2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sizi gidi nostarjikalar siziiii :))))
gunaydinnnne arkadaslarrrrr gununuz guzel gecsin :))))

günaydın cnm benimm. artık nostaljik olduk ne yaparsın face yasak olunca işyerinde:) ama eskileri okuyunca çok gülüyorum ya nasıl laf yetiştirmeye çalışmışız:)

Selam kizlar sizleri burda gormek sasirtti beni, ne zamandir yoktunuz.özlemisim. Gecmis gunleri hatirladim, gece n sene hepimiz hamileydik

demir eksikliği bebeklerde huysuzluk yapabiliyormuş diye okumuştum insallah bi sorun yoktur...

Buu arada zinkerbel tam iki hamilelik donemi gecirmis gibi, 81 hafta yaziyoya. Biz dogurdugumuzda hamile kalanlar da dogurmustur demek ki

Selam kizlar sizleri burda gormek sasirtti beni, ne zamandir yoktunuz.özlemisim. Gecmis gunleri hatirladim, gece n sene hepimiz hamileydik

valla cnm ben hergün azda olsa geliyorum buraya ama kimsecikler yok. arada sırada gelinse bile burayı terketmemek lazım:)
geçen sene bu zamanlar gün saymaya başlamıştık ne çabuk geçiyor:)

Buu arada zinkerbel tam iki hamilelik donemi gecirmis gibi, 81 hafta yaziyoya. Biz dogurdugumuzda hamile kalanlar da dogurmustur demek ki

zinkerbelin filler gibi 2 yıl sürüyor hamileliği:))))))) hala hamile gibi zaten:))))))))) duyarsa beni gebertecek.
ama kağan için değer o kilolara:)))))))

Akşam gelelim ya siz sabah geliyosunuz bende sabah gelemiyorum ama nasıl yapalım ayarlayalım ..

Akşam gelelim ya siz sabah geliyosunuz bende sabah gelemiyorum ama nasıl yapalım ayarlayalım ..

canım yaa( akşamda ben sadece enfazla yarım saat takılabiliyorum oda face bakıyorum ne var ne yok diye onu bile zor yapıyorum akşam vakit olursa girerim. (kendi adıma konuşayım:))

akşam kızım 9,30 da uyur genelde aksilik olmazsa. ama gece çok kalkıyor çok nadirdir deliksiz uyuduğum zaman. Artık dayanamayıp gece istemsiz yanıma alıyorum ve hiç uyanmadan uyuyor((
acaba bu kız bana mı alıştı ya. offff ne zaman büyüycek bunlar. sağlıklı olsunda yinede uykusuz kalmaya razıyım ne yapalım

canım benmki ağlama krizlerine giriyor aylardırda böyle atık gece olunca bunalıma giriyorum düşünsene susmadan ağlıyor ..aa canım ayrı odada mı yatırıyosun yazık yavrum korkuyordur ondan ağlıyodur annesinin kokusunu duyup güvende olduğunu anlayıncada mışıl mışıl uyuyo melek ..ben yanmda yatırıyorum uzmanlar ilk 2 yıl anne kokusunu duyarak büyümeleri lazım diyo güven duygusunun yerleşmesi için ki bunu bilmesem bile yanıma alırdım yine kıyamam

günaydıııınnn bende geldiimm ne zamandır doğru düzgün giremedim kayınvalidemler vardı hoş gerçi haftaya geri gelicekler çünküm kızçeme diş buğdayı yapıcaz sizler yaptınız mı arkadaşlar yaptıysanız neler hazırladınız anlatırsanız sevinirim

senin işinde zormuş yaa( allah kolaylık versin herkese.
ben yanımda yatıyorum yatağıma aldığımda susuyor. odalar aynı yataklar ayrı:))))
galiba memeyi emzik olaarak kullanıyor kanımca:)

selam cnm.
diş buğdayınız hayırlı olsun.
ben iki çocuğuma da yapmadım. ama menü olarak diş kurabiyeler felan yapıyorlar salata türleri yaparsın
kolay gelsin zor işler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…