2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

QUOTE=bluebottle;16213805]kızlar ben çıkıyorum yine, akşam geri gelirim inş. görüşmek üzere...[/QUOTE]

tamam bebem öpüyorum senı ben aksam gıremıyorum kaynana kayın peder :KK43: kaynımda pc vermez kızımla vakıt gecırıyorum gıdınce :89::79::13::KK22:[ oyun oynuyoruz kavga ediyoruz şakasına cok komık ya 15 aylık ya herseyı yenı öğrenıyor bı bılmıs anam anam kırıyo benı gulmekten:90::KK3:ceee yapıp saklanbaç bıle oynuyoz

QUOTE=bluebottle;16213805]kızlar ben çıkıyorum yine, akşam geri gelirim inş. görüşmek üzere...

tamam bebem öpüyorum senı ben aksam gıremıyorum kaynana kayın peder :KK43: kaynımda pc vermez kızımla vakıt gecırıyorum gıdınce :89::79::13::KK22:[ oyun oynuyoruz kavga ediyoruz şakasına cok komık ya 15 aylık ya herseyı yenı öğrenıyor bı bılmıs anam anam kırıyo benı gulmekten:90::KK3:ceee yapıp saklanbaç bıle oynuyoz[/QUOTE]

kuzum yaaaaaaaa ne guzel hadı ben kacar dua edınnnnnnnnnn ne olur esım gelıo cıkıoz sımdı :KK16:

tamam bebem öpüyorum senı ben aksam gıremıyorum kaynana kayın peder :KK43: kaynımda pc vermez kızımla vakıt gecırıyorum gıdınce :89::79::13::KK22:[ oyun oynuyoruz kavga ediyoruz şakasına cok komık ya 15 aylık ya herseyı yenı öğrenıyor bı bılmıs anam anam kırıyo benı gulmekten:90::KK3:ceee yapıp saklanbaç bıle oynuyoz

kuzum yaaaaaaaa ne guzel hadı ben kacar dua edınnnnnnnnnn ne olur esım gelıo cıkıoz sımdı :KK16:[/QUOTE]

hadı baskalım hayırlı haberlkerle gel cnm:KK54:

biz geldik doktordan. sağlıklıydı bebişlerim. biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. biraz endişelendim ama doktor 5 güne kadar normal dedi. çok güzel ya görmeki kalp atışlarını duymak. kameraya çektik bu defa. izler dururuz artık :)) bir ay sonraya çağırdı doktor, nasıl sabredeceğim bakalım...

biz geldik doktordan. sağlıklıydı bebişlerim. biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. biraz endişelendim ama doktor 5 güne kadar normal dedi. çok güzel ya görmeki kalp atışlarını duymak. kameraya çektik bu defa. izler dururuz artık :)) bir ay sonraya çağırdı doktor, nasıl sabredeceğim bakalım...

:21::KK64:holeyyy süper bi haberrrr bu cok sevindim cnm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bacılar ben de kaçıyom...
Patronum dayanamadı sen çık bari dedi...
Hepinizi çok seviyorum, iyi bayramlar herkese...
Bebekpoyrazın, yakamozun, bircenin iyi haberleri gelir inşallah...
Herkesi öpüyorum..
Ben hepinizi çok özlücem,sizde beni özleyin...
Neyse duygusala bağladım...
Herkese iyi bayramlar.
Öptüm..
ben kaçırmışım gündüz muhabbetini doktora gidemedim yaa :KK43: randevu saatini kaçırdım uyuya kalmışım yarın açık olurmuki özeller?

canım çok sevindim inşallah hep yolunda gider herşey böyle, bebişler büyümüşmüydü :nazar: bende doktora gidemedim burdaki özeller 5e kadar açık bebekpoyraz ne güzel geç saate randevu alabiliyo yarın açıksa yarın gidecem ama bayram tatilide başladı :KK17: ya sınav sonucumuda öğrenemiyorum ösym aday şifresi diye bi zımbırtı koymuş bende hatırlamıyorum şifreyi sınav merkezine gidip öğrenmek lazımmış bayram sonrasına kaldı yani :KK43:

çıkamadım şimdi çıkıcam ama zaten kimseciklere bısey yazmamıs ya bende merak ettimde girmiştim neyse cıkıyorum kendinize ve bebişleri ii bakın

yakamozum öpüldüm bebem

çok sevindim canım.ben de yarın gidicem bakimm napıyolar.daha bir kerecik gördüm.gördüğümde keseleriydi.çok heyecanlıyım çok.:KK62:
kız seninki tek yumurta mı çift mi?

ben kaçırmışım gündüz muhabbetini doktora gidemedim yaa :KK43: randevu saatini kaçırdım uyuya kalmışım yarın açık olurmuki özeller?

