2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
O küçücük totosuyla hatun gitti doğurdu yaaa helal olsun arkadasıma:KK9:
Ztn güzeldi iyice guzelleşmiştir
Maşallah sübhanallah :nazar:
Kesinlikle Denizim.dediğin gibi anne güzelliği vurmuş.Ali de Babaya benziyo ama 3. yadan sonra anneye döner=))
şimdilik idare edecek Gülay artık ne yapiim=)

dün gece suyum geldiii ama normal yapamadım maleseff ne bir açıklığım ne de sancım vardıı suni de istemedim spinal sezeryan ilee doğumum gerçekleşti kızışım babasına öğretmenler günü hediyesi olddu şimdi uyuyorr minnoşum çok uykucu sakın bir bebek çok heyecanlı bir geceydi şuann hala inanamıyoruum gece 11 30 da doğdu bugun öğleden sonra evımıze döndükk sütüm gelıyor ama göğüs ucum çok az bebeğim hep memede uyuyorr neyseki ağız sütünü içirdiikk emzirmeye çalışıyorum o da bende alışmaya çalışıyoruz çok tuhafım kızlar allah herkse nasip etsin hepinizi allah kurtarsıın daha detayını da sonra yazarım zorluklarda yaşamadım değill neyseki unutuluyor

oo hayırlı olsun ela hanım geldi demek..maşallah..allah uuzn ömür versin...

ooyyyy oyyy oyyy
Alimizin şerbetini içtim çikolatasını da yedim ya tamam artık=)))
Baldı bal=)
Bu da sizi kıskandırmak için çektiğim foto hehehe=PpPP
Eki Görüntüle 873129

oo anıl hella olsun sana ziyarete gitmişsin..nasıldı gülay..gülayın resminide çekseydin ya...sen nasıl oldun...

Kızlar ben doğum yaptım Sezeryan ile 3400g 49 cm ayrıntıları eve geçince aktarıcam

canım ya hayırlı olsun..allah analı babalı büyütsün...:nazar:

$IMG-20131123-WA0008.jpg $IMG-20131123-WA0003.jpg $IMG-20131123-WA0004.jpg $IMG-20131123-WA0006.jpg $IMG-20131123-WA0007.jpg

denizim bu günüde atlattın hayırlısıyla :KK19:
ayy midem yine coştu uyku haram artık biran önce sabah olsa bari :KK14:

Allah'ın izniyle canım.
Yatak odasında dinleniyorum eşim geldi
3 Aralık dedim ben sana dio :))
Tüm gece ve tüm gün sancı çektim
O neydi ki öyle acep
30 un üstü kasılmam oldu.
Anlamadım bişiiii:44:

oo anıl hella olsun sana ziyarete gitmişsin..nasıldı gülay..gülayın resminide çekseydin ya...sen nasıl oldun...
canım ben aynı yandan çarklı model devam ediyorum
Gülayın yanına gittim başka da çıkmam millet içine=(
Gülayı çekip koymak istemedim canım ya istemez belki diye...

sen yaparsın da kötü olur mu hiççç :KK70: allah ağız tadıyla ikram etmeyi,yemeyi nasip etsin inşallah :KK16:

Allah'ın izniyle canım.
Yatak odasında dinleniyorum eşim geldi
3 Aralık dedim ben sana dio :))
Tüm gece ve tüm gün sancı çektim
O neydi ki öyle acep
30 un üstü kasılmam oldu.
Anlamadım bişiiii:44:

dinlen dinlen aral nasıl oldu daha iyidir inşallah :26:
agrasifim elamız hoş gelmiş sağlıcakla hayırla büyüsün inşallah :KK54:

Ayyy anıl bu kurabiyelerebayıldım canım ya nasıl güzel olmuş ellerinize sağlık :) üçünüzün isminin yazılı olduğu da çok güzel olmuş onu hiç görmemiştim hep sadece bebek ismi yazılır ya genelde .. Çok orijinal olmuş bayıldım ':)
Çok mu megalomanlık olmuş acaba=//
Ne bilim yapmak istedim yaptım.O özel zaten bi tane var ve büyük boy o.Kimse alamaz biz yicess onu=))

sen yaparsın da kötü olur mu hiççç :KK70: allah ağız tadıyla ikram etmeyi,yemeyi nasip etsin inşallah :16
Çookk güzeller yaaa.... Tebrikler valla :KK9: güle güle yiyin:)
Canlarım teşekkür ederim=)
Biraz basitgene oldu ama olsun el emeği işte.Ben yaptım dicemm=)
Buyurun gelin beklerim hepimize yetecek kadar varr.hep birlikte yiyelim ağız tadıyla inşallah..

X