2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
EFSANAZ34 ÜZÜM66 VE ESSELA hepinizi tebrik ederim kıssalaarr=)
Ne güzel temiz çıkmış sonucunuz.
Bi ben mi kalım yaptırmayan ya.
Yarın randevum benimde annem ve kardeşime gitcem onlar benden daha heyecanlı bebeği görecekleri için.
Hele kardeşim=)Dayı olcam beeeaa diyo=)

DENİZZ06 tebrikler kuzum.Allah nice yıllara erdirsin sizi hep böyle mutlulukla inşallah.
Tebrik öpücüklerimi atıyorum =* =*

Son düzenleme:
Biz kadinlarin derdi bitmez benimde koltuk alti cok azdir bacaklarimi her banyoda alirim dustan once artik onlar kolay, ama bikini bolgesi zor gercekten :KK43: yuzume missha bb krem kullaniyorum hem icinde 45 koruma faktor var, cok agresif ve sinirli oldum hamilelik doneminde sivilceleri birazda ona bagliyorum

Çok sinir yapıyor sorma, eşim de durmadan bunu söylüyor..

Benim de ağrılarım biraz gece başlıyor, hep sancı yaptığı için kalkıyorum,bu nedenle uyku uyuyamıyorum çok sinirli oluyorum :KK43:(

Ayy ben bu kıl tüy mevzusunda şanslıyım demek.
Sadece bikini bölgem de kıl çıkardı benim.Ona da epilasyon yaptırmıştım 2 sene önce, çok çok azaldı
Ayda bir belki jilet vuruyorum o kadar=)
Sarı olmanın faydalarıııı.
Dezavantajlarıda var tabi. kaşlarım bile açık renklidir ve çıkmaz.Yılda iki giderim kuaföre=((
Hep çiziyorum. Öyle özeniyorum ki kalın gür kaşlı insanlara bayılıyorum.
Keşke kaş ektirme olsaydııı=) Kirpiklerimin uçları bile sarıdır. Rimel sürmezsem belli olmaz kirpiklerim=)

Kızlar bir de ben 3 gündür sade sütü bırakım bu çocukların içtiği muzlu çikolatalı sütlerden falan içiyorum=(
Zararlı mıdır ki bunlar katkı madde vardır di mi içinde?
Sizce bırakayım mı? Diğerini içmek daha zor da...pooff!

bens adece kolyuk altı ve yarım bacaktan daha az kısmıma agda yaptırıyorum
cunku cok yokk şükür ki
ama oram asla yaptıramam agda mağda yaa hem açıp gösteremem hemde acır valla ağdaya yapışır kukucugum :))))
jilet yapıyorum orama.. :26:

tırnaklarım ıyı durumda sert ve cabul uzuyor:KK34:

Yok ben de oraya yaptırmıyorum cemredeniz, gösteremem ben de valla.. yenemedim bu rahatsızlığımı gebelikten de önce..ama bacak ve koltuklatı aldırıyorum artık..

vajinal ultrasonu kullanan doktor da Allah'tan bayandı. Bir de yaptırmak istemediğimi söyleyince" senin hayati tehliken var, nasıl böyle davransrsın!" diyerek bir azarladı beni, ben de kuzu kuzu yaptırdım artık :)

kızlar merhaba birsey sorucam iki gundur kasık agırlarım fazlalaştı sanki böyle sızı şeklinde oluyo bazen ani girip çıkan agrılarda oluyo siz yaşadınızmı yoksa sizi kasık agrıları sonamı erdi herkese hayırlı hamilelikler diliyorum

Fıstık sen aralığın sonu olduğun için artması bu dönemlerde normaldir.
Benimde 1 hafta önceye kadar fena sancım oluyordu adet olacakmışım gibi.
Ama sen gene de dr a gttiğinde söyle.İçin rahat etsin.Randevuna daha çok varsa ara söyle.

Yok ben de oraya yaptırmıyorum cemredeniz, gösteremem ben de valla.. yenemedim bu rahatsızlığımı gebelikten de önce..ama bacak ve koltuklatı aldırıyorum artık..

vajinal ultrasonu kullanan doktor da Allah'tan bayandı. Bir de yaptırmak istemediğimi söyleyince" senin hayati tehliken var, nasıl böyle davransrsın!" diyerek bir azarladı beni, ben de kuzu kuzu yaptırdım artık :)

ben yıllardır aynı yere gittiğim içina artık ablam oldu ağdaya değilde arkadaşa gidiyomuş gibiyim yılalrdırda açıyorum valla:KK9:
burdan taa kuaföre maltepeye gidiyorum üşenmeyip.kv falan burda birini bul diyo yok diyorum başkasına açamam:KK9:

Gizem bu arada o yastığı soracaktım sana, nasıl uyuyabiliyor musun rahatça o tchibo yastığıyla ?

evet canımm bayaa rahat ama kafamı kendi yumuşak yastığıma koyup onu bacak arama alıyorum.normal bi yastıkta olur yani bacak arana koymak için.başını koymak için sert geldi bana.onun dışında yüz üstü yatmamı engelliyo gerçekten

Ayy ben bu kıl tüy mevzusunda şanslıyım demek.
Sadece bikini bölgem de kıl çıkardı benim.Ona da epilasyon yaptırmıştım 2 sene önce, çok çok azaldı
Ayda bir belki jilet vuruyorum o kadar=)
Sarı olmanın faydalarıııı.
Dezavantajlarıda var tabi. kaşlarım bile açık renklidir ve çıkmaz.Yılda iki giderim kuaföre=((
Hep çiziyorum. Öyle özeniyorum ki kalın gür kaşlı insanlara bayılıyorum.
Keşke kaş ektirme olsaydııı=) Kirpiklerimin uçları bile sarıdır. Rimel sürmezsem belli olmaz kirpiklerim=)

