2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
sen bı dogurda papatyaaaaa gorurum ben senı kac gömlek utuluosun :)))
çocuk doğunca wc ye ble gıdemıyorsun bazen :)))
ay unutmuştum ben o gunlerı şimdi tekrardan yaşıycammm :KK52::KK52:
vallaa kac zamandır utu yapmıyorum
eşim yapıo kayınvalıdem yapıoo
ılk zamanlar herseyı utuluyorudm yenı gelın modelı :)
son yıllar saldım çayıra çarşafları fln 3 e 4 e katlayıp utu vuruyorum artık hahaha :KK17:

orası kesin kesin.Çocuk doğunca nasıl yapayım.
Ben evlendiğimden beri 3 e katlayıp ütülüyorum ki=)
Sen gene becerikliymişsin aferin gelin hanım=)

sen bı dogurda papatyaaaaa gorurum ben senı kac gömlek utuluosun :)))
çocuk doğunca wc ye ble gıdemıyorsun bazen :)))
ay unutmuştum ben o gunlerı şimdi tekrardan yaşıycammm :KK52::KK52:

vallaa kac zamandır utu yapmıyorum
eşim yapıo kayınvalıdem yapıoo
ılk zamanlar herseyı utuluyorudm yenı gelın modelı :)
son yıllar saldım çayıra çarşafları fln 3 e 4 e katlayıp utu vuruyorum artık hahaha :KK17:

çarşaf ütülenirmi ya benimkiler lastikli hep düzgün durmuyıki ütüliyim amaan bi o eksik zaten ütülenmedik:KK53:

Göbişi büyüyen varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :KK52::KK52::KK52: niye hala çıkmadı diyen var bana yaaaaaaaaaaaaaaa :44:

nihahhaha:KK47::KK47:
ayy kıyamam yakın olsak yapardık 1 saatte birlikte.üsküdarda otruyorum benn:44:

Yapmış kadar oldun balım sağolasın varolasın bebeğinle inşallah=)
Üsküdarın neresi kız .Ben üsküdarda doğdum12 sene orda oturdum=)
Karış karış her yerini bilirim

Yapmış kadar oldun balım sağolasın varolasın bebeğinle inşallah=)
Üsküdarın neresi kız .Ben üsküdarda doğdum12 sene orda oturdum=)
Karış karış her yerini bilirim

koşuyolu kuşuuummm :)
alışamadım pek ben maltepede büyüdüm ısınamadım buralara valla

Son düzenleme:
aaa salaklara bak daha ne kadarlıklarki çıksın göbek yaaaa:KK9:

yavru bende dedim çıkmasımı lazım geçen gün esradincel demişti 4 aylıkken anca belli oluyo diye sonra dedim 4 aylık ken anca çıkar yaf :KK9::KK9::KK9: 31 mayısta cinsiyeti sölerlermi acabaaaa sana
ay bir aydır görmüyorum minnakımı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :emir_bebek::nazar:

koşuyolu kuşuuummm :)
alışamadım pek ben maltepede büyüdüm ısınamadım buralara valla

he koşuyolu yukarıda kalıyor.
Ama cici yerler.Aşıklar parkının orda gizem ana okulu vardı hey gidi oraya gidiyordum ben çocukkenee=))
E senin medipole gitmemen hata.
Burnunun dibi.
En iyisini yaptın

yavru bende dedim çıkmasımı lazım geçen gün esradincel demişti 4 aylıkken anca belli oluyo diye sonra dedim 4 aylık ken anca çıkar yaf :KK9::KK9::KK9: 31 mayısta cinsiyeti sölerlermi acabaaaa sana
ay bir aydır görmüyorum minnakımı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :emir_bebek::nazar:

bilmiyorumki gösterirse görülür belkiiiiiiiii:KK9::KK9:

he koşuyolu yukarıda kalıyor.
Ama cici yerler.Aşıklar parkının orda gizem ana okulu vardı hey gidi oraya gidiyordum ben çocukkenee=))
E senin medipole gitmemen hata.
Burnunun dibi.
En iyisini yaptın

dimii bencede çok iyi yaptımmmm:KK16:
yarında temizlik var sanki ben yapcakmışım gibi üşeniyorum camlar berbat olduuu dayanamadım daha önce gelen ablalar vardı onları çağırdım en sonunda.ne pis kız dicekler:KK1:

merhaba kızlar yarın 10'da randevum var çok heyecanlıyım en son 27 nisanda görmüştüm, bugün unutmayın diye hastaneden aradılar hiç unutur muyum dedim:KK1:
tatil için de biz 17 ağustosta 1 haftalığına GAP turuna gidiyoruz tabi doktordan da izin çıkarsa, uzun yol olduğu için zor olmaz umarm

ay inanmıyorum 9 a 8 olmuş kızlar...

