2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kesinlikle çok güzel anılarım var burada. ilk girdiğim günü dün gibi hatırlıyorum. 9 haftalık hamileydim. :)
hep gülümseyerek andığım zamanlar geçirdik. yeri geldi üzüldük, ağladık. herşeyiyle çok güzeldi.
ne iyi etmişimde gelmişim. yazmışım.

normaldir cnm.
benimde 2-3 gün gecikiyor hatta ben daha yeni oldum:) yani 2.ayım baya bi gecikti..ama yinede dikkat et:))))))))

aaa yeni mi oldun. ben nil 6 aylıkken olmaya başladım.
dikkat ediyorum. gebelik şüphem yok ama gecikince insan tedirgin oluyor. hiç böyle yapmazdı.
süt hormonları etkiliyor herhelde.
bu arada sütüm belirgin şekilde azalıyor. nil rahatsızlığından dolayı emmeyi azalttı.
herhalde erken bırakacağız. doktor 2 yaşına kadar emzir diyor. bu gidişle biraz zor.

Son düzenleme:
MERHABA GÜZEL ANNELER.
BİRÇOK ANNEMİZ KULLANDIĞI VE KALİTELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜ ÇİN MALI OLMADIĞINI-BPA İÇERMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜ BEBEK ÜRÜNLERİNİ SEÇTİ.
SİZ DE GÖRMEK VE ÇEVRENİZDEN KALİTELİ OLDUĞUNU DUYDUĞUNUZ ÜRÜNÜ SEÇİM YAPMAK İÇİN ANKETE OY VERİN.SİZDEN SONRAKİ ANNELERE FİKİR VERMİŞ OLURSUNUZ.BENİM GİBİ İLK BEBEĞİ OLACAK ÖNERİYE İHTİYAÇ DUYAN ÇOK ANNE VAR.FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ KIZLAR ŞİMDİDEN SAĞOLUN.BEBİŞLERİNİZLE MUTLU GÜNLERE
:119: :119:

EN KALİTELİ BEBEK DETERJANI
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520429-kaliteli-bebek-deterjani.html

EN KALİTELİ BİBERON
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520276-kaliteli-biberon.html

EN KALİTELİ EMZİK
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...niz-almayi-dusunuyorsunuz-2.html#post24118612

ben 6 aylıktan beri kulanıyorum dişlerini kaşımasına yardım ettiği için ömer çok seviyodu şimdide baya diş fırçalama olayını anlıyo bende bir tv programında duymuştum dişi olmasa bile
süt çocuklarına alışkanlık kazandırmak damakları temizlemek için kullanmak çok iyiymiş
Aylaaaaar sonra geldim nihayet.
Günaydın burada olmayan tüm annelere
Sevgiler...
selam canım
ben kırkım bittiğinden beri adet görmeye başladım
Ege kiloları verdin mi?

egeden önce ben yazayım 90 kiloyla hamielik btti şu anda 70 kiloyum hiç diyet yapmadım kasım ayından beri haftada 2-3 gün koşu bandında yürümeye çalışıyorum
süt için ısırgan rezene gibi çaylar içiyorum ona bağlıyorum ben kilo vermemi bu arada selam hayırlı haftalar sohbet görünce selamsız daldım kusura bakmayın

Anneler merhaba,
Siz bebişlerinizi büyüttünüz sıra bize geldi.Allah analı babalı büyütsün öncelikle evlatlarınızı.
Yaz başında doğum yapan tecrübeli anneler olarak söylemek istedikleriniz varmı merak ediyorum.Benim ikinci kızım ama zaman olarak biraz sıcak soğuk arası olacak.Tecrübelerinizi yazabilirmisiniz?

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. kıyafet olarak uzun kollu çok alma derim ben. ben az aldığım halde tulumlarını falan çok az giydi. banyodan sonra uzun kollu giydirdim ben sadece, yazı askılı alttan çıtçıtlı badilerle geçirdi benim oğlum.

2011 haziran ayı bulutlu kapalı geçti. aman aman sıcak olmadı. Benim evim serin olduğu için badi üstüne uzun kol tulum giydirdim ben. Uzun kollu 0-3 aylık 2-3 tane alsan yeter. Biz 2 aylıkken tatile gittik. orda askılı badilerle geçirdik. Size de hayırlı doğumlar dilerim.

tulum bi kaç tane aldım yeterli olur o zaman.çok teşekkürlerr

benim evimde serin ama tatile bizde ağustosda gidicez zor oldumu?bu konuda uzun uzu yazarmısın:)

günaydın yol arkadaşlarımmmm
aceleci kızım sayesinde ben mayıs anası olmuştum ama kalbim buradaydı hep:)))
bugün İnci tanem tamm 11 aylık oldu maşaallah, doğum günü hazırlıkları hızlandı...
hepinizi iyi,mutlusunuzdur inşallah,burayı çok özlemişim hakikaten

günaydın kızlar...
iş yoğunluğumdan giremiyporum nasılsınız.. sayfalarda hareket görmek çok güzel..
Dasilvadido söylediklerine katılıyorum resmen 1 yıl geçti. allah uzun ömürler sağlıklı ömürler versin:)

ahahaha valla verdim:) 18 kilo vermiştim en son ama işe başlayınca oturmaktan biraz yayıldım. şöyle söylemek gerekirse eski kıyafetlerim oluyor:) sen????

maşalllah sana ege, diyet yapmadan nasıl verdin o kadar kiloyu.

ben doğum kilolarımı vermiştim işe başlamadan.
işte oturmaktan 5 kilo almıştım geri.

baktım böyle olmayacak diyetisyene gittim. yaklaşık 3 aydır diyet yapıyorum. 12 kg verdim.
şimdi 14 kilo kadar daha vermeyi hedefliyorum. bakalım nasıl olacak.

ne güzel hatunlar zayıflamış. maşallah size

ee senide yabana atmamak lazım. süper vermişsin. diyetle verebildiysen devam et canm.
seninde azmine bayılıyorum ben..

ee senide yabana atmamak lazım. süper vermişsin. diyetle verebildiysen devam et canm.
seninde azmine bayılıyorum ben..

Devam ediyorum bakalım, inşallah ideal kiloma ulaşırım.

Nilin dişleri hala patlamadı ege ne dişmiş bezdirdi bizi.

selam kızlar bayadır bende girmiyordum buraya.. çok özledim valla burayı, tadı başkaydı buranın..
fmg canım çok sevindim maşallah 12 kg gitmiş bende yeni başladım diyetisyene , ben sizler gibi şanslı değilim maalesef veremedim kiloları.. ama umutluyum bakalım, senden de böyle bi haber duyunca daha bi heveslendim.. inşllah istediğimiz kiloya ulaşırız.

VALLA BURANIN TADI BAŞKA özlemişim geçen seneki yazılarımızı heyecanımızı geçen sene bugün ilk bebeğimiz yaman doğmuştu ne heyecan yapmıştık
iyiki doğdu yaman bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…