıp da kalkmamış. Adam da haliyle sorar.
Konu sahibi süreci yönetememiş. Bir de sonrasında gereksiz açıklamalar yaparak evet bana kızılmasına, bağrılmasına hak veriyorum dercesine karşı tarafın onayını bekleyip durmuş.

evet süreci düzgün yönetemedim. hatırlıyor musun 2019 da açtığım bir konu vardı nasıl hasta ruhlu birisi olduğuna dair exin bazı yorumlarınız olmuştu hatta sürekli kandırıyordu beni. en son ayrılınca o konularıma girip okudum ne yaşamışım bu yıllar içinde diyerekten ve senin uyarı niteligindeki yorumu alıntılamıştım 1 yıl küsür zaman önce. yıllarım boşa gittiği için vaktinde ayrılmadığım için üzülmüştük buna. bıraktığı hasarlar öyle bi boyuttaki hala tam iyileşemedim. hatta bu konuda bahsi geçen ex kişisi aynı kişi. burada çok anlatamadım eski konularımı herkes bilmedigi icin ve üstünden epey zaman geçtiği için ama benim orada resmen ne kadar travmam varsa tetiklendi

Karşınızdaki kaç yaşında mesleği ne ve en önemlisi alkol alışkanlığı var mı? Ben böyle birinden zor bela kurtuldum. Bahanesi de "kıskanıyorum"du
Asla başınızı kuma gömmeyin. Ben alkol problemi olan birinden canımı zor kurtardım. O da sözde çok kıskançtı. Yapıp yapıp özür dilerdi. Eğitimi yaşı mesleği ne sevgilinizin? Bakın bunlar çok önemli

e-ticaret uzmanı kendi kurduğu şirkette çalışıyor. 29 yaşında. çalışma ekonomisi okumuş. alkol alışkanlığı gozlemledigime gore pek yok ben ona göre alkolik kalıyorumdur hatta. bazen bana eşlik etmek için içiyor. sizin nasıldı peki başlarda daha ılımlı anlayışlı olup sonradan mı kıskançlıkları çoğaldı?

e-ticaret uzmanı kendi kurduğu şirkette çalışıyor. 29 yaşında. çalışma ekonomisi okumuş. alkol alışkanlığı gozlemledigime gore pek yok ben ona göre alkolik kalıyorumdur hatta. bazen bana eşlik etmek için içiyor. sizin nasıldı peki başlarda daha ılımlı anlayışlı olup sonradan mı kıskançlıkları çoğaldı?
Evet en başta alkole düşkünlüğünü de saklamış benden. Eski sevgililerimi kıskanmakla başladı sonra giyim vs karışmaya başladı. Önceleri sakindi. Sonra kıskançlık kisvesi altında öfke nöbetleri başladı. Geçmişime takılmaya başladı sürekli. Sonra şiddet vs ne ararsan oldu. Herhalde bir sonraki seviye kadın cinayeti olacaktı. Beni rezil etti oturduğum yerde küfürler ederek öyle tamamen bitti. Allahın sevdiği kuluymuşum diyorum şimdi.

X