2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar 10. haftamdayim bugun doktorum cinsiyetini soyledi bebegimin sok oldum bizede gosterdi hatta gorduk erkek olacagini:))
Dusuk tehlikemde kalmamis hersey mukemmel dedi progestanimi kesti 3 gun 2 adet diger 3 gun tek alip birakiyorum

ayyyyyyyy inanmıyorum şok oldummm :KK53: kızz maşallah ay çok heycanlandım gerçekten 10. haftada belli oluyomu :KK52: ay çatliycim 8. haftamdayım iki haftam kaldı desene ben şimdi doktor doktor gezmemmi öğrenmek için :KK52: :KK66::KK62: maşallah maşallah Allah hep böyle iyi haberlerle gelmeyi nasip etsin hepimize hehe ay çok sevindim vallahi kendiminki gibi :KK1: inşallah bende öyle erkenden öğrenirim :KK52: gökyüzü kızzz hemen doktora git bak 10. haftada bile gösteriyo bebekler :KK1:

:80:
günaydın herkeseee
hayırlı huzurlu sağlıklı sorunsuz olsun günümüz :KK16:
nasılsınız bugün bakalım
gece hiç uyumadım ben, oğluşum diş çıkarıyoda :KK31:

günaydın herkese ...doktordan gelen arkadaşlarda güzel haberler var :nazar:
cinsiyeti bile belli olan varmış maşallah

krishazel çok sevindim hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin. darısı bizim başımıza

selam arkadaşlar,:KK16:
bu aralar eşimin iş sorunları nedeniyle pek sohbetlere katılamıyorum keyfim kaçık...arada bir gelip okuyorum ama yazamıyorum:KK25:
aramıza yeni katılanlar hoş gelmişler...
cinsiyet öğrenen arkadaşımız olmuş galiba, hayırlı uğurlu olsun inşallah:nazar:
ben 2 hafta sonra gidecem tam 12. haftada...inşallah bebişim gösterir kendini:KK1:

bu aralar eşimin iş sorunları nedeniyle pek sohbetlere katılamıyorum keyfim kaçık...arada bir gelip okuyorum ama yazamıyorum:KK25:
ben 2 hafta sonra gidecem tam 12. haftada...inşallah bebişim gösterir kendini:KK1:

merhaba cnm sen takma fazla kafana bebişi düşün mutlu ol.. herşey düzelir

Zeytin gözlü günaydın
günaydın cnm nasılsın ben çok iyiyim allaha şkr

cnm umarım çabuk altlatırsınız sorunlarınızı kendini fazla sıkma bebeğini düşün cnm

Günaydın arkadaslar
bende cinsiyet öğrenme konusunda çok heyecanlandım :) bende biliyordum zaten 8. haftadan itibaren cok deneyimli doktorlar görebiliyormus ama riske girmemek için söylemezlermiş.Ayın 20 sinde kontrolum var. bir zorlasammı bende :KK70:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım
ben pek iyi değilim bulantı ile uyandım şimdide karnım ve belim ağrıyor
gecede rüyamda dr um bebeğimde genetik problem olduğunu söylüyordu ağlayarak uyandım çok ağladım
kısacası ben pek iyi değilim bugün

slm kızlar yeni işe başladım düm kaç gündür giremiyordum sizi cok özledim elvinam geldi köyden dr. gittim mide bulantısıı ve yanması için ilaç yazdı.Gerçi ilaçları hala alamadık eşim sağolsun 2 gundur unutuyor :KK43: ay ya midem bulanıyo çok fenayımmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın arkadaslar
bende cinsiyet öğrenme konusunda çok heyecanlandım :) bende biliyordum zaten 8. Haftadan itibaren cok deneyimli doktorlar görebiliyormus ama riske girmemek için söylemezlermiş.ayın 20 sinde kontrolum var. Bir zorlasammı bende :d
cnm sen çalışmıyorum yazmışsın çalışıyodun muhasebeci değilmiydin??????

günaydın kızlar nasılsınız bakalım
ben pek iyi değilim bulantı ile uyandım şimdide karnım ve belim ağrıyor
gecede rüyamda dr um bebeğimde genetik problem olduğunu söylüyordu ağlayarak uyandım çok ağladım
kısacası ben pek iyi değilim bugün
hayır olsun cnm ağlamak iyidir rüyada etkisinde kalırsın sen şimdi içini ferah tut hiç bişey olmaz :))

slm kızlar yeni işe başladım düm kaç gündür giremiyordum sizi cok özledim elvinam geldi köyden dr. Gittim mide bulantısıı ve yanması için ilaç yazdı.gerçi ilaçları hala alamadık eşim sağolsun 2 gundur unutuyor :KK43: ay ya midem bulanıyo çok fenayımmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın seni merak ettik ama ben tahmin ettim işe başlayabilirsin diye. Hayırlı olsun inşallah iyi olur. Kızınada kavuştun madem çifte mutluluk yaşarsın..

ben o kısmı mesleğim olarak düşünmüştüm. 3-3.5 senedir çalışmıyorum kızımı kendim büyütme kararı aldıgım için.Ama aslında muhasebeciyim yani. Yaklasık 12 sene çalıstım. Hatta dogumuma 10 gun kalana kadarda gittim işe :KK66:

selam cnm.
Ya evet bundan sonra artık bebişler belli olacak isimler konulacak baya bi aktif olur topik

Ben de heyecan yaptım...
Ya benim eşim doktora gitmemi istemiyor...
Sadece 1 kez gittim doktora..
İkinci de ayın 29 unda gideceğim.Hem ikili tarama testleri için..
Benim Öyküm de gösterir mi ki kendini o zaman.

X