2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

canım maaşallah gerçekten
çok hızlı gidiyosun
ve sabırlısın
evde kaldığım günlerde kitabı açtığımda en fazla bir saat odaklanabiliyorum.
sonrası gelmiyor

Ara vererek çalış canım
İnsan 45 dk geçince konsantrasyonunu kaybediyormuş.
Mutlaka 15 dk ara diyorlar.
Ama uzun olmayacak 15 dk yı geçmeyecek.
Ben okuldan alışkınım uzun saatler ders çalışmaya o nedenle dikkat sorunu yaşamıyorum.

Oy oy ufaklık kpss mi diyor yerim ben onu :)
Düzen kurmana da ayrıca sevindim.
Rabbim azim edene, çalışana emeğinin karşılığını verir.
Biz çalışalım takdir Rabbimin...

günaydın kızlar:)

kitapseç ten yargı yayınlarını gy-gk konu anlatımlı modüler setini alcam ne dersiniz sayfalarda eksiklik falan oluyomu yada önceki yıl kitabını gönderiyorlar mı kızlar? kitapseçten alışveriş yapan var mı?

tatlım ben ordan aldım kitaplarımı yargı 2012, data 2012, pegem , ihtiyaç falan filan çok memnun kaldım siteden.
Rahatlıkla alabilirsin.
yargının kitabıda güzel eksiklik yok ama tarihi çok sıradan düz bi metin gibi.
tarih için data diyorum ben.

canım bende yargı alıcam tarihde eksik diyorsun ekstra data tarih alayım başka eksik bulduğun ders varmı yargıdan

canım sen hangi kaynaklarlardan faydalanıyosun konu anlatımı, soru, deneme yaprak test?

canım bende yargı alıcam tarihde eksik diyorsun ekstra data tarih alayım başka eksik bulduğun ders varmı yargıdan

canım sen hangi kaynaklarlardan faydalanıyosun konu anlatımı, soru, deneme yaprak test?

Tatlım ben sana çalışma yöntemimi söyliyim kaynaklarımla beraber.;
Tarihte konuya datadan çalıştım özet çıkardım sonra ihtiyacın videolarını izledim yargıdan ve güvenderden okudum en son zihin haritamı çıkarıp test çözdüm.
Konu testlerim ise; yargı, ihtiyaç,pegem diye gidiyor. Ben extra olarak netten çok karışık test çözüyorum.

Coğrafyada da aynı bu şekil gidiyorum...
Yargıyı istiyorsan tereddüt etme al güzel yayın ama soruları acayip zordur moralin bozulabilir.

teşekkürler canım ozamn ben yargı+ data tarih coğrafya alıcam şimdilik testlerede bakim:)))

bn geçen yıl hazırladındım işte.. tm takım derlerya öyle. olmadı işte kısmet değilmiş.
bu yıl bidaha denicem.
7de eve gidiyorum. 8 gibi başlıyorum. günde 2 saat falan anca oluyor...

türkçeye başladım şimdi. bn o konuda zayıfım azcık. ne tavsiye edersiniz?

bende ihtiyaç var. kardeşimde murat dersanesine gidio onun dökümanı var. bide yargı alim diyorum

Al hemenceik başla derslere. Ben seni kitaplarını aldın çalışıyosun sanıyordum karıştırdım mı :44:

çalışıyom kuzum senin kadar başlayamadım daha güvender var ondan çalışıyom tarih mat videolarını izliyom geçmiş yıl sorularına bakıyom ufaktan başladım canım bide çalışyorum işyerinde boş zamanlarda ders çalışıyom eve gidicende bakmaya çalışıyom işte böyle bide evliyim bakalım hayırlısı canım....

sevgi meleği sen kursa gidiyomusun.
nasıl gidio çalışmalar..
bitirdiğin ders varmı:)

yediiklimin türkiye geneli varmış. gidip dersanelerden bakabilirsiniz:)

sevgi meleği sen kursa gidiyomusun.
nasıl gidio çalışmalar..
bitirdiğin ders varmı:)

yediiklimin türkiye geneli varmış. gidip dersanelerden bakabilirsiniz:)

Yok canım gitmiyorum kursa evde halledilecek dersler.
Tarihim, türkçem bitti.
Coğrafyamda 2 ünitem kaldı.
Vatandaşlığa başlıcam haftaya.
İşte mat da konu çalışmaya vakit ayırmıcam çünkü dgs için 3 ay ders almıstım.
Hemen soru çözümüne başlıcam.
bu kadar yani çok soru çözmem lazım.
Arkadaşlarım bitirdiler konularını, denemeye geçtiler.

Şimdi başlasan 2 aya bitirirsin tamamını sonra soru çözersin işte.
Herşeyden önce rabbim hayırlısını nasip etsin.
Belki kazanıp gittiğimiz yer hayırlı olmayacak görüyoruz vandaki memurlar hep hayatını kaybetti.
Bugün var yarın yokuz.

evt canım çok üzüldüm vanda hayatını kaybedenlere bi memurlar umutla hayalle git allahım hayırlısını versin ne diyebilirizki. şimdi siparişi verdim kredi kartıyla aldım inş. bi sorun olmaz tlf etmedim acaba ne zaman ulaşır elime. canım sen güzel ilerlemişsin allahım emeklerinin karşılığını boş bırakmaz inş. kazanırsın

İnşALLAH canım amin. Hepimizin.
Sorun olmaz merak etme. 2 güne gelir eline. ara sor yinede sen benim için acil de.
Kaç tl tuttu ve ne aldın?
aslında ben gece gündüz çalışmıyorum ki 2 gündür çalışmadım.
Çalıştığım zamanda bırakmıyorum yakasını
Sınava doğru hergün 6-7 saat çalışmayı planlıyorum nasip olursa.

evt canım bi tlf edim en iyisi. 75 tl tuttu. yargı gy-gk data tarih coğrafya aldım umarım beğenirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…