2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam fıstık anne adayları ve annnelerr...nasılsınız ?

çok özledim sizlerii..umarım siz ve bebişleriniz iyidir.. uzun zamn oldu gelmeyeli...

bu arada bebişim şu anda çok sağlıklı...böyle giderse ilacı bıraktıracak doktorum ( düşük riskim vardı)

1 hafta 1 gün önden gidiyor bebişim :) iyimi bakıyorum kızlarr

geçmiş bayramınızıda kutlarım bu arada

merhaba güzel anneler daha önce yazmıştım bende 10 haftalık hamileyim bugün kontrole gittim kesin olmasada erkek olabilir dedi doktorum çok mutluyum ilk çocuğum kız bu ikinci öpüyorum sizleri....:)))

hoş geldın canım cok sevındım iyi olmasına
senın de gecmıs bayramın kutlu olsun
merhaba güzel anneler daha önce yazmıştım bende 10 haftalık hamileyim bugün kontrole gittim kesin olmasada erkek olabilir dedi doktorum çok mutluyum ilk çocuğum kız bu ikinci öpüyorum sizleri....:)))

ayy hadi hayrılısı banada erkek olabılır dedi
saglıklı olsunda erkek olursada iyi olur ama eheheh

Ne güzel haber böyle...
Darısı benim de başıma..Geriden gidiyordu bebişim..İnşallah ilerlemiştir..Çocuğa habire serum takviyesi yapıyorum..

ben dedim size bu sene herkesin erkek kız kuzuuu bizim kız hayalleri pipiliye çevriliyor..

seninde bayramın kutlu olsun bebişinede maşallah

anacım, herkes mi erkek doğurur..
Tebrikler canım.Önceki kızmış, ne güzel bir de oğlun olacak...

iki kız birbirlerine arkadaş olurlardı beeee o yüzden istedim..
Kısmet hayırlısı hangisiyse onu nasip etsin rabbimm

Sen oğlanı da doğur da, 3.yü gene kız yap bacım..
Gerçi sağlıklı olsun da ne olursa olun...
Kızım olursa bi daha çocuk yapmıcam, oğlum olursa kızı bulana kadar 3 çocuk olabilir.3 ü de oğlan olursa 4.yü doğuramam..

Anammm 3 mü yok artık bu son
allah olmayana versin.
Kızım var allahıma şükür .
Ilk kızı olan anneler şanslıymış.
Mütevazi olamıycamm

Anammm 3 mü yok artık bu son
allah olmayana versin.
Kızım var allahıma şükür .
Ilk kızı olan anneler şanslıymış.
Mütevazi olamıycamm

Kız evlat öz evlat derler bizde...
Şanslısın tabi..
comely de öyle.Onun da kızı var..
Nadas işi olmasa bir de maddi sıkıntı olmasa ben 5 çocuk olsun isterdim...

Aynen öyle canlarım. Allah her ikisininde hayırlısını nasip etsin ama kız evladı anneyede babayada daha düşkün . Benim eşim anasını aramaz bile. Ama benim annemlere herdediğimde gidilir. Oda adam olsaydı onada yapardık. :))))))

valla herkesin erkek oluyor kuzu :)
banada erkek bebek zor geliyor yaa.. gonlum kizdan yana :)

Ben de kız isteyen tek benim sanıyordum..
İyi çoğaldık...
Ama gerçekten daha kız haberi gelmedi,tırsıorum..
Hayır ne olursa olsun sorun değil de, her akşam eşimle göbişimi Öykü hanım diye seviyoz..Çocuk öykü hanıma alışacak...Arada Batu bey mi desek ne yapsak.Ya da belli olmadan önce kuzuuummm diye sevelim bari..En iyisi bu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…