2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar emzirme kac dk suruyor
Bizim bir hFtadir sure azaldi da merak ettim
10-15 dk max 2-3 saat ara ile emiyor
Sizin nasil

vallaha uyumadığı heran emmek istiyor 40dkda emdiği oldu 1 saatte en kısa 10 dk
bide sana bişey sormak istiyorum sen eczacıydın yanlış hatırlamıyorum dimi
ben gaz için sab simplex ve bifiform kullanıyorum ama heryerde biogaia öneriliyor.bififormla biogaia aynı mı.
yanı hem sab hemde biogaia kullanabılırmıyım .

kızlar benım karnım çok çatladı kırmızı çatlakar geçiyormuş ne kullanabılırım tavsiye edeceğinşz urun var mı bioil kullanan var mı

Kızlar ya bu konağa ne iyi gelir çıldırcam kaşlar bile doldu
Mustela kullanıyorum konak önleyici
Banyosan önce zeytinyağ ya da bebeyağ sür bekle yımuşasın tara öyle yıka dediler
Yaptım gene geçmedi se önemsemedi bile
Tamam Zaratı yok ama sevmiyorum yaaaa
Var mı yaşayan çözüm bulan????
Kızlar o çapaklar göz yaşı kanalları tıkalı oldugu için oluyor oğlumdada vardı masaj yapmazsam 3 güne birdaha oluyor.gözüne masaj yapmalısınız yoksa ameliyatla açılıyor
Çay il silin günde 3 defa 40 ar kez serçe parmakla gözün burnun kenarı göz pınarınn oldugu yere pbastırın tampon yapın yani..
Mirakar bebeğin üşümesi ellerinden belli olmazmış ben hiç takmadım nerdeyse eldivem refleksleri çok iyii duyu organlarından birini kapatıyorsun hissetmesini engelliyorsun..
Ya yüzünü çizmiyo mu ben asla eldivensi bırakamıyorum mahvediyor yüzünü
Giyinirken bile ilk eldiveni takıyorummm
ben çok fena hastalandım kızlaarr kusma ishal ateşş hastaneye gttık ama ne çare bol sıvı alacakmışım birde buscopan verdi nedense .. elayı kucağıma bile alamıyorum öyle halsizlik varkı üstümdeee ona da geçer diye çok üzülüyoruumm ama emzirmemı söyledi doktor yavrum da sankıı hastalığımı bilir gibi daha çok emmek istıyor aksi gibi üstüme çok düşüyorr hem benımle olmak istiyorr ama kolarımda derman yok bütü gün uyudum biraz açılmışım bakalım yarın ne olacak
Çok geçmiş olsuuuuuun n;(((
Ingilterede eve ebeler geliyor bebege bakiyorlar onlar kesinlikle ev cok sicak dusurun dediler 18- 20 derece olacak diyor ben 20 sectim😊ben usuyorum bebek usumezmi dedim sen ceket giy bebek degil dedi.

20sizinn oraya göredir cnm 20 çok soğuk çünkü
Drlar 23 26 arası diyorlar bizim ev hep 24 25

kızlar mrb , biz 36 günlk olduk , ben şimdiye kadar hiç sağmadım sütümü , ama öbür hafta sınavım var
bikaç saat ayrı kalmak zorunda olucaz , haftaya kadar sağıp bi kaç sefer biberon alışkanlığı kazandırmam lazım , çünkü emziğede alışamadık hala , hangi markayı almamı önerirsiniz , siz ne kullanıyorsunuz ,

Valla canim bende Wee bin el pompasi var ben el pompasindan verim alinmadigini düşünüyorum. Sütun çoksa belki sen el pompasi ile daha kolay sagarsin ama benim sütüm az o yüzden çok zorlandim vakumlama gücü iyi olan bisi sec. Yada hastanelerde ki makinaların kiralama yerleri oluyo ücret ne kadar piyasaya bilmem ama öyle biside yapabilirsin...

kızlar mrb , biz 36 günlk olduk , ben şimdiye kadar hiç sağmadım sütümü , ama öbür hafta sınavım var
bikaç saat ayrı kalmak zorunda olucaz , haftaya kadar sağıp bi kaç sefer biberon alışkanlığı kazandırmam lazım , çünkü emziğede alışamadık hala , hangi markayı almamı önerirsiniz , siz ne kullanıyorsunuz ,

Biberon dr brown kolik önleyici gayet memnunum... Pompa olarak lansinoh affinity ondan da memnunum...

