2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Çok zorlu günler geciriyoruz eylüşümün popo deliği darmış sanırım içindede yara var kaka yapmaması ondanmış mosmor oluyodu ağlaya aglaya dr cumartesi günü kaka fitili atıp getirin diyene kadar anlamamıştık fitili attık yapana kadar agla agla bitti apartman indi sesine..hastaneye gittik dr baktı poposu dar dedi. Hergün 3 defa kulak pamugu z.yagı içine sokup açıyorum genişletiyorum genişlediği anda bırakıyo hemen. 2-3 haftaya yakındır çok çok kötüydü o da bende sorunu bulduk şimdi daha iyiyiz. Yarın tüm batın usg cekilcek ve cocuk cerrahi randevumuz var o bakıcak..meger sıkıntısı varmış anlayamamışım çok üzgünüm :KK43:

Gülayımmmm nerdesin yaa
Artık telin sende mi arayabilir miyiz ?
Bi ara aramak istiyorum seni canım
Ay cok özledim
O mavişi öp yerime teyzesi yer onun büyümüş yerlerini
Pipide dahil :):KK52:

Resim koydum buraya Denizim gördünmü?Ablamdayım Fırsat buldukça giriyorum..Hattım yok canım faturqayı ödeyemedim dışardanda kapandı yarın ucuza bir tel birde hat alıfam inşallah ben seni ararım çook özledim sizi...Ali hep kabız Denizim ya fitilde işe yaramıyor 4 günde 1 lagma yapılıyor :KK43: çok üzülüyorum mamada yemiyo neden kabız bilmiyorum anasağlığındaki hemşire sen üzgün sıkıntılıysan ona yansır o yüzden kabız olur dedi canınmı sıkkın dedi.. :KK43:

Çok zorlu günler geciriyoruz eylüşümün popo deliği darmış sanırım içindede yara var kaka yapmaması ondanmış mosmor oluyodu ağlaya aglaya dr cumartesi günü kaka fitili atıp getirin diyene kadar anlamamıştık fitili attık yapana kadar agla agla bitti apartman indi sesine..hastaneye gittik dr baktı poposu dar dedi. Hergün 3 defa kulak pamugu z.yagı içine sokup açıyorum genişletiyorum genişlediği anda bırakıyo hemen. 2-3 haftaya yakındır çok çok kötüydü o da bende sorunu bulduk şimdi daha iyiyiz. Yarın tüm batın usg cekilcek ve cocuk cerrahi randevumuz var o bakıcak..meger sıkıntısı varmış anlayamamışım çok üzgünüm :KK43:

Bizimde öyle Gizem çocuk cerrahıundan alıcam randevu ona gidicez alamadım 1 haftadır yapmıyordu2 gün önce4 aci,le medipole götürdüm yine ağla ağla mahfoldu yavrum :KK43:lağma yaptılar oğluma

canmm boşlukta hissettiği için korkuyor olabilir , benimki korktuğu zaman elleri iki yana acıyor son haddede, gözleride sonuna kadar acıyor , doktorumuz korktuğu zaman hemen ellerinin parmaklarını tut avcunun içinde ve yaklaş ki kokunu alsın demişti , işe yarıyor tavsiye ederim , geçici bir durummuş annesi :nazar::KK16:

bu hafta yaptırıcam inşallah canm , geçmiş olsun miniğine bende okumuştum öyle bi etkisi olabiliyormuş , 10 aralık bizm tarihimiz , sizin deniz kızınızın tarihi ne, çarşamba günü hem kalça filmine hemde rotayı yaptırmaya gidicez inşallah

Ay cidden kimden duydun
Cok moralimiz bozuldu
14 aralik canim sizinki ne zmn dogdu
İnsalllah iyi cikar

canmm cok geçmiş olsun eylüşe , kıyamam kuzum

kızlar bişey sorucam konu buraya gelmişken , büyük tuvaletleri ne zaman sertleşir ki , hala cıvıkız bizzzz:26:

Bizimde öyle Gizem çocuk cerrahıundan alıcam randevu ona gidicez alamadım 1 haftadır yapmıyordu2 gün önce4 aci,le medipole götürdüm yine ağla ağla mahfoldu yavrum :KK43:lağma yaptılar oğluma

Canımmm çok özledik senii ali çok tatlı olmuşş maşallah :)) ben yarına aldım medipole kuşumm cerraha bakalım sizinde öyle bsy olabilir normal degil çünkü :KK43:

Geçmişolsun canım en nihayetinde sebebi belli olmuş ya rahatlar Eylül...üzme kendini...

