2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar dişim bi acayip oldu 4 gundur yemek yerken sanki damakla yer gibi dibi cok aciyor acap dişciye gitsem mi ya yemek yemek cok zor oluyor.

Bende de oluyor

Korkma canım ben de aynı senin gibi doğumdan çok çatı muayenesinden korkuyorum diyordum gecen hafta yaptırdım ne kadar rahat olursan o kadar iyi hem 2-3 saniyede bitiyor sen noldugunu daha anlamadan bu hafta bebek gelmezse haftaya tekrar yapacak doktorum

cok kasıcam gıbıme gelıyo ınş doktoru kızdırmam:26:

kızlar kalçalarımda acayip ağrı ve acı oluyor bu hafta.. özellilkle geceleri.. sanki biri kalçalarımı yumruklamışta morartı acısı gibi bıçak saplıyorlar gibi.. çok canımı acıtıyor.. sizde de böyle oluyor mu. doğum sancısı böyle kalçadan başlar mı ki :KK9:

İki haftadır bende de var o acıdan.Yürüyemiyorum bile.gece sağa sola dönmek işkence gibi bir yerlere tutunmam gerekiyor.Resmen 100 yaşında gibi hissediyorum kendimi :KK43:

İki haftadır bende de var o acıdan.Yürüyemiyorum bile.gece sağa sola dönmek işkence gibi bir yerlere tutunmam gerekiyor.Resmen 100 yaşında gibi hissediyorum kendimi :KK43:
bende bu hafta başladı ve çok acıyor.. dün gece nasıl tuvaletim gelmiş ama kalçamın acısından kendimi döndürüp kalkamadım bi süre... aynen bi yere tutunmadan kalkmak çok zor :KK5:

bende bu hafta başladı ve çok acıyor.. dün gece nasıl tuvaletim gelmiş ama kalçamın acısından kendimi döndürüp kalkamadım bi süre... aynen bi yere tutunmadan kalkmak çok zor :KK5:

bende uc hafta o agrıyı cektım magnezyum gecırdı hala ıcıyodum ama burda arkadaslar dogumu gecıktırıyo son aylarda sancıyı engellıyo demısler bende ıcmeyı bıraktım.zaten gecmıstı cok sukur.hakketen son aylar sıkıntılıymıs kızlar

kızlar çok fazla kasılma oluyor, sancıyı beklesem bebeğe zarar verirmi. Sancım çok değil çünkü

Herkesciklere günaydın tatlı hamişler diycem ama kaç kişi hamile kaldık:KK1: herkes ağustosta doğurdu eylül anneleri az mı kaldık :44:KK70:oğuran doğurmayan annelere güzel bir haftasonu geçirmemiz dileğiyle herkesi kocamannn öpüyorumm

Kizlar gunaydin 6 gunum kaldi ama bende hic isaret yok:) bakalim Rabbim ne zaman nasip edecek

günaydın kızlar. İşaret olmasa bende rahat olucam. Ama ağrı sızı, kasılma var, ortada bebek yok :KK43: ne dersiniz doktora gitsemmi?

bende uc hafta o agrıyı cektım magnezyum gecırdı hala ıcıyodum ama burda arkadaslar dogumu gecıktırıyo son aylarda sancıyı engellıyo demısler bende ıcmeyı bıraktım.zaten gecmıstı cok sukur.hakketen son aylar sıkıntılıymıs kızlar

Bence kafana göre bırakmasaydın hapı. ben doktoruma sordum bebek için çok gerekli böyle söylemler var ama bebeğin kemik gelişimi ve kan akışı için magnezyum hapını son ana kadar içmek şart dedi

Kızlar ben artık emınım benım kız gelmıcek karnımda yaslanıp kalacak herhalde umudumuz kalmadı artık bende dıkkkat etmıcem hanı dıyolar ya merdıven ın cık yururus yap saatlerce ınanın hepsını o kadar cok yaptım kı daha hala gelmeye nıyetı yok bende bu saatten sonra full yatıcam hıc umrumda deıl gelıp gelmemesı sınırlerım bozuldu ya

Kızlar ben artık emınım benım kız gelmıcek karnımda yaslanıp kalacak herhalde umudumuz kalmadı artık bende dıkkkat etmıcem hanı dıyolar ya merdıven ın cık yururus yap saatlerce ınanın hepsını o kadar cok yaptım kı daha hala gelmeye nıyetı yok bende bu saatten sonra full yatıcam hıc umrumda deıl gelıp gelmemesı sınırlerım bozuldu ya

Dogum kacinda canim?

günaydın kızlar :) valla benimde kızıma verdiğim süre yarın doluyor... pazartesi ye kadar gelmemiş olursa mecbur sezeryan , ama o kadar çok istiyorum ki bugün suyum gelse nişanım gelse bişey olsa, suni sancıyla doğumu başlatmalarını isterim vallla :) ama hiç bişey yok açılma yok, sancım bile yok , :) kızım annesinden ayrılmak istemiyor, içerisi çok konforlu sanırım... çok heyecanlıyım 2 günümüz kaldı, pazartesi sabahı Allahın izni ile kızım kollarımda olacak, inşallah herşey yolunda gider..

cnm bence hamama git sıcak su hızlandırıyor, bende son haftamda hamama gitmeyi düsünüyorum

X