2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
gizem hanımdan randevu alabilmek büyük başarı arkadaşım tebrik ederim:)) bende bursalıyım aylin karahasan'a gidiyorum[/Q

Sen daha önce hiç gittin mi canım benim ilk randevumdu biraz hayattan bezmiş gibi geldi ama ilgiliydi baya açıklama yaptı anlattı bidaha 1 ay sonra gel dedi ben şimdiden alayım o zaman randevumu gitmeden ararım diye düşünmüştüm :) Senin doktorun acıbademde miydi sanki öyle hatırlıyorm

yok ben gizem hanıma hiç gitmedim canım ama benim iş yerim doruk yıldırım'a çok yakın bi arkadaşım için gizem hanımdan randevu almaya çalışmıştım ama alamadım araştırdım baya yoğun bi doktormuş ondan bitkindir belki sen gittiğinde:)benim doktorum aylin hanım canım evet acıbademde

ay köyun adını unuttum şimdi eşime sorar yazarım sana cnm onlarında buyuk bır zeytınlıgı var.. cıftlık ıcınde..
ınsallah gorusuruz canı cok ısterım.

medıcalde sgk var ya .. muayene normalde 100 tl fln ssk lıyız biz 60 lıra canım. doğum ucretlerı ıcın sordum mehtap hn varmış onunla gorusuluyormuş.. görüşülüp ayaralanabılınır. mrk etme.. genelde doruk fln gıbıdır ucretı
1 den fazladır ama sorucam ben ıkı hafta sonra gıttıgımde.. ındırım fln yaptırmaya calısıcaz fıyatın buyuklugune gore. :KK55:

kızlar muhabbetinize dalmış gibi olucam ama kusura bakmayın:):KK1::KK1:ahmet bey görümcemin doktoru 3 çocuğunda da ahmet beye gitti hatta en son ekim ayında ahmet beyde doğum yaptı.doktorumdan memnun olmasaydım kesinlikle ahmet beye giderdim:KK34::KK34: hemşire bi arkadaşım var o da ocak ayında ahmet beyde doğum yaptı cerrahisinin kesinlikle çok iyi olduğunu söyledi özellikle ameliyatına girmiş:))doğum fiyatı da tek kişilik ya da 2 kişilik odaya göre değişiyor diye biliyorum ama emin değilim:KK31::KK31:görümcem 5000 lira ödemişti ama tek kişilik odaydı

anım ben ilk bebegimi erken doğumda kaybettim doğumdaki doktor hiç muayene olmadıgım bir doktordu ve sende rahim agzıyetmezliği var dedi oysaki ben zaten sancıyle gitmiştim vsvsvs..

12 haftama girince benimde rahim agzı yetmezliği muayenem yapıldı normal çıktı 5 cm dedi doktorum rahim agzı için 25 cm den sonra bildiğim kadarıyl a dikiş oluyor hermuayenemde kontrol edicekmiş umarım doğumuma giren doktor yanlış teşhis koymustur serklajdan çok korkuyorum çünkü

aynen canım bende serklajdan çok korkuyorum. o yüzden doktorumda sağolsun dikkat ediyor bu konuya. sevindim senin adına. çok güzel 5 cm. çıkmış maşallah. canım ilk bebeğini ne kadarlıktı kaybettin? erken doğumdan korkuyorum bende

ay kızlar doğumlar ne pahalı sizin oralarda ben hiç böyle duymuyorum burda çok ucuza kapatıcaz ozamn biz

:KK55:
kızlar muhabbetinize dalmış gibi olucam ama kusura bakmayın:):KK1::KK1:ahmet bey görümcemin doktoru 3 çocuğunda da ahmet beye gitti hatta en son ekim ayında ahmet beyde doğum yaptı.doktorumdan memnun olmasaydım kesinlikle ahmet beye giderdim:KK34::KK34: hemşire bi arkadaşım var o da ocak ayında ahmet beyde doğum yaptı cerrahisinin kesinlikle çok iyi olduğunu söyledi özellikle ameliyatına girmiş:))doğum fiyatı da tek kişilik ya da 2 kişilik odaya göre değişiyor diye biliyorum ama emin değilim:KK31::KK31:görümcem 5000 lira ödemişti ama tek kişilik odaydı