Kızlar bana bi akıl verin. Geçen hafta Eloş hasta oldu, burnu akıyordu. Şimdi ciğerlerine indi. Antibiyotik kullanıyor. Onunla birlikte eşimle ben de hasta olduk. Genzim ve boğazım çok acıyor, burnum çok akıyor. İlaç da kullanamıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Bir de kızımda böbrek reflüsü çıktı. Onun için de 3 ay antibiyotik kullanacağız. Moralim çok bozuk, doktordan gelemiyoruz:KK43:(((

Selam kizlar, bebegim okadar huysuz ki :KK43: kakasi dahada mukuslu oldu, bu sabah doktora goturdum sabaj 10 da gittim 1 de sonunda kaka yapti yine lokosit cikti doktor bida bida ilac kullanmaya gerek yok sut diyeti yap 1 hafta sonra yine konusalim dedi.. Siz sut diyeti yapinca bebekde nasil degisiklikler oldu..

Bide kac saatte bir emziriyorsunuz ve her emzirmede 2 gosunuzude veriyormusunuz ?.

Kızlar bana bi akıl verin. Geçen hafta Eloş hasta oldu, burnu akıyordu. Şimdi ciğerlerine indi. Antibiyotik kullanıyor. Onunla birlikte eşimle ben de hasta olduk. Genzim ve boğazım çok acıyor, burnum çok akıyor. İlaç da kullanamıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Bir de kızımda böbrek reflüsü çıktı. Onun için de 3 ay antibiyotik kullanacağız. Moralim çok bozuk, doktordan gelemiyoruz:KK43:(((

Canim minnosa cok uzuldum facebookta bebek bakim yapim ve onarim diye kapali bir grup var oraya sorsana bunu, orada guzel bilgilendirirler, insallah tez zamanda duzelir

arkadaşlar bebeklerinizle ne gibi oyunlar oynuyorsunuz ne gibi oyuncaklar aldınız varsa fotolarını ekler msiniz ya da nerden aldınız ? yavaş yavaş gülmeye başladı bizimki. sabahları daha bi keyifli oluyor. bebeklerinizin gelişimi için neler yapıyorsunuz?

Selam kizlar, bebegim okadar huysuz ki :KK43: kakasi dahada mukuslu oldu, bu sabah doktora goturdum sabaj 10 da gittim 1 de sonunda kaka yapti yine lokosit cikti doktor bida bida ilac kullanmaya gerek yok sut diyeti yap 1 hafta sonra yine konusalim dedi.. Siz sut diyeti yapinca bebekde nasil degisiklikler oldu..

Bide kac saatte bir emziriyorsunuz ve her emzirmede 2 gosunuzude veriyormusunuz ?.

Bebeklere tahlil yaptırmak çok zor. İnşallah alerjisi yoktur.

Ben ne zaman isterse emziriyorum. En fazla 2 saatte bir. Zaten 1 saate yakın kalıyor. Genelde tek göğüs yetiyor. Yetmezse çekilip gözlerimin içine bakıp mıkırdanıyor.

kendn icin nane limn bol karabiberli..yada ihlamur limnlu olsun..elos a da cok gecmis olsun dr u n tavsiyelerne uy bide antibiyotigi hep ayni saatlerde ver.canm.

ne zaman isterse emziriyorum arasi bazem iki saati bazen uc saati buluyor. uyankken bazende saatte bi emiyor.
iki gogsu vermeye calusiyorim.ama bazende zevk yaptig icn tek meme yetiyor.

sut diyetini mirakar melekyavrum v alaa ya sor nlar yapiyodu..
sut et yumurta yemiyolardi hatirladigim sebze agirlkli yiyolardi biskuvi bile yoktu diyette...gecmise bak istesen.
cok gecmis lsun

ayy gizoo canm cok gecmis lsn..
insan dayanamiyorrr yaa..onlara lcana bize olsun...

X