2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar bende ilkinde de hemen karnım çıkdı 2.de de ..
Içkarnım herhalde geniş değil hemen dışarı çıkıyor.
Bide fazla almışsın kilo sen.. 3 ayda 5 kilo..:=)) kan ilacı alınca napıcan 1 ayda 5 kilo almıştım..:))
normal yan,i karnının çıkması

Ben 3 ayda 2 kilo verdim..Yüzüm çöktü,gözlerimin altı koyulaştı..ama göbüş benim de çıkıyo...
Nasıl çıkıyo anlamadım...

ya benimde göbegim cikti ayva gibi :) ama daha kimseye soylemedim diye hala eski kiyafetlerimi giyiyorum :))

ya aslında şanslı dönemdeyiz..kışlıkları giyip kapatabiliriz göbegimizi..zaten öle göbegi dışarda bırakmak da moda hamilelerde:)..belden aşagı genişleyen kıayfetlerde heryerde var..belki bi tek hamile pantolunu alırım beli geniş alta dogru strech falan..cok merak ediyom basıl olcacaz bakalım

aynen yoksa iste ailede anlayan cok olurdu :) hala kimse anlamadi..su ikili test gecsin soylucem artik kismetse :)
kislik uzun hırkalar sagolsun :)

ya aslında şanslı dönemdeyiz..kışlıkları giyip kapatabiliriz göbegimizi..zaten öle göbegi dışarda bırakmak da moda hamilelerde:)..belden aşagı genişleyen kıayfetlerde heryerde var..belki bi tek hamile pantolunu alırım beli geniş alta dogru strech falan..cok merak ediyom basıl olcacaz bakalım

Topuklularımdan vazgeçmedim..
Oje sürüyorum eskiye göre daha da arttırdım...
Yüzüm pürüzsüzleşti.Fondoten bile sürmüyorum...
Makyajı ben de bıraktım..
Kıyafetime daha bir özen gösterir oldum...

Bende de hamilelik kokoşluğu başladı sanırım...

ohaaaa:)) çoşuş bizim kuzu..valla eşim kızıyo topuklu giyince bende cıkarıyorum ne olur ne olmaz..hem düz topuksuz cizmeler de bu sene cok..onlardan giyiyorum..aa cildine sasırdım ne güzel maşallahh..benim kötüleşti.. sevindim..evli, mutlu hamile seni:)))

ya kızlar bende ilkinde de hemen karnım çıkdı 2.de de ..
Içkarnım herhalde geniş değil hemen dışarı çıkıyor.
Bide fazla almışsın kilo sen.. 3 ayda 5 kilo..:=)) kan ilacı alınca napıcan 1 ayda 5 kilo almıştım..:))
normal yan,i karnının çıkması

Çok kilo aldım evet. Şiştim sanki su topladım. Üzülüyorum vallahi. Zaten zayıf değilim. Allah sonumu hayretsin.

kızlar ben nasip olursa sizden bir ay sonra 2011 temmuz annesi olucam
6+3 de dr.a gidip kesemi gördüm 9.1 mm di
dr. normal dedi içim tam rahat diil sizcede normal mi
siz keseyi ve kalp atışlarını ne zaman gördünüz
bide benim geç döllenme oldu

ben simdiden 2 tane hamıle pantolununu eskittim
diger kıyafetlerımın hiç biri olmuyo hep yenı seyler aldım

ohaaaa:)) çoşuş bizim kuzu..valla eşim kızıyo topuklu giyince bende cıkarıyorum ne olur ne olmaz..hem düz topuksuz cizmeler de bu sene cok..onlardan giyiyorum..aa cildine sasırdım ne güzel maşallahh..benim kötüleşti.. sevindim..evli, mutlu hamile seni:)))

Ya bende topuklu giyiyorum da, işe otobüsle gidip geliyorum, iş yerinde sürekli oturuyorum..Dışarı çıkarken de arabayla gittiğimiz için sorun olmuyor..Topuksuz çizme ben de alıcam da,daha alamadım..Elbise-çizme uyumunu çok seviyorum..Cildim gerçekten çok pürüzsüzleşti.İlk hamileyken daha bilmiyorken leke oldu, hamilelik lekesi diyorlar ya,ondan işte.3 gün falan sürdü..Şimdi sivilce bile çıkmıyor, ki çıkardı bende..Oje olayına gelince,eskiden namaz falan kılardım arada, şimdi eğilip bükülmüyorum, bi de malum koca nadasa yattı..O yüzden sürebiliyorum sık sık..

doktor normal dediyse bence evham yapma
bende 7+2 de kalp atışı duydum

Merhaba
ben keseyi 6. haftada gördüm. 7. Haftada kalp atışını duydum. Geç döllenme olayında farklılık olabilir canım. İçini ferah tut.
Zaten doktorun normal dediyse hiç kafa yorma.

eskittin mi ee maşallahh..ama sen benden 3 hafta ilerdesin..belki ondanda olabilir:)

evet olabilir ama ben alalı baya oldu cünkü
kot giyoyodum hep dar paca düüşük bel o yüzden korkdum biraz sıkmasın karnımı dedim
hemen gittim aldım bayadır onları giyiyorum

ya birde bu leyla-01 e ozel mesaj atmaya calisiyorum iletilmiyo mesaj kutusu doluymus
hala listeye ekleyemedim kendimi yaw :S

Ya bende topuklu giyiyorum da, işe otobüsle gidip geliyorum, iş yerinde sürekli oturuyorum..Dışarı çıkarken de arabayla gittiğimiz için sorun olmuyor..Topuksuz çizme ben de alıcam da,daha alamadım..Elbise-çizme uyumunu çok seviyorum..Cildim gerçekten çok pürüzsüzleşti.İlk hamileyken daha bilmiyorken leke oldu, hamilelik lekesi diyorlar ya,ondan işte.3 gün falan sürdü..Şimdi sivilce bile çıkmıyor, ki çıkardı bende..Oje olayına gelince,eskiden namaz falan kılardım arada, şimdi eğilip bükülmüyorum, bi de malum koca nadasa yattı..O yüzden sürebiliyorum sık sık..

sen gene de yavaş yavaş düz topuksuz ayakabbılara geç..hamilelik lekesinden de korkuyorum ben onun içinde bişeyler alıcam..

evet olabilir ama ben alalı baya oldu cünkü
kot giyoyodum hep dar paca düüşük bel o yüzden korkdum biraz sıkmasın karnımı dedim
hemen gittim aldım bayadır onları giyiyorum

iyi yapmışsın ben de hep öle giyoyodum elbiseyle daha rahat ediyorum..bebeleri sıkıştırmaya gerek yok:))

X