2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Canım ihtiyacı mı indirdin çalışmıyor? onunn için flv player indirmen şart.
diğer online derslere gelince izleyebileceğin ekol hoca ztv falan var.

en sonunda eve yerleştik kızlar çok yoğun ve yorucuydu en sonunda vücudum dayanamadı dudaklarım uçukladı ama şükür bitti
bende bugün derslerime başlıyorum artık benden bu kadar ders vaktim geldi
tüm yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz
kitaplığım yoktu evdeki kitaplığı odama koydum kitaplarımı yerleştirdim istediğim soru bankaları vardı bayram harçlıklarımla aldım
artık startı veriyorum kaldığım yerden hoşcakalın

Lost canım gerçekten çok sevindim.
Arada gel bizi yanlız bırakma :)

Canım ihtiyacı mı indirdin çalışmıyor? onunn için flv player indirmen şart.
diğer online derslere gelince izleyebileceğin ekol hoca ztv falan var.

bir kaç yerden indirdim ama ya takılıyo ya ses çıkmıyo ya da başka bir sorun oluyor o yüzden online izleyeceğim
indirirken o kadar harcadığım zamanya yazık üzüldüm gerçekten.

ekol hoca dan bakayım birde. sağol cnm...

Bende hiç sorun yok canım ilginç. Demekki pc de sorunun var. Format atmayı biliyorsan at.
o kadar indirmişsin faydalanman lazım.
ekol hoca da coğrafyacıyı ve tarihçiyi çok beğeniyorum çok sakin ve akıcı anlatıyorlar.

Son düzenleme:
Canım burdan verdiğim ihtiyaç videoalrının linklerinde var. sanırım 10. videodan sonra alıyor.
kitapları da var. onları araştırabilirsin.
ama adam harika.
30 soruda 28 net grantiliyor.

sevgi meleği 30 soruda 28 net garanti dediğin ihtiyacın videoları mı? hani İhtiyaç Akademi - Uzaktan Eğitim Dersleri adresinden temin ettiğiniz. Ben daha yeni çalışmaya başlayacağım için yanlış bir kaynaktan çalışıp da vakit kaybetmek istemiyorum. Zaten günde sadece max. 2 - 2,5 saat çalışabilirim. Bu kadar az çalışma ile nasıl olacak hiç de bilemiyorum =((

Evet canım ihtiyacın videoları. bizim izlediğimizde yarısından sonra o anlatmaya başlıyor tarihi.
onun facebook twit sayfası falan var orda diyorlar bu kadar net garanti ediyor diye.
izleseniz karar verirsiniz zaten canım.
ihtiyacın uzaktaneğitim fiyatları ne kadar bilemiyorum normalde.
bizimki geçen senenin vieoları
sen çalış tekrarlarını videolardan yap.

Evet canım ihtiyacın videoları. bizim izlediğimizde yarısından sonra o anlatmaya başlıyor tarihi.
onun facebook twit sayfası falan var orda diyorlar bu kadar net garanti ediyor diye.
izleseniz karar verirsiniz zaten canım.
ihtiyacın uzaktaneğitim fiyatları ne kadar bilemiyorum normalde.
bizimki geçen senenin vieoları
sen çalış tekrarlarını videolardan yap.

merhaba arkadaşlar. ben daha hiç çalışmaya başlamadım .hep erteliyorum ve birsürü şey çıkıyor. siz günde kaç saat çalışıyorsunuz?

tarihten videomu izledim (99 dk)
coğrafyadan soru çözdüm.
Coğrafyam bugün yarın bitecek inşallah.

selam herkese bende aranıza katılayım
bu sene kpss hazırlanacağım bende (nasıl olacağnı bilmiyorum ama olacak kısmetse)
üniversite son sınıf biyoloji okuyorum,ayrıca 3 yaşına girecek bir kızım var
nerden başlayıp neyi yetiştiririm bilmem ama çalışmam lazım
11 tanede branş dersi var bu dönem Allah sonumu hayretsin...

Çalışınca herşey olur canım. bu sitede hem çalışan, hem çocuklu bayanlar var. Neden olmasın. Yeter ki kararlı ol. Gerisi geliyor zaten.

inşallah diyorum zaten hakkımızda hayırlısı olsun
çok yorucu ve zor bi dönem.
dönem uzatmamak için uğraşırken bi yandanda kpss çooookk zor geliyo
ama kısmet tabi sizi okudukça hevese gelirim belki :)

Günaydın kızlarr..
Bugün kitaplarım elime geçer sanırım
Dün gece netten bir ton video indirdim..
matematik-tarih konu anlatım videoları
yaprak testler
tarih ses dosyaları
vatandaşlık videoları
gk-gy soru kitapçıkları..
akşam hepsini inme modunda bıraktım sabah kalktığımda son bitanesi hala iniyordu..
bu sene bu işin altından kalkman gerek
Hepimiz için hayırlı sonuçlar olur umarım kızlar
Keşke bu sınava çalışma kararını daha erken almış olsaydım..
Birde malum çalışıyorum.. akşamlarımı full artık buna ayırmam gerekicek..

Son düzenleme:

kızlar sayfayı yeni keşfettim ve çok mutlu oldum bende çalışan bir anneyim kpss ye hazırlanmayı istiorum ama bir türlü şevke gelemiorum tembelim kpss ye daha önce hiç girmedim hiçbir bilgim yok anlayacağnız tekstil önlisans mezunuyum uzun zamandır bu bölümden alınma olmamış bu senede olmazsa nasıl atanacağım kaç puan çekmem lazım
birde ders anlatım videolarını nerden indiriorsunuz özellikle tarih coğrafya banada yardımcı olun lütfennnnn:>

merhaba eğer mümkünse zihin haritasını banada atabilirmisiniz

merhaba cnm ilk sayfaya bak orda linkler verilmiş.. onları nette arayarak asıl linklere ulaşabilirisn cnm

İlk sayfada ve 80li-90lı sayfalarda linklerimiz toplanmış haldedir.
İlk önce başlamak lazım yoksa insan kendi keyfini beklerse çok bekler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…