2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay canım ben de evden dolayı müzderipim..biz de yeni ev arıyoruz..bodrum da evler malum ufacık..benim evimde de cocuk odam yok malesef..ev bakıyoruz biz de..1-2aya bulup taşınmam lazım..

Hamileyken de taşınmak çok zor olacak..
Ben de Allah nasip ederse aralık sonu veya ocakta taşınacağım..Şimdiden düşünüyorum, çok zor olacak..

ay canım ben de evden dolayı müzderipim..biz de yeni ev arıyoruz..bodrum da evler malum ufacık..benim evimde de cocuk odam yok malesef..ev bakıyoruz biz de..1-2aya bulup taşınmam lazım..
aynen hiç güneş almıyor sararıp solduk bizim öyle bi şansımız da yok ev kayınpederin çıksak olmaz kiralar uçuk idare edeceğiz aslında annemin evi var 170 m2 ama eşim gitmez keşke gitsek ....bodrumda emlakçı kuzenim var istersen söyleyeyim baksın size şimdiden ağırlaşmadan hallet istersen taşınma işini hangi bölgeden bakıyorsunuz

evt bodrum 81:)bakaım belkide aynı gün doğum yaparız

inaşllah hayırlısıylaaa:))

Hamileyken de taşınmak çok zor olacak..
Ben de Allah nasip ederse aralık sonu veya ocakta taşınacağım..Şimdiden düşünüyorum, çok zor olacak..

aynen ya ben de öle bakalım daha ev bulamadık ama bende o ara taşınıcam herhalde..allah yardımcımız olsun

aa valla iyi olur canım..ben oasisin karşısında oturuyorum gene buralara yakın bi yerler konacık, gümbet, en uzak bitezden istiyoruz..özelden yazıyorum sana..ay seninde annenin evi varsa git otur yaa 170m2 ev mi var bodrumda..bulsam kacırmıycam..

aklın fikrin nadasda yaaa :)))))))))

katılıyorum cnm.. Birebir başıma geldi..

bizde ama ikimizde nadasa yattık hiç o taraklarda benim yok benim
sıfır istek
kacıyorum resmen
hoş da korkup pek oralı olmuyor
ama bende şikayetci değilim

Valla ben şikayetçiyim..Eşim korkuyor o yüzden yanaşmıyor ama, yılların intikamını alıyorum senden diye pek bi keyifli..Ben hep onu zorlardım..Şimdi zorlayamıyorum da..Bu günler de geçer diye avutuyorum kendimi..Hele bi öykü hanım sağ salim doğsun, ölüm kalım olmadıktan sonra adamın tapusu bende, bu günlerin acısını çıkartırım ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…