2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben daha öğle yemeği yemedim...

ya saçmalama saat 3
bizim 4-5 öğün yememiz lazımmış az ama sık yemeliyiz.
Ben sık ama çok yiyorum:))))))))))
atıştırmalık kuruyemiş getirdim bide kanüzümü (kara üzüm) aldım hergün biraz koyuyorum evden bu saatte yiyorum ceviz üzüm badem felannn

ya saçmalama saat 3
bizim 4-5 öğün yememiz lazımmış az ama sık yemeliyiz.
Ben sık ama çok yiyorum:))))))))))
atıştırmalık kuruyemiş getirdim bide kanüzümü (kara üzüm) aldım hergün biraz koyuyorum evden bu saatte yiyorum ceviz üzüm badem felannn

Atıştırmaları ben de yiyorum da, yemek canım istemiyor..Siyah üzüm ceviz benim de çekmecemde var,arada atıştırıyorum..Ama yemek yiyemiyorum..Bütün yemekler kokuyooo...

Evet,dediğin doğru..Eşim yemeği halledesiye iş bitiyor..Bir de çalışıyorum, hafta sonunu eşimle geçirmek istiyorum..O yüzden hafta içi parça parça yappınca hem yorulmuyorum, hem de hafta sonu bize kalıyor...

valla ne güsel şanslısın eşimin elinden gelse keşke yemek işi gerçi tarif edince yapar ama tarif edinceye kadar yapsam daha az yorulurum

bende hiç yemek yiyemiyorum ya.canım ne tatlı istiyo ne ekşiii..ilk zamanalr sütümü yemeğimi çerezimi ne güzel yiyirodum.şimdi acıkıyorum ama hemen doyuyorm yiyemiyorum

valla ne güsel şanslısın eşimin elinden gelse keşke yemek işi gerçi tarif edince yapar ama tarif edinceye kadar yapsam daha az yorulurum

Ama sadece yemek yapar..Ben memlekete gittim ilk evlendiğimiz sene, hiç unutamam..2 hafta orda kalmam gerekiyo.Tembih de ettim,makineleri nasıl kullanacağını öğrettim.Bizimki yemiş yemiş bulaşıkları yığmış lavaboya..Eve bi geldim kokuyu geçtim, kurt olmuş bulaşığın içinde..O gün bu gündür ben memlekete gidince,evde yemek yapmak bulaşık çıkarmak yasak..Suyu bile küçük pet şişe alıyor artık,içiyor atıyor..Bardak bile batırmıyor..
Ben yemek yapmamasına da rzıyım, hiç iş yapmasın, iş yapmak bana zor gelmiyor, yeter ki nadasa yatmasın adam..Çok zoruma gitti valla bu hamilelik dönemi...

Benim annem çalıştığı için öyle bi şansım olmadı..
Bir de hep şöyle düşündüm, kıskançlık var bende..
Daha evlenmeden, kaynanam benden güzel yemek yapmamalı, bebeğim evlenince ilerde ne karısı, ne de kocasının annesi falan kimse benden güzel yapmamalı..Anne yemeği benim yemeğim olmalı..
Kocam benim yemeklerimi tercih etmeli annesinin yemeklerine göre diye..
O yüzden küçüklükten başladım,sonrası da geldi...
Bi de anneannem hep şöyle derdi,
evini temiz tut misafir gelebilir,
kendini temiz tut ölüm gelebilir... Sanırım bu öğüdünü de fazla dinledim..Hergün tembihlerdi..

bana kimse bişey ögütlemedi ama şunu bilirim..hicbir zaman mükemmel kadın olmaya calışmaa..o zaman hep kendinden verirsin ve hep senden daha iyisi beklenir..bigün birini yapmazsan kötü olursun..bu da benim sana ögüdüm olsun:)))

bende hiç yemek yiyemiyorum ya.canım ne tatlı istiyo ne ekşiii..ilk zamanalr sütümü yemeğimi çerezimi ne güzel yiyirodum.şimdi acıkıyorum ama hemen doyuyorm yiyemiyorum

ben de aynen öyleyim zorla yiyorum gayet normal..sen bence bu hafta hemen git doktora kesin duyar kalp atışını..sanırım 7.haftandayken gitmişsin duyulmamış..bence hiç beklemeden git..içinde kuşku kalmasın..

bana kimse bişey ögütlemedi ama şunu bilirim..hicbir zaman mükemmel kadın olmaya calışmaa..o zaman hep kendinden verirsin ve hep senden daha iyisi beklenir..bigün birini yapmazsan kötü olursun..bu da benim sana ögüdüm olsun:)))

Haklısın canım..Ama mükemmel olacağım diye bi çabam yok,artık alışkanlık olan huylarım var o kadar..
Ama dediğin çok doğru...Hep daha iyisi bekleniyor..

benimki de yemek konusunda cok beceriksiz yaa...dün dedim lütfen bi kere yapıver bişey diyee..sürekli dışarda yiyoruz para dayanmıyo üzülüyorum...

inş.bi an önce gidip duyarım yaa.bu iştahsızlığada bi çözüm bulmak lazım.

erkekelr öyle malesef.her zaman herşeyi 4 4 lük yap en ufak bir hatanda hemen konuşuyolrar

bende çifliyorum eskiden olsa domestostan başkasını kullanmazdım ama tam organ gelişim dönemindeyiz uzak durmaya çalışıyorum çamaşır suyu kokularından
aynen bende nisan ayı gibi badana yaptıracağım halılarımı yıkatırım battaniyeleri falan bir de benim çocuk odam yok malesef nasıl ayarlayacağım bilmiyorum çocuğun eşyalarını nasıl yerleştireceğim kafamda sorun bunlar bir arkadaşım tahta beşik yaptırmıştı onu alocam 3 aylığına falan ufff sıkıntı evimi hiç sevmiyorum zaten... ayy ne negatifim neyse halolur halolur diyeyimmm kendimi telkin edeyim

ay canım ben de evden dolayı müzderipim..biz de yeni ev arıyoruz..bodrum da evler malum ufacık..benim evimde de cocuk odam yok malesef..ev bakıyoruz biz de..1-2aya bulup taşınmam lazım..

X