2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla bende düşermı ne oldu karnımda hıc dusunmuyorum allaha emanet bıde cok dusundugun zaman hormonların harekete gecıo allah korusun aklına gelen basına gelıyormus

ama gerçek diyorum yaa sesli bir ortamdayken ortamı mı terk edeyim. Bizim şirket stres topu gibi bi yer. Ben tırlatmak üzereyim napayım işten mi çıkayım. Boşverrrr en güzel doğru kendi bildiğin doğrudur.

Hiç sorma bizim şirkette öyle bazen kuduruyorum sinirden.
Hep bir acele, iş yetiştirme telaşı. N'apalım hayat böyle. Stressiz yaşam mümkün değil.

Sabahta geç geldim işlerim birikti kızlar ben çıkmak zorundayım. Kendinize iyi bakın.
Öpüyorum hepinizi.:KK54:

canlarım evet bu haftada bebeklerin genetal organları gelışmeleye buyuk oranla başlar ancak 11 haftada pipi yada diğeri :KK17: Ortaya çıkar yanim anladınızmı kızlaw bizim kızım bebişi ya 1 hafta hızlı gelişiyo yada dr. Atmış :)

bebeğinizin genital organları 10. Haftadan itibaren giderek belirginleşir. Genital tüberkül ("tepe") adı verilen yapı bu hafta kız ve erkek bebekte aynı görünümdedir, ancak gelecek haftanın sonuna doğru klitoris ya da penis olarak farklılaşmaya başlayacaktır.

cnm benim drlar anlıyorlar ama emin olmayınca söylemez benim dr gülümsedi sorunca. Kemik gelişimi yada popo yapısımı ne belli edermiş..

ne güzel, erkenden öğrendin. gözünaydın canım.

sürekli bebekleri düşünüyoruz, psikolojimiz nomal değil. o da rüyalarımızı etkiliyor. takılma rüyalarına.

hayırlı olsun yeni işin. kızına kavuşmana da sevindim. gözünaydın

sağol bitanem mucuk mucuk:KK54::KK54::KK54:

Bana hep kızım olacakmış gibi geliyo...

Yediklerim :
Muz...Neredeyse sadece muzla besleniyorum..
Simit.
Yoğurt.
tatlı,çikolata.
turşu.

Yemediklerim :
et,peynir,yumurta.
ekşi herşey.
portakal, mandalina
pırasa,limon.
Yemekler...
Aslında herşey..Sadece muzla besleniyorum desem yeridir...

Sizce neyim olacak benim...
Öykü mü geliyo,
Batu mu...

Maksat eğlence olsun diye yazdım..Yoksa ne olursa olsun kabulüm..Kızım da yok, oğlum da...

Bana hep kızım olacakmış gibi geliyo...

Yediklerim :
Muz...Neredeyse sadece muzla besleniyorum..
Simit.
Yoğurt.
tatlı,çikolata.
turşu.

Yemediklerim :
et,peynir,yumurta.
ekşi herşey.
portakal, mandalina
pırasa,limon.
Yemekler...
Aslında herşey..Sadece muzla besleniyorum desem yeridir...

Öykü mü geliyo,
Batu mu...

Maksat eğlence olsun diye yazdım..Yoksa ne olursa olsun kabulüm..Kızım da yok, oğlum da...

bende ılk baslar tek muz yıyodum ama sımdı tursudan baska bıseyı gormuyor gozum eksi manyagı oldum:KK25::KK25:

bana hep kızım olacakmış gibi geliyo...

Yediklerim :
Muz...neredeyse sadece muzla besleniyorum..
Simit.
Yoğurt.
Tatlı,çikolata.
Turşu.

Yemediklerim :
Et,peynir,yumurta.
Ekşi herşey.
Portakal, mandalina
pırasa,limon.
Yemekler...
Aslında herşey..sadece muzla besleniyorum desem yeridir...

öykü mü geliyo,
batu mu...

Maksat eğlence olsun diye yazdım..yoksa ne olursa olsun kabulüm..kızım da yok, oğlum da...

ya hem tatlı hem tuzlu yiyosun nasıl bilelim:)))))))) ben tuzlu ekşi şeyleri seviyorum kızım var 1 kızım daha olsun istiyorum erkekte olsa kabul tabi:))))))) ama 2 kız süperrr

ya hem tatlı hem tuzlu yiyosun nasıl bilelim:)))))))) ben tuzlu ekşi şeyleri seviyorum kızım var 1 kızım daha olsun istiyorum erkekte olsa kabul tabi:))))))) ama 2 kız süperrr

ben de eskiden hep iki kızım olsun isterdim. biz iki kız kardeşiz. çok hoşuma gidiyor.

ben de eskiden hep iki kızım olsun isterdim. Biz iki kız kardeşiz. çok hoşuma gidiyor.

bende kızkardeşin eksikliğini çektiğim için 2 kız istiyorum . Bide şimdi kızlar annelerine daha değer veriyor. Benim erkek kardeşim evlendi yeni ev aldı anadolu yakasına gitti ben annemleri bırakamadım bana ihtiyaçları olur yaşlandılar diye:))))

:KK62: ( laf aramızda benim anneme ihtiyacım var çocklarıma bakıyor)

Allah gönlüne göre versin canım..
Ben sorduklarımdan 25 kişi kızın olacak dedi, 2 kişi oğlun olacak dedi..
Sanırım eşimle benden erkek performansı bekleyen yok...

ben hep tatlı seyler iistiyorum cikolata ayy nası yedım nası yedım
bide ergenligime geri döndüm sivilce basdıııı

X