Arkadaşım ne diyosunnn sennn şok oldum şuanda.. Dogum fiyatları SSK gecmiomu??
5000 lira asla vermem.!
Ben en fazla 1.5 flndır dıodum normal dogum bnmki

Bu arada ayak orta parmagıma ütü düştü hemde tam ucu geldi
Bir bağırdım ki sormayın şuan buz eşliğinde mutfakta terde oturmuş size yazıyorum
Kanıo cok acıyo ama kırılmamıştır herhal:44:

:KK55:

Arkadaşım ne diyosunnn sennn şok oldum şuanda.. Dogum fiyatları SSK gecmiomu??
5000 lira asla vermem.!
Ben en fazla 1.5 flndır dıodum normal dogum bnmki

geçiyordur heralde ben 5000 diye hatırlıyorum ama sezeryanla olmuştu bizim bebek normal doğum fiyatı farklıdır bi de galiba görümcemin sigortası yoktu o yüzden fazla para ödemiş olabilirler

teşekkürler canım. evet içimiz rahatladı. kızımım maşallahı içinde sağol. oğlumuz vardı. şimdi de kızım olacak. çok mutluyuz...

Maşallah .Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.

ben zaten doğma büyüme Bursalıyım Bursa da okudum şimdi de ilçesinde çalışıyorum :) Alıştığım için herhalde nereye gitsem Bursa ayrı bi güzel geliyor :) ama işte doyduğun yer demişler olsun şimdi de gezmeye gelirsiniz Bursa ya yakınsın yine

Aynen öyle.
Fırsat buldukça gelmeye çalışıyoruz.
Ama epey zaman oldu gelmeyeli.
Burnumda tütüyor memleketim sanırsın=)
Yeri çok ayrı ondan sanırım...

Unuttum kizlar bir de rahim agzi yetmezligi vardi bende dun olcum yapildi ve sonuc guzel. Ilerleyen haftalarda sizinde kontrolunuz yapilir.

Aaaa bak ben onu unuttum.
Haftaya gidince sorayım bana hiç ondan bahsetmedi.
Nasıl ölçüyor vajinadan mı bakıyor ya?

12+4 günlük olmusum dün gece acil e gittim Allah'tan bir sorun yoktu sadece kendisimi yormusum dr istirahat verdi. gecen hafta kontrolde dr erkek gibi görünüyor demişti bu hafta emin olduk Allah kısmet eder ise oğlum olacak

Önce geçmiş olsun,sonra da oğlun hayırlı olsun arkadaşım=)
Darısı biz öğrenmeyenlerin başınaaaa

Bir bağırdım ki sormayın şuan buz eşliğinde mutfakta terde oturmuş size yazıyorum

ayy yuh bize bende kolumu yaktım biraz önce ütü yaparken şu gömleği bulanı Allah nasıl biliyosa öyle yapsın:KK9:
buz tutuyorum şimdi bende:KK70:

Geçmiş olsun kuşummm kırılsa orda öyle bize yazamazdın sanırımmm :)

Son düzenleme:

anam anam anam
Geçmiş olsun kız naptın öyle
İncinmiş olsa bile göstersen iyi olur merhem falan verirler belki.
İş arasında iş çıkmış sana=(

14 haftalık gösterio bebek ama hala cinsiyetini göremedik yaa.belli olmuo çok merak ediom beklicez artık 15 haziranı

ayy yuh bize bende kolumu yaktım biraz önce ütü yaparken şu gömleği bulanı Allah nasıl biliyosa öyle yapsın:KK9:

