2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bölüm ne senn. bnm akrdeşim kıbrıs bursulu düşünüyor:S fiyatlar nasıl

Oranın yaşam şartları burdan pahalıymış.
Yani atıyorum su burda 1 liraysa orda 2 lira gibi.
Yemeğe mi para vercen yurdamı nereye.
Geliriniz iyiyse yazsın. hep hayalimdi orası ama olamıyor malesef.

Şu an evde ders çalışanlardan biri de benim:)
Ama şimdilik, çünkü iş bulabilirsem işe gireceğim.
sevgi meleği'nin dediği gibi, bugün var yarın yokuz.
Her şeyin başı sağlık.
Ben şu an full time matematik çalışıyorum.
Benim bölümümden alım yok, devlet gıda teknikeri almıyor , eğer başka bir bölümde çalışmayı düşünürsem ben de başlayacağım coğrafya-tarih derslerine.

saol sevgi meleği..

mat çalışlanlar, ekolhocanın videolarını hakabilirsiniz

Bugün tarihten tekrar videolarım dan bir tanesini izledim (81 dk)
100 tane soru çözdüm.
Tarihte hakan dede çok güzel anlatıyor kızlar doyamadım adamı dinlemeye.
Ne geyik var ne bir şey.
Birazdan da coğrafyaya bakmayı düşünüyorum.

Canım çok sevindim. İnşallah böyle devam edebilirsin.
Kaç konu veya bitirdiğin ders var mıydı senin.?

dershane başlamadan önce ihtiyaçtan mat kitabını bitirdim daha sonra çalışamadım zaten şimdi dershaneyle paralel gidiyorum daha anca tüm derslerden 1 konu bitti hocalar şubat sonuna biter konular diyolar öyle olursa benim için uygun çünkü hergün bir ders ve bir konu çalışıyorum ve elimdeki bütün soruları çözüyorum anca oluyo bizim ufaklıkla biraz zor ders çalışmak tam bir konsantre olunmuyo ama hiç çalışmamaktan iyidir elimdede dershanenin verdiği yargı seti işte konu anlatım soru bankası çek kopar falan ihtiyaç konu anlatım çözümlü gk kitabı uzman kariyer soru bankası irem yt
bugun coğ çalıştım soruları çözdüm sabah yine kalkamadım öyle işte

kızlar herkese merhaba , uzun bir süre oldu topiğe yazamadım. benim dersane başladı 3 haftadır dersaneyle birlikte bir düzen oturttum. biliyorsunuz 2.5 yaşında kızım var bazen ders çalıştırmıyor, kpss demeyi öğrenmiş elimdeki ihtiyaç yayınlarına el koyup benim kpss kitabım annecim bırak diye diretiyor. kısacası kızımda heveslendi kpss ye :))
benim için biraz yorucu geçiyor dersane ev işi yemek çamaşır ütü ,kızım ve birde üstüne hamilelik :) kaça bölüneceğmi şaşırdım. inşallah kolaylıkla atlatırım bu dönemi.
kızlar arada yazdıklarınızı okuyorum yazmaya pek fırsatım olmuyor, okuuduklarımdan genelde iyi bir tempoda devam ediyor herkes. inşallah hepimiz çok başarılı oluruz Allahım zihin açıklığı versin hepimize.
elf cim evli ve çocuklu olarak ben burdayım canım. seninde ders çalışabilmene sevindim umarım devam ettirebilirsin.

sağol canım senin dershane nasıl gidiyo konular ilerledimi nasıl

slm arkadaslar bende kpss çalışanı olarak yeni dershaneye başladım.
haftada 2 gün iş çıkışı gidiyorum.dershanedekileri görseniz herkes yorgun bitkin dinliyoruz hocayı :))

ama ben bir azimle başladım.iş çıkışı gidiyorum.özellikle matematigi severek yapıyorum.hocamızda çok iyi
bize sürekli bol test çözünn diyor eger sınava kadar 5000 soru çözerseniz bu işin olacağını söylüyor.ne kadar dershaneye gelirseniz gelin.evde çalışmadan soru çözmeden bu iş olmaz.özellikle matematikk kızlar buna çok agırlık vermemiz lazım
birde hocamız çok çeşitli kaynak kullanmayın sadece 1 kaynak kullanın ve oda 2012 uyumlu olsun diyor
2012 de çok memur alııncakk kızlar ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun İnşALLAH

