2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ahhh canım sağol kıyamam ben ona koklarım ancak öpmeye de kıyamam
ali fuat beyin hastaları hep uzaktan gelir de onun için merak ettim hatta bir zamanlar bende onun hastasıydım aşılamalarımı o yapmıştı o zamanlar bucaktaydı ama

Canım ona randevu bulmak mümkün değil..Bir de özellikle tüp bebek için gidiyorlar ona..Zaten tüp bebek için geliyorlar..Aşılaması, tüp bebeği tutmayanlar,çocuğu olmayanlar ona gidiyor..Ben normal hastaneye gidiyorum,tüp bebek için değil ya.Öncelikle bebeği olmayanları alıyor o..

jonhson baby yagını şimdiden banyodan sonra sürüyorum..sonra tekrar ıslatıyorum nemli kalıyor vucüdum..ama ileriki dönem catlakları için benim adını verdigim iki krem lierac ve mustela cok iyi..biraz pahalılar ama alıcam yolu yok..çatlak en kötüsü cünkü...

jonhson baby yagını şimdiden banyodan sonra sürüyorum..sonra tekrar ıslatıyorum nemli kalıyor vucüdum..ama ileriki dönem catlakları için benim adını verdigim iki krem lierac ve mustela cok iyi..biraz pahalılar ama alıcam yolu yok..çatlak en kötüsü cünkü...

mustelayı ben de duydum..
Ama şimdiden hiçbişey sürmüyorum.İlk 3 ayı atlatınca sürmeye başlayacağım..

Ben bişey sürmeyi düşünmüyorum . Ilkinde de sürmedim bir tane çatlamadım.. Hemde 24 kilo aldım.. Bunda da sürmeyi düşnmüyorum..

Ben geldim kızlar....
Bu gün hamileler günüymüş :)))))))
Ay ilk defa duydum çok şaşırdım.
Hamileler gününüz kutlu olsun.

arkadaşlar bu arada yazılanları okudum da johnson baby yağları 3 ay öncesinde bi sakınca teşkil ediyor mudur?

kızlar ben çıkıyorum evde vakit geçmiyor bir duş alıp çıkacağım biraz dışarıda vakit geçireyim randevu saatime kadar
ben yokken çok kaynatmayın okumak zor oluyor
dr dan sonra annemlere gidebiliriz orada net yok merak etmeyin

aranızda hiç kotu falan sıkmaya baslayan yok mu
benim bol kotum karnımın altından sıkmaya basladı diye rahat hamile pantolunu giymeye basladım neden bende herşey cabuk oluyor anlamıyorum.

kızlar ben çıkıyorum evde vakit geçmiyor bir duş alıp çıkacağım biraz dışarıda vakit geçireyim randevu saatime kadar
ben yokken çok kaynatmayın okumak zor oluyor
dr dan sonra annemlere gidebiliriz orada net yok merak etmeyin

Hadi hayırlısı canım
güzel haberlerini bekliyoruz.

Bende hamile pantolonu aldım .. Benimde herşeyim sıkıyor. Karnım çıkdı ve akşamları sanki 5 aylık gibi oluyorum

comely_08,EGE04,kocaminkuzusuyum,fmg,zinkerbel,dpinar,minikmucizem,seldaonur,gokyuzuu+,bluebottle,

heyyyy yawruşşşlarrrr ben geldimmmm nasılsınız bakimmmmmmmmmmmmmmm

aranızda hiç kotu falan sıkmaya baslayan yok mu
benim bol kotum karnımın altından sıkmaya basladı diye rahat hamile pantolunu giymeye basladım neden bende herşey cabuk oluyor anlamıyorum.

Ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez hamile pantolonu hamile elbiesi aldım..
O yüzden hiç sıkmıyor...

X