2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen öyle canlarım. Allah her ikisininde hayırlısını nasip etsin ama kız evladı anneyede babayada daha düşkün . Benim eşim anasını aramaz bile. Ama benim annemlere herdediğimde gidilir. Oda adam olsaydı onada yapardık. :))))))

kız dilini milni ıssır aman nazar degmesn
böle adamlar varmı dünyadaa
ahhh ahhh

Aynen öyle canlarım. Allah her ikisininde hayırlısını nasip etsin ama kız evladı anneyede babayada daha düşkün . Benim eşim anasını aramaz bile. Ama benim annemlere herdediğimde gidilir. Oda adam olsaydı onada yapardık. :))))))

Benim eşim de aramaz..Hep ben hatırlatırım..
Kardeşlerim de annemi o kadar aramazlar..
Bence Allah her anneye bi kız nasip etsin de,bi de hayırlısından damat nasip etsin..Sonuçta o da el oğluna gidiyo...
Ben vermicem kızımı o ayrı ama..

Ne güzel haber böyle...
Darısı benim de başıma..Geriden gidiyordu bebişim..İnşallah ilerlemiştir..Çocuğa habire serum takviyesi yapıyorum..

inşallahh canım...güzel besleniyorsun dimi..sigara içmiorsun dimi..aslında ben çokda güzel beslenmiyorum,3 gündür süt içemyi unutuyorum :KK43: ama artık dikkat edeceğim...inaşalhh bebişinnn de hızlanır..neyseki takviyeler var...darısıı senin bebişe diyorum canım...

bu arada ilk bebişimin erkek olamsını istiyorum hehe ikincisi kız olsun...

dediğin gibi evlat kız evlat :))
kız evlat hayırlı evlattır aslında :))

bu arada benim karnım çok büyüyor kızlar..1 kilo vermişim..ama karnımın maşalahı var..evdeki tartı 66- gerçi demin 67 yi gördümm :18: dijital 70 tartıyo .doktorunki dijital sizde varmı göbüşde büyümelerrr

bencede belli olmadan isimle sevmeyin :)) bizde askimla kiz diye seviyoz ama cuma gunu bizede bi mercimek goruyoruz
demesin doktor :)))))

Ben de kız isteyen tek benim sanıyordum..
İyi çoğaldık...
Ama gerçekten daha kız haberi gelmedi,tırsıorum..
Hayır ne olursa olsun sorun değil de, her akşam eşimle göbişimi Öykü hanım diye seviyoz..Çocuk öykü hanıma alışacak...Arada Batu bey mi desek ne yapsak.Ya da belli olmadan önce kuzuuummm diye sevelim bari..En iyisi bu..

benim esimde hic aramaz annesini..binde bir ararsa kadin ucar mutluluktan o kadar yani..
Benim eşim de aramaz..Hep ben hatırlatırım..
Kardeşlerim de annemi o kadar aramazlar..
Bence Allah her anneye bi kız nasip etsin de,bi de hayırlısından damat nasip etsin..Sonuçta o da el oğluna gidiyo...
Ben vermicem kızımı o ayrı ama..

inşallahh canım...güzel besleniyorsun dimi..sigara içmiorsun dimi..aslında ben çokda güzel beslenmiyorum,3 gündür süt içemyi unutuyorum :KK43: ama artık dikkat edeceğim...inaşalhh bebişinnn de hızlanır..neyseki takviyeler var...darısıı senin bebişe diyorum canım...

bu arada ilk bebişimin erkek olamsını istiyorum hehe ikincisi kız olsun...

dediğin gibi evlat kız evlat :))
kız evlat hayırlı evlattır aslında :))

bu arada benim karnım çok büyüyor kızlar..1 kilo vermişim..ama karnımın maşalahı var..evdeki tartı 66- gerçi demin 67 yi gördümm :18: dijital 70 tartıyo .doktorunki dijital sizde varmı göbüşde büyümelerrr

Valla sigara falan içmiyorum da,güzel beslenmiyorum ama..Daha doğrusu bişey yiyemiyorum bulantı ve kusmadan dolayı..Ben 2 kilo verdim serum takviyeleri olmasa 4-5 kilo vermiş olurdum kesin..Ama sanki göbüşüm çıkıyo gibi..

evet ama 2 arkadasimin yuzde 50 kiz dediler ikiside kiz oldu valla..onlarada erken soylemislerdi..
hayirlisi artik bakalim..allah gonlumuze gore versin..sağlikla..

Yarın 15.45 de..
Zaten bir de şöyle bişey var, genelde erkekse erken söylüyorlar..Erken söylemezlerse belli değil derlerse çoğunlukla kız oluyor..

Valla sigara falan içmiyorum da,güzel beslenmiyorum ama..Daha doğrusu bişey yiyemiyorum bulantı ve kusmadan dolayı..Ben 2 kilo verdim serum takviyeleri olmasa 4-5 kilo vermiş olurdum kesin..Ama sanki göbüşüm çıkıyo gibi..

anladım canım...o bulantıyı sorma..bende de var....allah yardımcın olsun canım..

evet ama 2 arkadasimin yuzde 50 kiz dediler ikiside kiz oldu valla..onlarada erken soylemislerdi..
hayirlisi artik bakalim..allah gonlumuze gore versin..sağlikla..

Amin canım..Zaten öncelik sağlıklı haberlerini duymak..Cinsiyet sonra geliyo..Söylemezse de üzülmem...Nasılsa haftaya başka doktora gidicem..

var tabi yapmak zorunda bana karşı saygısından bile olsa yapmak zorunda..
Asla taviz vermeyeceğim tek konu ailemdir. Bu konuda çok ketunumdur..

Helal sana bacım...
Ben de anneme özellikle laf söyletmem..
Kaynanamla 2 ay küs kalmıştık yeni evliyken şakayla anneme laf çarptı diye..Sonra huyumu öğrendiler..Ben söyleyebilirim-ki herkesin içinde kesinlikle söylemem-ama aileme laf söyletmem kolay kolay...

helal sana bacım...
Ben de anneme özellikle laf söyletmem..
Kaynanamla 2 ay küs kalmıştık yeni evliyken şakayla anneme laf çarptı diye..sonra huyumu öğrendiler..ben söyleyebilirim-ki herkesin içinde kesinlikle söylemem-ama aileme laf söyletmem kolay kolay...
anamda babamda çok ödün verirler hayatlarından o yüzden de herşein eniyisi layık

anamda babamda çok ödün verirler hayatlarından o yüzden de herşein eniyisi layık

Valla hiç taviz vermeseler bile 9 ay beni karnında taşımış..O yüzden bile başımın tacıdır annem..
Ben kendim kaynanama kızsam bile bazı konularda onu da savunurum her zaman herkese karşı...Ne de olsa kocacığımın anası...

X