Kızlar napıyonus siz ya.
Yeni mi ev hanımı oldunuz=)))
Ben hafta sonu 12 tane gömlek ütüledim.
Gönderin yapayım kendinizi kesip biçmeden=)antrenmanlıyım

hahaha ay gizem ya ne kıskanıon beni.. :hıhhhh
ya sakarmıyım neyim anlamadım terlık gıymıştım Allahtan onü kapalı kapalı balkona gırdım
eşimin board ayakkabıları baktım ortada duruoo kaldırayım dedım kutusuna koyayım toz ıcınde kalmış
utude yüksekte duruomuş o anda da ne kalabalık burası ınşallah ayağıma bışey düşmez
amannn duşsede terlık var dedim... dediğim an duştu
erdim sanırsam :)))) :KK52::KK52:

anam anam anam
Geçmiş olsun kız naptın öyle
İncinmiş olsa bile göstersen iyi olur merhem falan verirler belki.
İş arasında iş çıkmış sana=(

güya yatak odamı supurucektım kapalı balkon var yatak odamda bı bakem suraya dedım demez olaydım
eşımı aradım geleyim mı dr a gotureyım senı dedı yok dedım kırılmamıştır yaa :))
artık odayıda süpüremem :26:

Kızlar napıyonus siz ya.
Yeni mi ev hanımı oldunuz=)))
Ben hafta sonu 12 tane gömlek ütüledim.
Gönderin yapayım kendinizi kesip biçmeden=)antrenmanlıyım

ayy bittikten sonramı söylenir bu:KK9:

hahaha ay gizem ya ne kıskanıon beni.. :hıhhhh
ya sakarmıyım neyim anlamadım terlık gıymıştım Allahtan onü kapalı kapalı balkona gırdım
eşimin board ayakkabıları baktım ortada duruoo kaldırayım dedım kutusuna koyayım toz ıcınde kalmış
utude yüksekte duruomuş o anda da ne kalabalık burası ınşallah ayağıma bışey düşmez
amannn duşsede terlık var dedim... dediğim an duştu
erdim sanırsam :)))) :KK52::KK52:

güya yatak odamı supurucektım kapalı balkon var yatak odamda bı bakem suraya dedım demez olaydım
eşımı aradım geleyim mı dr a gotureyım senı dedı yok dedım kırılmamıştır yaa :))
artık odayıda süpüremem :26:

amaaan ne süpürcen benim yatak örtüleri falan vardı daha ütülencek çıkardım bide üstüne erik yemiştim mahvoldum devrildim koltuğa:KK14:

sen bı dogurda papatyaaaaa gorurum ben senı kac gömlek utuluosun :)))
çocuk doğunca wc ye ble gıdemıyorsun bazen :)))
ay unutmuştum ben o gunlerı şimdi tekrardan yaşıycammm :KK52::KK52:

vallaa kac zamandır utu yapmıyorum
eşim yapıo kayınvalıdem yapıoo
ılk zamanlar herseyı utuluyorudm yenı gelın modelı :)
son yıllar saldım çayıra çarşafları fln 3 e 4 e katlayıp utu vuruyorum artık hahaha :KK17:

Ya bu yazlık kışlık değişmesi olayına çok üşeniyorum ya.
Parmağımı şıplatıversem bazanın altından yazlıklar çıksa
Aynen kışlıklar hurçlarla birlikte bazanın altına girse.
Pofff. Kaç kaç nereye kadar ya.
Alerjim zaten pik yamış durumda toz kalkacak edecek.
Haftasonuna kadar bekleyeyim=((

Ya bu yazlık kışlık değişmesi olayına çok üşeniyorum ya.
Parmağımı şıplatıversem bazanın altından yazlıklar çıksa
Aynen kışlıklar hurçlarla birlikte bazanın altına girse.
Pofff. Kaç kaç nereye kadar ya.
Alerjim zaten pik yamış durumda toz kalkacak edecek.
Haftasonuna kadar bekleyeyim=((

ben o işi mart sonu halletmştim allahtan şuan asla yapamazmışım.marttan beri yazlık giyiyorum ahaha:KK9:

X