2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kuzum ne alakası var sacmalama bende yemmıyodum simdi simdi yiyorum
hatta gecen canım ıstemedı zorladım kendımı yiyim diye sonra
kusdum hepsını bakdım kusmakdan bogazım kanamıs asıtten daha kötü az kaldı gececek bulantıların ne istersen yicen

Ya benim de kan geldi boğazımdan kusarken..Doktor zorlama kendini dedi..O yüzden yemiyorum..Yediğim çıkıyo çünkü..3 kere serum yedim..Hatta çocuk besleniyor mu diye bi test yaptılar.keton testi diye.Hem şekerle,hem de beslenmeyle alakalıymış. 0 çıkması gerekiyormuş, 0 çıktı..Doktor da dedi acildeki.Hiç bişey yeme, bebek gene beslenir dedi..O yüzden bende yiyebildiklerimi yiyorum, yiyemiyorum diye evham yapmamaya çalışıyorum ama eşim üzülüyor..

ay bu erkekler bende yemıyorum dıe cocuk bagrıyomus ıcımde duyarsız oldugum ıcın duyamıyormusum kendı duyuyormus :KK1:

Valla benimki üzüldüğünden diyo..
Bir de çok faal bi hayatımız var.Şimdi hafifletmeye çalışsak da, artık çevre de alışık, hemen öyle kolay kolay hafiflemiyo..Yiyemeyip,sürekli dışarda olmak yoruyo beni diye üzülüyor.

ben bişeycik yiyemiyorum ne tatlı ne tuzlu istiyorum
çaysız kendime gelemezdim çayı dahil görmek istemiyorum
hatta bazen su içmek bile işkence

oğlumdada böyleydim ama düzelince hep tatlı ve tatlı meyveler istedi canım
bakalım bunda nasıl olcak
ay ben çok kızım olsun istiyorum ama evvela sağlıklı hayırlı olsun diyorum

Ya benim de kan geldi boğazımdan kusarken..Doktor zorlama kendini dedi..O yüzden yemiyorum..Yediğim çıkıyo çünkü..3 kere serum yedim..Hatta çocuk besleniyor mu diye bi test yaptılar.keton testi diye.Hem şekerle,hem de beslenmeyle alakalıymış. 0 çıkması gerekiyormuş, 0 çıktı..Doktor da dedi acildeki.Hiç bişey yeme, bebek gene beslenir dedi..O yüzden bende yiyebildiklerimi yiyorum, yiyemiyorum diye evham yapmamaya çalışıyorum ama eşim üzülüyor..

aynı keton testi banada yapıldı 2 çıktı yatırmak istedi doktor yatmadım oğlumu bırakmak istemedim
zofer yazdı daha iyiyim şükür
sana ilaç yazmadımı doktor canım?

ben bişeycik yiyemiyorum ne tatlı ne tuzlu istiyorum
çaysız kendime gelemezdim çayı dahil görmek istemiyorum
hatta bazen su içmek bile işkence

oğlumdada böyleydim ama düzelince hep tatlı ve tatlı meyveler istedi canım
bakalım bunda nasıl olcak
ay ben çok kızım olsun istiyorum ama evvela sağlıklı hayırlı olsun diyorum

Canım hepimizin ilk temennisi o..
Benim zaten hiç çocuğum yok, ne olursa kabulüm..Kız biraz daha fazla istiyorum ama..
Sen gibi,çay tiryakisiydim, içemiyorum..Su da midemi bulandırıyo..
Sadece muz yiyorum..Günde 1 kilo falan...Başka da bişey yok zaten..Arada canım isterse bişeyler yiyorum ama, çoğu zorlamayla..Bir de tatlıyı seviyorum..İnşallah senin de gönlüne göre olur, bu seferki kız olur..

aynı keton testi banada yapıldı 2 çıktı yatırmak istedi doktor yatmadım oğlumu bırakmak istemedim
zofer yazdı daha iyiyim şükür
sana ilaç yazmadımı doktor canım?

Yok, 0 çıkarsa gidersin değer çıkarsa kalırsın dedi..Zaten o gün hiç bişey yemeyip sürekli kustuğum için acile gitmiştim.. Hiç bişey yemiyordum ama öğürüyordum sürekli.. 0 çıkınca değer, serum verdiler, korkma bebişin de sende besleniyorsunuz dediler ilaç vermediler..
Çocuk olunca senin daha zor olmuştur..İnşallah en kısa zamanda düzelir..

ben herşeyi yiyorum kızlar zaten yerken bir sorun yok hatta yemek görünce gözüm dönüyor ama yedikten 2 saat sonra çok fena bulantım oluyor çıkaramıyorumda ama resmen yatağa düşürüyor beni bulantı

ben herşeyi yiyorum kızlar zaten yerken bir sorun yok hatta yemek görünce gözüm dönüyor ama yedikten 2 saat sonra çok fena bulantım oluyor çıkaramıyorumda ama resmen yatağa düşürüyor beni bulantı

Valla ben yemiyorum, yemediğim için bulantı olmuyo..
Bişey yersem de o da anında çıkıyo zaten..Bazen ağzımdan mideye kadar gidemiyor bile yiyecekler..

hahahaha cokkkkk uzunduuuuuuuuuuuu

hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa.............

Ne anlatcam....
Cumartesi gecesi aldım elime bıçağı..Herife diyom keserim leyynn seni..Benim olmayan şeyi ne yapayım ben..Kesecem..Herşey bi cinnete bakar diyorum...
Adam korkudan hık mık etti iyi hadi gel dedi...
Ben de gayet ciddiyim ama...
Anam hadi dedi demesine de, bi öğürmeler, bi böğürmeler...
Ya benim içim almıyo böyle..Senin içinde çocuk var, ben sana el süremem dedi...
Ben gene kaldım tek başıma...:KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

aaaaaaa kesecek adamı vallahi
kız sabret ilk üç ay geçsin bir
aslında benim koca da öyle hiç yaklaşmıyor yanıma bakalım ne kadar sürecek bende hiç ses etmiyorum üç ay bitsin de düşünürüz bir güzellik heee

aaaaaaa kesecek adamı vallahi
kız sabret ilk üç ay geçsin bir
aslında benim koca da öyle hiç yaklaşmıyor yanıma bakalım ne kadar sürecek bende hiç ses etmiyorum üç ay bitsin de düşünürüz bir güzellik heee

Kız benimki nadasa yattı, 9 ay çocuk var diye ellemicek.. 2 ay da lohusalık falan diyo...1 ay da bonus ver, 1 seneyi tamamlayalım diye pazarlık yapıyo herif....
Sonra da 1 çocuk daha yapacakmış, 1 sene daha kurtulacakmış..

Kız benimki nadasa yattı, 9 ay çocuk var diye ellemicek.. 2 ay da lohusalık falan diyo...1 ay da bonus ver, 1 seneyi tamamlayalım diye pazarlık yapıyo herif....
Sonra da 1 çocuk daha yapacakmış, 1 sene daha kurtulacakmış..

kız o bir sene geçtikten sonra çocuğu nasıl yaptığınızı hatırlayabilecekmisiniz siz

böyle diyorum ama benim de sonum seninki gibi olabilir kocam bu kadar sabredebildiyse doğuma kadar da bekleyebilir

X