canım çok sevindim inşallah hep yolunda gider herşey böyle, bebişler büyümüşmüydü :nazar: bende doktora gidemedim burdaki özeller 5e kadar açık bebekpoyraz ne güzel geç saate randevu alabiliyo yarın açıksa yarın gidecem ama bayram tatilide başladı :KK17: ya sınav sonucumuda öğrenemiyorum ösym aday şifresi diye bi zımbırtı koymuş bende hatırlamıyorum şifreyi sınav merkezine gidip öğrenmek lazımmış bayram sonrasına kaldı yani :KK43:

büyümüşler teyzesi :) biri 1.84cm diğeri 1.43 cm. :KK1:

üzüldüm sınava, çatlar insan meraktan. ben arkadaşlarımınkini bile çok merak ediyorum, hemen öğrenmek istiyorum. seni düşünemiyorum şimdi. inşallah çok güzeldir sonuç.

çok sevindim canım.ben de yarın gidicem bakimm napıyolar.daha bir kerecik gördüm.gördüğümde keseleriydi.çok heyecanlıyım çok.:KK62:
kız seninki tek yumurta mı çift mi?

sağol canım. hadi bakalım yarın da senden alalım güzel haberler. çift yumurta benim,teyit ettirdim bugün doktora:)) biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. gününde giden biraz bebek şekline girmişti. bir dahaki gidişimde tam bebek görüntüsü olur artık. cinsiyet de öğrenebiliriz belki dedi doktorum. çok heyecanlanıyorum düşününce.

seninkiler de çift yumurta mı?

akıntıyı da sordum doktora. çok normal artması dedi. mantar da olabilirsin hamilelerde çok görülür ama tehlike yaratmaz dedi.

sağol canım. hadi bakalım yarın da senden alalım güzel haberler. çift yumurta benim,teyit ettirdim bugün doktora:)) biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. gününde giden biraz bebek şekline girmişti. bir dahaki gidişimde tam bebek görüntüsü olur artık. cinsiyet de öğrenebiliriz belki dedi doktorum. çok heyecanlanıyorum düşününce.

seninkiler de çift yumurta mı?
ne güzel cinsiyetleri farklı olabilir.bir kız bir erkek olursa ne tatlı olur ya.iki duyguyu aynı anda yaşarsın.ya ben bilmiyorum:KK43:.bir kere gittim doktora.o gün ikiz olduğunu öğrendim şaşkınlıktan doktora hiç bişi soramadım.çok ta merak ediyorum.bu sefer sorucam.

canım nezaman 2li taraman var

1 ay sonra canım. 12. haftada.

ne güzel cinsiyetleri farklı olabilir.bir kız bir erkek olursa ne tatlı olur ya.iki duyguyu aynı anda yaşarsın.ya ben bilmiyorum:KK43:.bir kere gittim doktora.o gün ikiz olduğunu öğrendim şaşkınlıktan doktora hiç bişi soramadım.çok ta merak ediyorum.bu sefer sorucam.

geçen sefer ben de sormamıştım. tek yumurta olacağını düşünmemiştim o zaman. aşılamayla oldu, 3 yumurtam vardı. sonra evde aklıma geldi tek yumurta da olabileceği:) ailede var tek yumurta ikizleri çünkü. bugün hemen sordum ben de:)

çıkamadım şimdi çıkıcam ama zaten kimseciklere bısey yazmamıs ya bende merak ettimde girmiştim neyse cıkıyorum kendinize ve bebişleri ii bakın

yakamozum öpüldüm bebem
bende seni öpüyorum kocaman canımmm görüşemedik ne zamandır
büyümüşler teyzesi :) biri 1.84cm diğeri 1.43 cm. :KK1:

üzüldüm sınava, çatlar insan meraktan. ben arkadaşlarımınkini bile çok merak ediyorum, hemen öğrenmek istiyorum. seni düşünemiyorum şimdi. inşallah çok güzeldir sonuç.

ay hiç sorma çatlıyorum zaten merakımdan denemediğim şifre kalmadı aylar önce değiştirmiştim yarın hafta sonu onu geçtim pazartesi arefe günü okullarda yetkili biri olurmuki müd. yardımcısı filan ? inş. bulurum birini yoksa 10 gün bekliycem ya ösym nin yaptıgı işe yani... bebişlere de maşallah canım inş. cinsiyetleri de farklı olur daha güzel olur :)

Son düzenleme:
inşallah yarın bende öğrenebilirim cinsiyetlerini.biri inşallah kız olur.kızımın olmasını çok istiyorum.kız çocuğu başka diyolar.:KK19:5 yaşında bir oğlum var zaten.bakalım bunlar nasıl olacak?

X