2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Yaaa ne yapcaz bende onsuz epilasyon yapamiyorum :KK43: doktora mi sordun sen, ben hamile oldugumu ogrenmeden bi hafta once yapmisligimda var

sen yine epilasyon ben ağdaya gidiyorum ve onsuz 1 kere denedim dahada tövbe yaptırmam o olmadan.bende öğrenmeden 3 gün önce yaptırmıştım.doktora sordum kesinlikle yasak kimyasal sonuçta dedi ki bikini bölgesine sürüyosun dedi.jilete döncem heralde bilmiyorum ya o konu benimde çok aklımı kurcalıyo :/

sen yine epilasyon ben ağdaya gidiyorum ve onsuz 1 kere denedim dahada tövbe yaptırmam o olmadan.bende öğrenmeden 3 gün önce yaptırmıştım.doktora sordum kesinlikle yasak kimyasal sonuçta dedi ki bikini bölgesine sürüyosun dedi.jilete döncem heralde bilmiyorum ya o konu benimde çok aklımı kurcalıyo :/

Canim epilasyon derken ben kendim epilator makinasiyla aliyordum.. Agda yi da onsuz dusunemiyorum :KK43: jilet cok kolay ama cokcabuk cikiyor killar vede kalin, tatilde cok zor olacak gibi

Canim epilasyon derken ben kendim epilator makinasiyla aliyordum.. Agda yi da onsuz dusunemiyorum :KK43: jilet cok kolay ama cokcabuk cikiyor killar vede kalin, tatilde cok zor olacak gibi

lazere gidiyosun sandım canım kusura bakma :)
yazın jilet zaten başlı başına bi dert napsak deniyim dedim bi bende ağdaya gidemedim korkumdan evde epilatörle canımdan can gitti 2 tane çekilince bile.imkansız yani yapmam :KK43:
uzatıp örelim ahaha:KK9:

lazere gidiyosun sandım canım kusura bakma :)
yazın jilet zaten başlı başına bi dert napsak deniyim dedim bi bende ağdaya gidemedim korkumdan evde epilatörle canımdan can gitti 2 tane çekilince bile.imkansız yani yapmam :KK43:
uzatıp örelim ahaha:KK9:

Yeterr diyorum artik su bebis bi dogsun o killarin tumunu kokten yok edicem kesib gidicem lazere, epilator emlasiz cok acitiyo yanlis alincada cok batık oluyor :KK43: mecburen jilet ozaman😞

Ben de ağda yaptırıyorum. Çok acıyor ama ne yaparsın. ya da çaren jilet, hiçbir kimyasal kullanamazsın dedi doktorlar..

Bu arada çok çabuk uzuyor, eğer 3 haftada çıkıyorsa artık bir haftada fırça gibi oluyor..

Jilette de eğilme problemi kötü. ya banyoda iskemle olacak oturacaksın yapacaksın diyecem ama gene eğiliyorsun..

en iyisi çok uzatıp pantolon giyip ağdaya gitmek arkadaşlar..

Peki tırnaklarınız nasıl??

Benim çok çabuk kırılıp dökülüyor..saçlarım da öyle..hala deli gibi dökülüyor..ne yapsak acep???

Ben de ağda yaptırıyorum. Çok acıyor ama ne yaparsın. ya da çaren jilet, hiçbir kimyasal kullanamazsın dedi doktorlar..

Bu arada çok çabuk uzuyor, eğer 3 haftada çıkıyorsa artık bir haftada fırça gibi oluyor..

Jilette de eğilme problemi kötü. ya banyoda iskemle olacak oturacaksın yapacaksın diyecem ama gene eğiliyorsun..