soldan bir atak yapıyor beyler ve farkı kapatıyor sayın seyirciler :KK9:

ne güzel çoğalmış öğrenenler

şimdi geçmişi okicam :KK55:

Son düzenleme:
dün aktara uğradık abim bişey bakıcaktı sordum kadına hamilelik çatlağına ne veriyosunuz dedim kakao yağı dedi tüylenme yapmıyomu dedim tüylenmeyi badem yağı yapar kakao değil dedi haberiniz olsunnnnn
. Anamm demek benim kızıma hamileyken hep badem yağından göbeğm tüylendi bide çatlamıcak ümidiyle saf saf sürdüm cahillik işte çatlamadı ama kıllandı yahu :))

çok güzelmişş ay bende balıkesirdeyım nerdeymiş bu arakadaşın dükkanımı var
. Canım sen neresindesin balıkesirin benim memleket orası edremit akçay :)) her yaz ordayım çok seviyorum oraları :))

Bu arada ayak orta parmagıma ütü düştü hemde tam ucu geldi
Bir bağırdım ki sormayın şuan buz eşliğinde mutfakta terde oturmuş size yazıyorum
Kanıo cok acıyo ama kırılmamıştır herhal:44:
Kız dikkat et :KK49: şu ayak parmaklarıda çok acır en hassas yerimiz sanki vücudumuzda geçmiş olsunn yavrum ://.
ben o işi mart sonu halletmştim allahtan şuan asla yapamazmışım.marttan beri yazlık giyiyorum ahaha:KK9:
.

Ay bende hamile olduğumu öğrenmeden bi gün öce halletmiştim o işi neyseki bahar temizliğine giriştiydimde bebişi bilmeden halılar malılar her yer ayağa kalktıydı sonra iki gün kanamam olunca şüphelenmiştim meğer kendimş yordum diye kanamam olmuş kahverengi süpriz oldu yani :)) o gün bugündür de eşim olmasa heralde evi gören ahır sanardı saldım ben çünkü bulantı kusma derken :KK9:

ay köyun adını unuttum şimdi eşime sorar yazarım sana cnm onlarında buyuk bır zeytınlıgı var.. cıftlık ıcınde..
ınsallah gorusuruz canı cok ısterım.

medıcalde sgk var ya .. muayene normalde 100 tl fln ssk lıyız biz 60 lıra canım. doğum ucretlerı ıcın sordum mehtap hn varmış onunla gorusuluyormuş.. görüşülüp ayaralanabılınır. mrk etme.. genelde doruk fln gıbıdır ucretı
1 den fazladır ama sorucam ben ıkı hafta sonra gıttıgımde.. ındırım fln yaptırmaya calısıcaz fıyatın buyuklugune gore. :KK55:

Dorukda da muayene için 45 ödedik doğumda da 2 tip oda varmış büyük ve küçük oda olarak şuan kampanya varmış ocak ayına kadar büyük oda için 1300 küçük oda için 650 dediler ama 6. aydan sonra görüşelim daha net bi ücret verebilirizo zaman dediler

Dorukda da muayene için 45 ödedik doğumda da 2 tip oda varmış büyük ve küçük oda olarak şuan kampanya varmış ocak ayına kadar büyük oda için 1300 küçük oda için 650 dediler ama 6. aydan sonra görüşelim daha net bi ücret verebilirizo zaman dediler

Normal ne kdr acep
Sezeryan ne kdr? Offf odaya göremi doğumlar sadece?
Evrim Hn ı düşünebilirim çekirge dorukta

ayy yuh bize bende kolumu yaktım biraz önce ütü yaparken şu gömleği bulanı Allah nasıl biliyosa öyle yapsın:KK9:
buz tutuyorum şimdi bende:KK70:

Geçmiş olsun kuşummm kırılsa orda öyle bize yazamazdın sanırımmm :)

kızlar noluyor size böyle nazar mı değdi noldu ikinize de çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize :)

X