2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

somon omega3 açısından en zengin balık bebeklere de en faydalısı. bence sakın kızartma yedirme fırında balık yedir.
annen sendemi kalacak ne güzel bakıcı felan bakmıycak şanslısın

somon omega3 açısından en zengin balık bebeklere de en faydalısı. bence sakın kızartma yedirme fırında balık yedir.
annen sendemi kalacak ne güzel bakıcı felan bakmıycak şanslısın

şimdilik bende. havalar ısınana kadar bakayım dedi. çok sıkılıyor aslında, aklı babamda kalıyor ama kıyamıyor da bırakmaya. belli olmaz ama bakıcıya geçebiliriz

şimdilik bende. havalar ısınana kadar bakayım dedi. çok sıkılıyor aslında, aklı babamda kalıyor ama kıyamıyor da bırakmaya. belli olmaz ama bakıcıya geçebiliriz

OFFF inşallah kalır sen tatile çıkana kadar.

cnm ben kaçıyorum şimdi yamanı öp akşam girersem face de görüşürüz

Maşallah epey kaynatmışsınız bayadır sayfalar böyle ilerlemiyodu :)bende bilgisayar olsa gündüz muhabbetin dibine vururduk ama malesef canım ..benm evimde üst kat ve aşırı sıcak oluyo yazları kışlarıda soğuk ama alışcaz artık ben giydirmekten sıkıldım artık çocuk cıbıl cıbıl gezsin yaz gelsinde inş bu arda benmde sinek çoktu ama sineklik taktırdık cam kapı heryere çok şükür yok gibi artık ..

ayy yaz gelince cıbıl cıbıl olcaklar ya o butlar ne ısırılır yaa. bi an aklıma geldi. tombik ayaklar bacaklar. maşallah allah nazardan korusun hepiciğini.

ayy yaz gelince cıbıl cıbıl olcaklar ya o butlar ne ısırılır yaa. bi an aklıma geldi. tombik ayaklar bacaklar. maşallah allah nazardan korusun hepiciğini.

Hişttttttttt napıyosunuzzz lennn ben geldimmmmm.. Benim kız çıldırdı.. sürekli bağırıp çığırıyor fenalık geçiricem.. aklım onda işteyken de..
Bi saat belirleyelim o saatlerde girelim buraya :)

aşkımmmmmmmmmmm seni gördüğüme çok sevindim hatta çığlık atasım geldi.tanıdık birini görmek süper. benim kız 10 aydır non stop ağlıyor deli. aman salla gitsin iyidir diştendir:))))))))
belli saatler yok valla işe göre.
sabahları bakıyorum öğlen geliyorum alışıldık düzen aynı gidiyor. bide bu saattlerde.

çilek ben duru ya dün ciğerden yemek yaptım kuzu ciğerinden çok beğenerek yedi:)) çok yararlı artık başlayabilirsiniz başlamadıysan

çilek ben duru ya dün ciğerden yemek yaptım kuzu ciğerinden çok beğenerek yedi:)) çok yararlı artık başlayabilirsiniz başlamadıysan

Ya ben çocuğaa hiçbi şey vermiyorum Egem yaa :)
sürekli yoğurt elma sebze çorbası
çok berbatım hee :)

savilayın haber okudunmu aklım onda kaldı cumartesi akşam bi haber verdi dün de giremedim . sen okudun mu ?

asıl ben sevindim seni gördüğüme :)
eskileri okuyordum da biraz önce dalmışım,
ne güzel günler geçirmişim burda yaaa

Ya ben çocuğaa hiçbi şey vermiyorum Egem yaa :)
sürekli yoğurt elma sebze çorbası
çok berbatım hee :)

niye veremiyosun
akşam yemeklerden yeedirsene . ben akşamları ne yresek ondan veriyorum
ayrıca çorbalarına da farklılıklar yapıyorum
somon balığı yişyor haftada 1 gün

sende hafta sonları yapabilirsin 3 gün evdesin kuşum ya

yemiyo yavru yaa çok bağırıyor yoksa veriyorum biz ne yersek, deniyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…