2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla biz unutabiliriz zaten bizim bebişi de dr amcaları yaptı sayılır tüp bebek ya bakalımbiz iyice acemi oluruz herhalde

O zaman daha tatlı olur sen merak etme...
Adam 1 sene hasret olacak...Düşünsene...
Ayy,beni düşünmek bile heyecanlandırıyo...Zaten sürekli tehdit ediyom, bak bişey yapmıyoz, olur da dışarı gidersen boşarım seni, çocuğunu da göremezsin hasret kalırsın diye..
Ben seviniyom yapmıcaz diye diyo, bide gidip başkasını mı bulacam..Hiiç işim olmaz diyo..Tembel tenekem benim o...
Yaparsa gözünü oyacağımı bilir..
Senin herif de, korkusundan dokunmuyordur.Tüp bebek olduğuna göre aramışsınız, ne kadar kıymetli olur o şimdi...Gör bak, bi doğur, o zaman gör sen herifi...1 yılın acısını çıkartır..

İnşallahhhh....Amin diyin kızlar..

kıslar doktordan geldim şimdi rahimde biraz kan gördü dr o yüzden bayramda evdeyiz 9 haftalık olmuşuz dinlenmmem lazımmış oyüzden çok giremicem bugün nete

sen 1 kilo muz yersen kabız olmazmısın yaa:))?????????????

ben sana inanmıyorum yaa :)))))))))))))))))) delii

hay allah yav
zor şu bulantı işi
amiiiiin inşallah sağlıcakla alalım bebelerimizi kucağımıza

aynen işte
acile gittim yatırmak istediler yatmadım ilaç yazdılar
yok yav çocuğun etkisi vardır yine tabi ama ona hamileykende aynıydım

çatlak
kıslar doktordan geldim şimdi rahimde biraz kan gördü dr o yüzden bayramda evdeyiz 9 haftalık olmuşuz dinlenmmem lazımmış oyüzden çok giremicem bugün nete
çok geçmiş olsun yat dinlen canım

sen 1 kilo muz yersen kabız olmazmısın yaa:))?????????????

ben sana inanmıyorum yaa :)))))))))))))))))) delii

O da ilginç bişey ama, kabız olmuyorum...Benim bağırsaklar zati iyi çalışırdı..Şiödi hergün çıkmıyorum tuvalete ama,az yediğim için..Yoksa kabızlık yok..

ayy keske benım ki öle olsaa ben vicdan azabı cekıyorum hiç istemıyorum yaa
adam gözumun icine bakıyo hergun yazık,,, gece sırf sarılmak iiçin bile
elli takla atıyorrr
canım dikkat et kendıne dinlen su iç korkma ama hıc bişe olmaz
selam hanimlar ben geldim ne var ne yok? Gecmisi okumadim yoksa yazamam ::)

hoş geldınnnn nasılsın seker

Son düzenleme:

Yazık kız adama,sarılsana...
Ben zulüm ediyorum..Adam bi arkasını dönüp yatabilse zil takacak...
Kızıyorum, hem bana sarılcan, hem bebişe diye...
Garibim yazık beni uyutuyo, sonra dönüyo arkasını yatıyo ama...

kuzummm bu enerji nerden gelıyo sana
bişeyde yiyemionn

Bende hormon bozukluğu var..Eskiden beri böyle...
Ama günlük hayatta da ben çok aktifimdir.İşe yürürüm 40 dakika,akşam gene yürürüm eve..Bakma şimdi bebiş var diye otobüse biniyorum..
Çenem de durmaz hiç.Habire konuşurum...Akşamları geç yatarım.. Sabah 6 da uyanırım....
Lakabım da var ama gülmeyin tamam mı...

KENDİNDEN YEMLİ CAKCAK ZEHRA....

:90: :90:

masallah masallah

Bende bilmiyorum vallah bulantilarim gecti sanki bukezde tiroid yüzünden rahat edemiyorum sanki ben boguyorlar ya ((

Tiroit mi var sende,geçmiş olsun canım...
Valla ben kusmaktan boğazım düğüm düğüm...Seninki daha kötüdür eminim..Allah şifanı versin canım tez zamanda..İnşallah fazla sıkıntı çekmeden geçirirsin hamileliğini..

ayy keske bende de olsaaaa bende ne miskinimm anlatamam
kendınden yemınlii hehehhehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…