Eki Görüntüle 932294

Bu da benim minnak kızım Öykü'm teyzeleri :)

Maşallah ona çok şekerrr:)

vallaha uyumadığı heran emmek istiyor 40dkda emdiği oldu 1 saatte en kısa 10 dk
bide sana bişey sormak istiyorum sen eczacıydın yanlış hatırlamıyorum dimi
ben gaz için sab simplex ve bifiform kullanıyorum ama heryerde biogaia öneriliyor.bififormla biogaia aynı mı.
yanı hem sab hemde biogaia kullanabılırmıyım .

kızlar benım karnım çok çatladı kırmızı çatlakar geçiyormuş ne kullanabılırım tavsiye edeceğinşz urun var mı bioil kullanan var mı

Lila kutu.com da dr organic in çatlak kremi var ingiliz malı ve ingilterede ödül almış.orda kullanıcı yorumları var her kullanan çok memnun kalmış.benim çatlagım yok olsa kullanacaktım

Kızlar bebeğimi pazar günü acile götütdük akciğerleri iltihaplanmış:-(
Çok fena öksürüyo boğuluyor adeta.antibiyotik ve ventolin kullanıyoruz:-(inşallah geçecek

Çok fena öksürüyo boğuluyor adeta.antibiyotik ve ventolin kullanıyoruz:-(inşallah geçecek

Cnm öok geçmşl olsun
Ventolin ve antibiyotik bbiz de on gün kullandık
Düzenli kullanınca geçer inşallah üzülme;((
Kıyamaö onlaraa

GONDAY bebeğin çok güzell naşallah Allah size bağışlasınnn

Kızlar ya bu konağa ne iyi gelir çıldırcam kaşlar bile doldu
Mustela kullanıyorum konak önleyici
Banyosan önce zeytinyağ ya da bebeyağ sür bekle yımuşasın tara öyle yıka dediler
Yaptım gene geçmedi se önemsemedi bile
Tamam Zaratı yok ama sevmiyorum yaaaa
Var mı yaşayan çözüm bulan????

Ya yüzünü çizmiyo mu ben asla eldivensi bırakamıyorum mahvediyor yüzünü
Giyinirken bile ilk eldiveni takıyorummm

Çok geçmiş olsuuuuuun n;(((

20sizinn oraya göredir cnm 20 çok soğuk çünkü
Drlar 23 26 arası diyorlar bizim ev hep 24 25

kaşlara zeytinyag sürüp yumusadıktan snra parmağınla ovala çıkar bizim çoktu günde gectı sımmdı kafasında var karbonat dokup yıkanıyormuş geçiyormuş onu denıcem

kızlar merhabalar, inşallah herkesler iyidir, kakalar yapılmış, gazlar çıkarılmış, bol bol emiliyordur inşallah
2 gündür göğsümde dayanılmaz bir ağrı vardı, ağrı sırtıma doğru vuruyordu, bi taraftan diğer tarafa dönemiyordum ağrıdan
dün akşam ağrıyan göğsüm iyice kızarınca mastit olduğumu tahmin ettim,
sabah doktora gittik ben bir tarafta sorun var sanırken iki tarafta mastit olmuş,
antibiyotik verdi, şu an göğsümün biri diğerinin iki katına çıkmış ve kırmızıdan mora dönmeye başlamış durumda,
ağrı kesici olmadan duramıyorum
canım çok geçmiş olsun doğum yaptıktan 3 gün sonra yaşadım ben o mastit denilen belayı,, Allah kimseye yaşatmasın, şükür geçti, ama ara sıra göğüslerim şişiyor sızlıyor kızarıyor ağrı sırtıma vuruyor hemen pompaya koşuyorum. antibiyotiğin de etkisi vardır ama ben sıcak kompresi ve pompa ile çektiğim için düzeldiğini düşünüyorum. umarım geçer biran önce

