2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar.
yine tatil ben yine işteyim((

doğumgünleri yaklaşıyor menülerii paylaşalım neler yapmayı planlıyorsunuz???????

günaydın kızlar.
yine tatil ben yine işteyim((

doğumgünleri yaklaşıyor menülerii paylaşalım neler yapmayı planlıyorsunuz???????

günaydın kolay gelsin ben menüyü oluşturmaya başladım bile buzluğa pırasalı ve ıspanaklı börekler sardım koydum fellah köftesi yaptım sarma sardım koydum
bir iki çeşit kurabiye yaptım koydum ilave olarak kuru dolma bir kaç çeşit daha salata tarzı şeyler poğaça falan eklemeyi düşünüyorum

Üzülme hepsini verirsin. sen yeterki iste.
Umutsuzluğa kapılma sakın.

inşallah canım.. valla yeni başladım suan iyi gidiyor bakalım..

başta çabucak gidiyor kilolar.
ilk hafta 4 kg. vermiştim. süperdi :)
motivasyon tavan yapıyor.
sonra yavaşlıyor ama olsun. önemli olan sağlıkla kalıcı kilo verebilmek.
başarılar merve.
gelsin yeşil çaylar.

slm kızlarr bugün kontrole gittim kızım yarım kilo daha almış 1.500 kilo olmuş 31.haftaya da girdik hayurlısıyla alttaki sezeryan tarihim

süper maşallah bende o performans yok yaa(( son güne kalacak sanırım
ama sen baya kolaylamışsın helal:))

Doğum günü için kafe gibi bir yer ayarlamayı düşünüyorum.
Akrabalar, arkadaşlar derken kişi sayısı oldukça fazlalaşıyor. Eve sığmak mümkün değil.
Uygun bir yer bakacağım. Fiyatlar nasıldır. fikriniz var mı?

Üzülme hepsini verirsin. sen yeterki iste.
Umutsuzluğa kapılma sakın.

inşallah canım.. valla yeni başladım suan iyi gidiyor bakalım..
sağlığımız olsun kilolar yavaş yavaş gider zayıflama azmimiz var nasılsa
süper maşallah bende o performans yok yaa(( son güne kalacak sanırım
ama sen baya kolaylamışsın helal:))

ben mutfak işlerini çok severim birazda tez canlıyımdır ondan oldu bir gün önce bile girsen mutfağa neler neler yapılır

günaydın ...ben eşimin ailesi benim ailem çok kalabalık olur diye dışarda yapmayı hiç düşünmedim pahalı olur düşüncesiyle evim büyük allahtan teras var idare ederiz

günaydın ...ben eşimin ailesi benim ailem çok kalabalık olur diye dışarda yapmayı hiç düşünmedim pahalı olur düşüncesiyle evim büyük allahtan teras var idare ederiz

Hiç düşünme zaten gerek yok ki. Ne güzel terasta kutlarsınız. Püfür püfür.
Benimki şimdilik sadece düşünce. bakalım fiyat olarak araştırayım. Eğer uygun olursa yaparım.
Olmazsa zaten yapacak bişey yok. sıkış tepiş idare ederiz.
Olmadı aile ve arkadaşlara ayrı günlerde kutlama yaparız.
İmkanlar dahilinde çözeriz.

şimdi moda mc donalds. fiyatlar güzel. pelitten 2 adet pasta geliyor biri annelere felan birde küçüklere. animatörler var çocuklara eğlence yapıyor. menü fiyatını ödersin büyüklerede verirsen felan maliyet yükselir.

ben saydım 50 kişiyiz ve evim küçük hatta masamı attım:))) ne yaparım bilemiyorum ama evde olacağı kesin

ben saydım 50 kişiyiz ve evim küçük hatta masamı attım:))) ne yaparım bilemiyorum ama evde olacağı kesin

50 kişi mi?
amaniiin. ben saymadım. en iyisi saymayayım.
ev büyük olsada 50 kişi zor tatlım. allah yardımcımız olsun.

teras olayı olmasa bende iki gruba ayırırdım muhtemelen

ben en fazla 35 kişi olur ona kalabalık diyodum 50kişi çokmuş baya allah kolaylık versin nişan gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…