Kızlar bir de ben 3 gündür sade sütü bırakım bu çocukların içtiği muzlu çikolatalı sütlerden falan içiyorum=(
Zararlı mıdır ki bunlar katkı madde vardır di mi içinde?
Sizce bırakayım mı? Diğerini içmek daha zor da...pooff!

bende onlardan içiyorummm nesquikkkkk:KK9:

bende onlardan içiyorummm nesquikkkkk:KK9:

pöff aynen.Ne yapsak devam etsek mi.Dr'um kesin içme der bana.Normal süte bile bir barsağa 1 çay kaşığından daha az nesquick at demişti.
Neyse içmeyeyim bari ne yapayım.
Çok canım çekerse içerim.
Normal süte devammmm=(

pöff aynen.Ne yapsak devam etsek mi.Dr'um kesin içme der bana.Normal süte bile bir barsağa 1 çay kaşığından daha az nesquick at demişti.
Neyse içmeyeyim bari ne yapayım.
Çok canım çekerse içerim.
Normal süte devammmm=(

aa bak aklıma ne geldi.çileği muzu yada çikolatayı rondadan geçirip istediğimizi süte ekleyerek kendimizde yapabilrizki.o süt kokusuda gider tadıda.hemde doğal olur :)
teyzem bana küçükken yapardı ballı muzlu gayette güzeldi tadı

papatyaaa canooo cicooo içme o sütleri normal süt al toz nesquik kat .
dıgerlerınde katkı maddesı var canım..

aa bak aklıma ne geldi.çileği muzu yada çikolatayı rondadan geçirip istediğimizi süte ekleyerek kendimizde yapabilrizki.o süt kokusuda gider tadıda.hemde doğal olur :)

kızlar blendır a sutu muz u balı koyup çalıştırın harıkaaa oluyorrrr ...

yada ıste muzun yanında uygun meyve koyabılırısınız
hatta dondurmada koyarsanız milkshake oluyor:KK52:

kızlarr dr banada normal süt içemiyosan içine çok az nesquik at öle iç demişti..bebek sendeki kalsiyumu çeker onda sıkıntı olmaz sende olur demişti ama gelin görün ki ne süt ne yoğurt yiyemiyorum olmuyo ya......

kızlar blendır a sutu muz u balı koyup çalıştırın harıkaaa oluyorrrr ...

yada ıste muzun yanında uygun meyve koyabılırısınız
hatta dondurmada koyarsanız milkshake oluyor:KK52:

bende onu dedim işte sonradan düştü jeton:KK9:
çikolatalı dondurma süt birazda çikolata parçaçıkları al sana çikolatalı milkshake:KK9:

Merhaba Herkes, dun aksam kontrolum vardı 11+5 tim . BU cuma gunu icinde ikili testim yapılacak.
Daha once bahsetmistim benim 2 tane oglum var, dun aksam dr bakar bakmaz aaa bu da erkek dedi :).

Hiç beklemiyordum , o kadar farklı bir hamilelik yaşıyordum ki.. Ama olsun hayırlı ve saglıklı olsunda ne olursa olsun. Evladım sonucta. Ama doktor buyuk ihtimal diyorum ben, cuma kesin belli olur dedi. Cuma da erkek çıksa üzülmem hem daha ekonomik olur kucuk oglum 3 yasında kız kardesimin oglu 1 yasında bir suru kıyafet var , tek mendil bile almam gerekmiyecek :)

papatyaaa canooo cicooo içme o sütleri normal süt al toz nesquik kat .
dıgerlerınde katkı maddesı var canım..
Evet ya mantıklı diyorsunuz.
Bence de muz çilek alayım ben.Onlardan yaparım.Bunları da sitede ki çocuklara veririm.
Eşim koliyle almış da sağ olsun vur deyince öldürür!

Kızlar bakın kaç kere dedim gene diyorum.HURMA yiyin muhakkak her gün.
Rahmi çok güçlendiriyormuş.Günde 2 tane kafi.
Zorlayın yiyin şekerler.Kontrol etcemmm=)

ihlamur içiyorum bal limon sıcak su karisimi içiyorum ballı süt içiyorum meyve yiyorum banamisin demiyor bide dr sprey verdi farenjit için kullanınca biraz rahatlatiyo sonra tekrar

dediğimi bi dene cnm bana iyi geliyo hem antibiyotik sarımsak faydalı vücuda kardeşimde kronikleşti faranjit oda yapar hep

kızlar sizin doktorlar ne diyor şu birşey yiyememe işine.???? benim ki çok rahat illa yemen gerekir demedi bulantıların geçince yersin dedi. 4 ay dolacak yok yiyemıyorum ben ne süt ne yumurta ne et yiyemiyorum tek yediğim şey deli gibi salatalık onunda ne faydası olur bilmem
doktora sorucam bana onların yerine geçen vitamin versin. balık yağı hapı falan isticem çocuğum beslenemiyecek bu gidişlee

HTML:
kızlarr dr banada normal süt içemiyosan içine çok az nesquik at öle iç demişti..bebek sendeki kalsiyumu çeker onda sıkıntı olmaz sende olur demişti ama gelin görün ki ne süt ne yoğurt yiyemiyorum olmuyo ya......

ben yoğurdu yemenin formülünüde buldum.içine meyve doğruyorum yada cacık olarak yiyorum bol salatalıklı.birazda pudra yada toz şeker meyveli yoğurt olur.dene canım bence.bi formüller bulmassak dökülücez hepimiz vitaminsizlikten

X