Benim çok çabuk kırılıp dökülüyor..saçlarım da öyle..hala deli gibi dökülüyor..ne yapsak acep???

benim sorun bacak falan değil canım sadece özel bölgeye kullanıyodum emlayı artık jilet yapcam oraya :/
benim tırnaklarım zaten aşırı sertti hala öyle.
tırnaklarını limon suyuna batırabilirsin :)
şampuanda bioblas,bioxcin kullanabilirsin :)

Ben baskasina agda yaptiramam :KK43:
Su hamilelik guzelligi bi turlu gelemedi benimde saclar hep dokuluyor, kocaminda bacak killari saclari evde kedi köpek beslesek kil yonunden hic zorlanmicaz evi hergun bi killar yuzune temizliyorum :) tirnaklarimda cansiz vede yuzumde sivilceler ciktii !... Durum vahim yani :KK70:

bens adece kolyuk altı ve yarım bacaktan daha az kısmıma agda yaptırıyorum
cunku cok yokk şükür ki
ama oram asla yaptıramam agda mağda yaa hem açıp gösteremem hemde acır valla ağdaya yapışır kukucugum :))))
jilet yapıyorum orama.. :26:

tırnaklarım ıyı durumda sert ve cabul uzuyor:KK34:

fondoten kullanıyosanız çok sivilce yaparmış şu dönemde benim 1-2 hafta önceye kadar suratım tarla gibi olmuştu minik minik heryerde sonra bb krem aldım çok farketti hiçbişey kalmadı

benim sorun bacak falan değil canım sadece özel bölgeye kullanıyodum emlayı artık jilet yapcam oraya :/
benim tırnaklarım zaten aşırı sertti hala öyle.
tırnaklarını limon suyuna batırabilirsin :)
şampuanda bioblas,bioxcin kullanabilirsin :)

Evet canım limonsuyu iyi gelir diyorlar..yapayım bari bi ben de. ama şu bioxcin kafamı keçe gibi yapıyor ya artık dayanacaz ne yapak ? :KK1:

Ben baskasina agda yaptiramam :KK43:
Su hamilelik guzelligi bi turlu gelemedi benimde saclar hep dokuluyor, kocaminda bacak killari saclari evde kedi köpek beslesek kil yonunden hic zorlanmicaz evi hergun bi killar yuzune temizliyorum :) tirnaklarimda cansiz vede yuzumde sivilceler ciktii !... Durum vahim yani :KK70:

Ben de inan daha çirkinleştim; sivilceler bastı suratımı. geçen bir arkadaşım " ne bu halin neredeyse 7 aylık hamile görüntüsü çökmüş üstüne" dedi. Şaşırıp kaldım..:KK1: Ama dediğin doğru erkek kılları çok dökülüyor eve ben de gücüm yettiğince şu moblar var ya süngerli,onlarla temizliyorum arkasından :KK52:

bende genelde jilet kullanıyorum.
koltuk altım bile ağda yaptığımda kanıyor.
Çok sert tüylerim.
Kadınların bitmeyen çilesi :KK43:
Ama son aylarda temizlik nasıl olacak bilmiyorum kızlar eğilsen göremezsin?
ayna karşısında yapsan eğilemezsin :) illa bi yolunu bulcaz :)

Elime kucuk agda alip oyle yapiyorum
benimde varrr bayaaa..cok dert geliyo..gercektende daha cabuk cikar oldu benimdw. ama ilk hamileligimde biliyorum daha gec cikiyodu...bunda oyle degil. kas aldirmaya uc haftafa gidiyodum simdi anca iki hafta suruyor...

Evet canım limonsuyu iyi gelir diyorlar..yapayım bari bi ben de. ama şu bioxcin kafamı keçe gibi yapıyor ya artık dayanacaz ne yapak ? :KK1:

Ben de inan daha çirkinleştim; sivilceler bastı suratımı. geçen bir arkadaşım " ne bu halin neredeyse 7 aylık hamile görüntüsü çökmüş üstüne" dedi. Şaşırıp kaldım..:KK1: Ama dediğin doğru erkek kılları çok dökülüyor eve ben de gücüm yettiğince şu moblar var ya süngerli,onlarla temizliyorum arkasından :KK52:

kuşuum bioblas daha iyi kremiyle kullan valla ben çok memnunummm :)

Biz kadinlarin derdi bitmez benimde koltuk alti cok azdir bacaklarimi her banyoda alirim dustan once artik onlar kolay, ama bikini bolgesi zor gercekten :KK43: yuzume missha bb krem kullaniyorum hem icinde 45 koruma faktor var, cok agresif ve sinirli oldum hamilelik doneminde sivilceleri birazda ona bagliyorum

X