2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aranızda hiç kotu falan sıkmaya baslayan yok mu
benim bol kotum karnımın altından sıkmaya basladı diye rahat hamile pantolunu giymeye basladım neden bende herşey cabuk oluyor anlamıyorum.

Canım ben 1 aydır hamile pantolonu giyiyorum. Çok erken başladım ama pantolonlarım çok sıkıyordu.
Oturarak çalıştığım içinde daha çok rahatsız oluyordum. 2 tane lastik bellilerden aldım. ohhh dünya varmış.

Bende hamile pantolonu aldım .. Benimde herşeyim sıkıyor. Karnım çıkdı ve akşamları sanki 5 aylık gibi oluyorum

a maşallahhsana:).. ben hiç kilo almadım.hafif bi göbek var ama vardı ozaten önceden..kaç kilo aldın sen? ama sıkı seyler hoşuma gitmiyo..elbise seviyorum ben düz cizmeyle..

ya benimde göbegim cikti ayva gibi :) ama daha kimseye soylemedim diye hala eski kiyafetlerimi giyiyorum :))
a maşallahhsana:).. ben hiç kilo almadım.hafif bi göbek var ama vardı ozaten önceden..kaç kilo aldın sen? ama sıkı seyler hoşuma gitmiyo..elbise seviyorum ben düz cizmeyle..

o kadar rahatladım ki bende kimse burada birşey yazmayınca bir benim karsım böle oldu sanıyordum cünkü arkadaslarım falan herkes daha erken değil mi diye sorunca bir tuhaf olmustum

a maşallahhsana:).. Ben hiç kilo almadım.hafif bi göbek var ama vardı ozaten önceden..kaç kilo aldın sen? Ama sıkı seyler hoşuma gitmiyo..elbise seviyorum ben düz cizmeyle..
valla benim 2. Hamileliğim .
1.den karnım vardı biraz bide 1,5 kilo aldım daha aalmışımdır kesin.. Sürekli oturarak çalıştığımız için şişiyor.. O yüzden karnım çıktı. Hamile pant. çok rahat karnını poşete koyuyorsun sanki..

Bende hamile pantolonu aldım .. Benimde herşeyim sıkıyor. Karnım çıkdı ve akşamları sanki 5 aylık gibi oluyorum

Egecim bende aynı durumdayım. Akşamları iyice davul oluyor karnım. Anormal değil mi bu durum. Beş kilo aldım. İlk bebeğim olduğu için anlayamıyorum.
Senin ilk gebeliğinde de böylemiydi? Karnın çabuk büyümüşmüydü?

normalde topuklu ayakkabı cok severim..zaten düz ayakkabım yok denecek kadar azdır.hamileligimden beri hep düz giyiyorum..yüzümde ergenlikte bile sivilce cıkmadı şimdi cok cıkıyo..zaten makyajı da bıraktım, oje bile sürmüyorum..valla kızlar ben hamilelik sendromu yaşayabillirim valla:)

ya aksamlari bende oyle oluyorum ama 3 ayda 1-2 kilo almis gozukuyorum..cuma bakalim doktorda belli olur..
birde hep karnimin ustune yatarak uyuyorum napcam bilmiyorum offfffff..
Egecim bende aynı durumdayım. Akşamları iyice davul oluyor karnım. Anormal değil mi bu durum. Beş kilo aldım. İlk bebeğim olduğu için anlayamıyorum.

egecim bende aynı durumdayım. Akşamları iyice davul oluyor karnım. Anormal değil mi bu durum. Beş kilo aldım. Ilk bebeğim olduğu için anlayamıyorum.

ya kızlar bende ilkinde de hemen karnım çıkdı 2.de de ..
Içkarnım herhalde geniş değil hemen dışarı çıkıyor.
Bide fazla almışsın kilo sen.. 3 ayda 5 kilo..:=)) kan ilacı alınca napıcan 1 ayda 5 kilo almıştım..:))
normal yan,i karnının çıkması

normalde topuklu ayakkabı cok severim..zaten düz ayakkabım yok denecek kadar azdır.hamileligimden beri hep düz giyiyorum..yüzümde ergenlikte bile sivilce cıkmadı şimdi cok cıkıyo..zaten makyajı da bıraktım, oje bile sürmüyorum..valla kızlar ben hamilelik sendromu yaşayabillirim valla:)

Topuklularımdan vazgeçmedim..
Oje sürüyorum eskiye göre daha da arttırdım...
Yüzüm pürüzsüzleşti.Fondoten bile sürmüyorum...
Makyajı ben de bıraktım..
Kıyafetime daha bir özen gösterir oldum...

Bende de hamilelik kokoşluğu başladı sanırım...

X