2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynen bende de o sorun var. Kusamıyorum ama ne yesem sanki gırtlagımdan her an cıkıcak gibi

Sagol canim evet maalesef. ama önce yoktu hamilelikde cikti. o dügüm dügümleri cok iyi biliyorum cok cok fenaa..Bende cözemiyorum iste bulantidan mi oluyo tiroiddenmi ama gak guklarda aksam cok oluyo.

Sagol canim evet maalesef. ama önce yoktu hamilelikde cikti. o dügüm dügümleri cok iyi biliyorum cok cok fenaa..Bende cözemiyorum iste bulantidan mi oluyo tiroiddenmi ama gak guklarda aksam cok oluyo.

Aaaa,hamilelikte mi çıktı...
Ben hamilelikte sadece şeker çıkabiliyo diye biliyordum...Demek tiroit de çıkıyormuş...

Aaaa,hamilelikte mi çıktı...
Ben hamilelikte sadece şeker çıkabiliyo diye biliyordum...Demek tiroit de çıkıyormuş...

Bende bilmiyordum canim ciktigini ama cikiyormus demekki.
Birde kullandigim folik asit ilacinda extradan jodda vardi doktorum nezmaandan belli kullaniyorsun dedi. E bende 4-5ay oldu kullaniyorum . Birak hemen dedi oda yapmis olabilir dedi fazla iyod kullandigim icin extradan. Bende simdi 400lük folikasit aldim 2 tane atiyorum.

ay cok fena oluyo allahdan benim gazim olmuyo bide o olsa varya:)
Senin bulantilar nezaman gecti canim. ay masallah 3 ay olacak bebisin yarin dimi

dilini ıssır olmuyo demee
valla bilmıyorum ki öle yavas yavas gecdi 10 haftalık olunca baya azaldı
şimdi yok gibi bişey aksamları hazımsızlık oluyo mide de yanma ve gaz o problemlerım var

Bende kullaniyordum. Ama hamile kalmadan 2 ay önce birakmaya baslamistim. Icersem bile sadece arkadaslar ile olunca iciyordum. Hamile oldugumu ögrendikden sonra hic kullanmadim cok sükür

Doktorlar yasaklıyor ama eğer sana çok sıkıntı yapıyorsa yarım yarım günde 3 tane içebilirsin dedi. Bende bıraktım ama 2 günde 1 tane içiyorum bazen oda yarım

Dışarı çıkmam gerekti ama,Allahtan konu ilerlememiş fazla...
Sigara ben hiç içmedim, işyerinde içiyorlar ama...Pasif içici durumuna düşüyorum..Ben varken dışarda içiyorlar da, ben yokken içtiklerinin kokusu gene siniyor odaya...

Doktorlar yasaklıyor ama eğer sana çok sıkıntı yapıyorsa yarım yarım günde 3 tane içebilirsin dedi. Bende bıraktım ama 2 günde 1 tane içiyorum bazen oda yarım

valla benım eşim içmese ben içmem ama o bırakamıyo
benım yanımdaykende cakdırmadan içmeye calısıyo balkona falan kacıyo
allahdan benım canım istemııo

bende fırsat bu fırsat dedım yemek yedım

selam kızlar nasılsınız?

kocamınkuzusuyum hoşgeldin uzun zamandır yoktun muhabbetlerini özlemişiz :)

bebekpoyraz sorunlar hallolmuş maşallah bi daha olmasın umarım...eşler arasında sevgiden çok saygıyı korumaya çalışmak lazım. o saygı bi kaybolursa ne sevgi olur ne huzur...sabretmek,alttan alabilmek hoşgörmek çok önemli. daha çok yeni evlisiniz zamanla eşin daha çok bağlanacaktır sana..

eskiden evler tek tekmiş, bir kadın ve bir erkek yuva kurunca "ev"lenirlermiş. şimdi evler kat kat olmuş, evlenmek de "kat"lanmak olmuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…