2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selamm. ben yapmıştım diş buğdayı. şeker hamurundan diş şeklinde kurabiye yaptırdım. buğday tabii klasik:) buğdayın üstü için tabaklara ceviz, fındık, bonibon, pasta süsü falan koydum. kurabiye, börek, salata falan işte.

valla cnm ben hergün azda olsa geliyorum buraya ama kimsecikler yok. arada sırada gelinse bile burayı terketmemek lazım:)
geçen sene bu zamanlar gün saymaya başlamıştık ne çabuk geçiyor:)
.

zinkerbelin filler gibi 2 yıl sürüyor hamileliği:))))))) hala hamile gibi zaten:))))))))) duyarsa beni gebertecek.
ama kağan için değer o kilolara:)))))))
Canim ben de arada bir bakiyorum iste. Genelde kimse olmuyor. Sen ise basladiktan sonra gelebiliyorsun herhalde.

selam kızlar iyi haftalar..
çok uykusuzum ve diş çıkarıyoruz. 5. incimizde görüldü ama yine diş çıkarırken hasta oldu burnu tıkalı öksürüyor huzursuz ne uyudu ne uyuttu bu gece. tam düzene soktum diyorum tekrar başlıyor. bittim ben ya. bunada şükür ama pilim bitti sanırım.

Bizimki 9. dişini çıkarıyor. 2 gündür mahvetti bizi. Ben de diş buğdayı için kararsızım. kimleri çağırırım, 6gün çalştığım için zor geliyor. bi de doğumgününe 2 ay kaldı zaten. bilmem ki böyle şeyler de hasyatına 1 kere yapılıyor.

10 ay önce doğum yaptım haziran 2011 annesiyim. Aranızda sezeryan olup da yumurtlama döneminde sancı çeken var mı benim gibi?
Sezeryan sonrası normal birşey mi bu? Gebelikten önce hiç yoktu böyle bir şikayetim. 4 aydan beri hep aynı dönemlerde kasık sancılarım oluyor.

ben yapmadım iki kızımda da . zaten doğumgünü geliyor hiçde hevesim yok buğday işinde:)))
diş zaten başlıca sorun oldu bide buğdayıyla misfiriyle uğraşmak çalışınca zor oluyor.

bazıları doğumdan sonra sancılı olur bazılarıda öncesinde sancılı olur. benim her iki dönemde de sancılı olurdu hala aynı:)) ilk gün hep zorlanırım

selam diyeceğim ama yine kimsecikler yok.... biz ailecek hastayız . kızlarım hasta küçük kızım diş çıkarıyor. benim gözüm şişti:))) arpacık gibi bişey sanırım ama bütün göz şişti. ilaç aldım bakalım inşallah iyi olur. grip oluyorum bitiğim.

sizde ne var ne yok
:2::2::2::2:

haklısın canım çocukla beraber zor gerçekten. şubatta başladım ben işe şimdilik annem bakıyor oğluma yarım gün çalıştığım için idare ediyoruz bir şekilde:)) sen ne zaman başlıyorsun?

hepinize geçmiş olsun egecim. minik presensesim de kolayca çıkarsın inşallah dişlerini...

birce cim teşekkürler. Kızlar biraz daha iyi oldular. Face giremiyorum bilg. arızalı:)

bugun dişlerinin temizliği için okuduğum bi yazıda silikon parmak fırçadan bahsediyordu. bebek sitedinde 20 tl ye düşmüş. çok güzel bişey almayı düşündm. Artık yemeklerden sonra sararmaya başladı dişleri kızımın. hem bu parmak yanlışlıkla yutulsa bile bi sakıncası yokmuş.
ilgilenenler için ismi nenedent yada google silikon parmak fırçası yazarsanız çıkar. bilginize....

Aylaaaaar sonra geldim nihayet.
Günaydın burada olmayan tüm annelere
Sevgiler...

FMG şimdi ticker da bişey dikkatimi çekti. hamileyken 1 gün vardı aramızda. şimdi ise 5 gün fark var

canım seni burada görmek beni mutlu etti. Nasılsın?
dişler ne durumda.
hala yoğunsun ama seni çok özledik :)

ben de çok özledim canım. çok mutlu oldum. ne tatlı muhabbet ediyorduk.
yine kaynatalım güzel güzel. eski günlerdeki gibi.
işlerim nispeten rahatladı. bundan sonra uğrarım.
Dişler daha patlamadı. dört gözle bekliyoruz.
Senin kızlar iyileşti mi?

Ege doğumdan sonra regli düzenim acayip şaştı.
Normalmidir sence. hep gecikiyor. sende de varmı böyle birşey?

normaldir cnm.
benimde 2-3 gün gecikiyor hatta ben daha yeni oldum:) yani 2.ayım baya bi gecikti..ama yinede dikkat et:))))))))

normaldir cnm.
benimde 2-3 gün gecikiyor hatta ben daha yeni oldum:) yani 2.ayım baya bi gecikti..ama yinede dikkat et:))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…