2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben hep tatlı seyler iistiyorum cikolata ayy nası yedım nası yedım
bide ergenligime geri döndüm sivilce basdıııı

Tatlı çikolata bende yiyorum..Hem de hergün...
Canım mı çekiyo tam bilmiyorum ama, midemi rahatsız etmiyo, onu yediğimde doğru lavaboya koşmuyorum diye yiyorum..
Sivilce değil de, ben ilk hamiş olduğumda yüzüm lekelendi..Hatta komşu dedi, gebesin sen söylemiyon diye..
Hadi ordan dediydim karıya..Olsam ne söylemeyeyim..Haberim yoktu.Sonra geçti ama, şimdi hiç bişey yok yüzümde..

benim yağlı cildim sivilceli cildim aksine döndü biraz daha kuru ve eskisi kadar çok sivilce çıkmıyor.bide tatlı yiyemiyorum acaip midem bulanıyor düşüncesi bile yetiyo.

ay bizden kurtulamıyorlar değil mi? benim annem de kaç yıl yeğenim için ablamın yanına gitti. şimdi benim yanımda. hepimiz de farklı şehirlerdeyiz.

Allah gönlüne göre versin canım..
Ben sorduklarımdan 25 kişi kızın olacak dedi, 2 kişi oğlun olacak dedi..
Sanırım eşimle benden erkek performansı bekleyen yok...

benim yağlı cildim sivilceli cildim aksine döndü biraz daha kuru ve eskisi kadar çok sivilce çıkmıyor.bide tatlı yiyemiyorum acaip midem bulanıyor düşüncesi bile yetiyo.

aslında mide bulantısının gecmesı lazım 11 haftayı doldurmak uzresın benım gibi
bende korkuyodum yemeye ama artık yiyorum ne bulursam
balimmmm krishazel cınsıyetı ögrenmıs erkekmıs gördun mu daha 10 haftalıklar

hamile değilken tatlı delisiydim hergün mutlaka tatlı türü bişi yerdim şimdi de tersine oldu zaten hamilelikle birlikte hormonlar yüzübden herşeyim tersine döndü canım çok zor oluyo.

O bende de var, çay tiryakisiydim, içemiyorum.
Peynir delisiydim kahvaltıda 3 çeşit en az olmazsa ben o kahvaltıya kahvaltı demezdim.Hamile olduğumdan beri ağzıma sürmedim.
Kahve bayılırdım, kahvem izmirden gelirdi, damla sakızlı, çikolatalı..Mümkün değil içemiyorum..
Sevdiğim herşeyi sevmiyorum.
Sevmediğim herşeyi yine sevmiyorum...
Anlamadım gitti...

canım sen yanlış hatırlıyosun benim daha 7+4 daha çok var maalesef bulantıların bitmesine iple çekiyorum o günü umarım 9 ay süründürmez beni bide kusamıyrum herşey gırtlağımda aşağı inmiyor bütün gün sanki yukarı çıkıcak sanıyorum ama kusamıyorum

heheh evet yaa tickerda 11 mont yazıyoya ben sasırdım bebek tickeri deilmiş

bende sigara tiryakisiiydim ama içmiyoorum annelik işde

Ayy, annelik işte lafını duyunca üzülüyorum...
Eşim sen kötü bi annesin diyo bana yemek yemiyorum diye..Ama elimde değil ki..Sonra üzüllüyorum diye, ye diye öyle diyorum hayatım diyip gönlümü alıyo ama, kafamda o soru benim de var, ben kötü bi anne miyim diyorum, yemek yemedikçe..

kuzum ne alakası var sacmalama bende yemmıyodum simdi simdi yiyorum
hatta gecen canım ıstemedı zorladım kendımı yiyim diye sonra
kusdum hepsını bakdım kusmakdan bogazım kanamıs asıtten daha kötü az kaldı gececek bulantıların ne istersen yicen

ay bu erkekler bende yemıyorum dıe cocuk bagrıyomus ıcımde duyarsız oldugum ıcın duyamıyormusum kendı duyuyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…