Günaydın kızlar,
yeni üye oldum ilk mesajımı buraya yazmak istedim,zaten bunun için üye oldum,sizinle beraber çalışmak,desteklerinizi almak için.
Umarım benide aranıza alırsınız.
Lisans mezunuyum;fakat kendi bölümüm için bir memurluk ataması yok bu yuzden sadece genel kadrodan girebileceğim,işim zor görünüyor sanırım.
Ders çalışmaya yeni yeni başlıyorum,coğrafyadan 3 bölüm kadar bitirmiştim yaklaşık 1 ay önce,devam edemedim, bugun artık çalışmaya devam ediyorum.
Herkese kolay gelsin.

merhaba kızlarr =) ben de aranıza yeni katıldım. Birkaç gündür topic'in en başından beri okuyorum. Ben özel sektörde çalışıyorum ve yeni evliyim. gıda mühendisiyim. henüz sınava çalışmaya başlamadım =( sizlerin ne kadar çok ilerlemiş olduğunu görünce açıkçası çok fazla telaşlandım geç kaldım çalışmaya başlamaya diye =(( daha nereden nasıl çalışmaya başlasam onun kararını da vermiş değilim. Elimde ihtiyaç yayınlarının kitabı var onlardan çalışmayı düşünüyorum ama coğrafyasına şöyle bir göz attım da pek beğenmedim çok yüzeysel anlatmış sanki. Sizde var olan bu pozitif enerji ve inançla ben de artık KPSS 2012'de varım demek istiyorum..

herkese günaydın,
tarih coğrafya vatandaşlık derken matematikte eskisi kadar iyi olmadığımı anladım:KK43: aradan zaman geçti tabi..
vatandaşlık çok fena hep ezber moralimi bozuyor..
çok kaynak aldım bu kadar çok kaynaktan yararlanmak sanırım sakıncalı..
konular bitsede testlere başlasam.
kızlar bir de türkçede dil bilgisi, edebiyat çıkıyor mu yoksa paragraf yorum vs tarzı sorular mı var sadece türkçe ile ilgili hiç bir bilgim yok.

herkese merhaba ve kolay gelsin..
bende bu hafta sonu itibariyle kpss 2012 moduna giricem.

Kimyager olarak özel sektörde çalışıyorum. Ama üç kuruşa kulluk etmekten patron eleman muhabbetlerinde kısa zamanda sıkıldım. en iyisi bile sosyal haklarınızdan kırpmaya çalışıyor. Kimyager olarak atanamazsam normal memurlukta düşünücem..

Son düzenleme:
herkese merhaba ve kolay gelsin..
bende bu hafta sonu itibariyle kpss 2012 moduna giricem.

Kimyager olarak özel sektörde çalışıyorum. Ama üç kuruşa kulluk etmekten patron eleman muhabbetlerinde kısa zamanda sıkıldım. en iyisi bile sosyal haklarınızdan kırpmaya çalışıyor. Kimyager olarak atanamazsam normal memurlukta düşünücem..

normal memurluk için 90 üstü olması lazım biliosun dımı:S

yeni gelen arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz çalışmaya yeni başlayanlar için hiç geç değil ama bundan sonra başlanıldımı düzenli devam atmasi lazım bu iş çok soru ve düzenli çalışmayla olur Allah hepimizin yrdcısı olsun

sevgi meleği senden bişey rica edicem cnm. bilgisayarımda bi sorun var daha doğrusu ayarlarıyla alakalı indirdiğim videolar
çalışmıyor bende online izlemeyi düşündüm. biliyorum çok defa linkleri paylaştın geriye dönüp bakmaya çalıştım ama rica etsem tekrar,
varsa eğer coğrafya ve tarih için online video izlenebilecek linkleri yazar mısın?

şimdiden çok teşekkürler:))

Yeni gelenler bayanlar hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.
Çalışmaya başlamak için en ideal zaman aslında.
Ama bir düzen oturtmayıp, dersler arasında zamanlar bırakırsanız o zaman olmaz.
Kpss korkulcak bir sınav değildir. Her zaman gördüğümüz ama sadece sınav geçmek için çalışmış olduğumuz dolayısıyla öğrenmeye gayret harcamadığımız dersler.:)
Düzenli çalışmak ve soru çözmek...
Sonrası zaten başarı.
Ne kadar iyimserim bugün yaw :KK9:

X