2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

ayın 20 sine kadar açıklanacakmış kızlar en fazla 24 diyorlar:18:
Rüyamda ankaraya belediyeye atanıyormuşum öyle gördüm

gönlünden geçen bi yer olur inşallah sevgi meleği...
benim umudum yok hiç sadece matematiğe baktım diğer sorulara bakamadım.
5.25 netim var. zaten 9 soru işaretlemiştim.
bu sene olmadı bi daha sınava girer miyim bilmiyorum

bende cuma yada cumartesi açıklarlar diye düşünüyorum

why_be canım hemen öyle düşünme daha sonuclar açıklansın bakalım
ne olacağız ne bitecek hiç bilmiyoruz
ben bir sürü soruyu hatırlamıyorum

neredeyse her gün eve misafir alıyorum yarın bir abla var onu çağıracağım böylece fazla düşünmüyorum. ders çalışacağım diye fazla misafir de alamamıştım son bir yıldır gelmek isteyenler vardı. why be benim de seninkine yakın matematiğim Allahtan türkçem ve tarihim baya yüksek ordan içim rahatlıyor biraz. ama mat en fazla vakit harcadığım dersti ondan hayal kırıklığım çok oldu. şu son günlerde iyiyim hamd olsun epey atlattım. yeni takım aldım. çetmenden lars. bugün usta vardı yarında gelecek montaj için. işte vakit geçiriyorum bir şekilde napalım canımız sağ olsun. sağlığımız yerinde olsun. Allah büyük belki bir şans nasip olur atanırız. hiç çalışmayan kadar da düşük almayız. belki hiç çalışmayan türkçe yapardı ama tarih yapamazdı.
giren çok galiba lisansların üç katı falan lise ve önlisans toplamı belki bayramdan sonra açıklanır. lisansların bir ay dört gün sonra açıklanmıştı.

sadece mat. sorularına baktım. diğerlerine bakmadım. aslında onlar iyiydi. belki yüksek gelir de ordan telafi ederim.
bir mucize istiyorum.
eşim işten çıkarıldı.
şimdş her zamankinden daha çok ihtiyacım var..

Hakkınızda hayırlısı olsun canım Allah hayırlı bir iş kapısı açsın inşallah
Bende aynı durumdayım evde çatışıyoruz sürekli işe girmem için baskı yapıyor abim
Evlenecekmiş ben artık katkı sağlamalıymışım
Şu sınav belli olsaydı biran önce
Hayat zaten zor böyle sınavlarla tamamen içinden çıkılmaz oluyor

offf

allah yardımcımız olsun. inşallah emeklerimiz boşa gitmez.

sonuçlar açıklandı ama yoğunluktan giremiyorum (( çatlıcam şimdi
öğrenen puanını yazsın

hadi kızlar ögrenen yokmu hiç ben ablamınkine biraz önce baktım tabi o çalışmadan girdiği için düşük geldi puanı
ama şimdi açmaya çalışıyorum açılmıyor ne çabuk kitlendi yahu bu site

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…