Bugun 2.ay asimizi vurdurduk.karma verem zature toplam 3 asi.yawrum nasil dayandi bilmiyorum ben vurulurken dayanamadim.vurulunca agladi.sustu tekrar agladi.son vurdugu asi biraz yakiyormus onda cok agladi. Bu arada 5 kilo olmusuz.ebe cok iyi kilo almis dedi.boyumuzda 56.cm olmus zaten maksimum 57 olurmus.boyu icinde coj iyi gelismis dedi.bu arada kalca usg si 3 aya kadar yapilabilirmis.3 aya kadar 2 bez takilarak gecirebiliyorlarmis cikikligi.3 aydan sonra ameliyatla geciyormus.

Inanmiyorummmm yaaaa kac dk dir yaziyorum uzun uzun yazdim ve hepsi gittiiiiii ://
Ay ne kufurler ediyoru suan
Ben cok yorgunum..... keremim ok gaz sancisi cekti
Bi yandanda temizlik yapıyorum
Neyse baya yazmistim ama hepsi gitti
Daha yazamicam

3 aşıyı ayri ayri mi yapiyorlar :KK53:
Offfff deliricem yaaaaa dusuncesi bile yetti.
Napicam ben napicam :KK43:(((((((((
Yavrum bnm kiyamammmm yaa of

Seatleon
Cok gecmis olsun
Canim bnm o minik cigerleri hasta olmus kiyamam yaa
Allah beterinden saklasin. Ilaclarla bi an once toparlanir inşallah

Seatleon
Cok gecmis olsun cnim..benmkinnde yaldiryaldir sumukeri akiyor bi hapsuruyorr sumukler yesil yesil cikiyor allahtan.

Gondayy
Oyy oyyy cok tatli maasallah kizin...yav siznkiler maasallh cin gibi bakiyor. Bizimki surekli uyluda uyuyor ..
Gozunu cok az goriyorum :)))))

Ben caganda bastan beri sebamed kullandim hic olmamisti fakat bi gun gorumcemde dalinli yikamak zorunda kaldik aninda konak oldu..hemen z.yagi ile taradik bir saat bekletip bir daha taradik o oldu sonrada sebameddn vzgecmedisimdide aycaya kullaniyorum konak olmadi..

Dunku asinin etkisimidir nedir gunduz surekli uyuyan kiz anca ikindiden sonra uyudu...cok huysuzdu bugun sizinde asidan snra boyle oldu muu..

saetlon çok çok geçmiş olsun canım. bir an önce atlatırsınız inşallah.

kızlar bu kalça usg için sağlık ocağındaki doktor 4.ay çekilecek demiş bize, şimdi aşı karnesine bakınca gördüm oraya not almıştım söylediklerini, anneme sordum acaba benmi yanlış anlamışım diye beraber gitmiştik çünkü, oda doktorun 4.ay dediğini hatırlıyor.

Çok geçmiş olsun canım ... Allah en kısa sürede şifasını versin inşallah...

Seatleon canim Allah tez vakitte şifa versin inş.

Esra bende dalin kullanıyorum bgn vaktim oglumda konak oluşmaya baslamis offf...

Arkadaşlar bizim kız gazını çıkaramıyor bir türlü. Masaj omuza alma fln kat etmiyor.İlaç olarak ne kullanıyorsunuz?

Rezene içiyorum ben tohum olandan. Bebeğime de versem mi ki? Kimyonu öneren olmuş toz kimyon mu tohum mu nasıl kullanmalıyım?

X