2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

cok güzel masallah canim ins hayirli ve güzel haberlerle gelirsin...bende dinlene dinlene yapiyorum iste bunada sükür ....ayy sen negüzel 12 haftayi tamamliyorsun darisi bize ins bende dün doktordaydim yazmistim ama gecmise karisip gitmis :KK19:cok sükür hersey olunda el salliyodu bize :nazar:bebisim cok sükür hep böyle gider ins bende 2 hafta sonra gidiyorum doktora ayrintili bir ultrasona giriyorum dev ekranli sanirim bende ögrenirim o umutla gidicem bakalim ins herseyin hayirlisi :KK70:

canımmm bu ara topikden kopuk kaldım yoksa ben görmezmiiydim senın doktora gittigiini
masallah yigenimee yerim ben onu minikim benımm nazar degmesın:nazar::nazar:
inşallah canım ögrenırsın ayrıntılı ultrasyona giderken cikolata yemeyi unutmaa kıpır kıpır
olurmus bebekın

iyim bende nasıl olıyım cok sükür kendi işimi kendım yapıyorum artık
hastalıklı halimden kurtuldum ...
darısı mide bulantısı cekenlere,,
cumartesıyı beklıyorum kontrole gidicem belki cinsiyet o
ögrenırrımmm
ayy darısı bana ben hala hasta hasta yatıyorum bi an önce geçsin günler diye dua ediyorum her gün :) inşallah öğenirsin canım cinsiyeti erken dönemde yanılma payı fazla oluyo ama bi iki doktora sor istersen yada 4 buçuk ay olmadan kendini hazırlama tamam mı :KK16:
benimki aşılamayla olduğu için çift yumurta diye düşünmüştüm ben o yüzden sormamıştım doktora. ama sonra internetten araştırdım hemen anlaşılmayabiliyormuş tek mi çift mi oduğu. bu gidişimde soracağım doktora. ben de çift yumurta olmasını daha çok isterim ama hayırlısı.

tabi canım önce hayırlısı

hehehe ayy bende derdim 12 haftalık olsun da falan die şimdi oldu gecıyo bile
inşallah gözunu acıp kapayana kadar gececek günler
ben hergün dua ederdim allahım günler su olsun aksın gitsin die hala edıyorum :KK49:

evet aslında geçiyor zaman. sanki daha yeni öğrenmiştim hamileliğimi, 3.5 haftalıktı o zaman. eşim her pazartesi gelip bana mutlu haberi vereli şu kadar zaman oldu diyor. inşallah sorunsuzca tamamlarız hepimiz...

kızlar ben doktordan geldim herşey yolundaymış kalbi 178 atıyormuş doktor bana öksür dedi öksürdükten sonra ayağını hareket ettirdi o an çok tuhaf oldum ya 9 hafta 3 günlükken ayakları oynuyor ya şok oldum bebişim yaa allahım hepimizin bebişlerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip et aminnnnn

aynen kaç defa evi terk ettim ben kafasına kahve fincanını bile fırlatmıştım :KK1: ay sinir hali işte insan ne yaptıgını bilmiyo sonradan çok pişman olmuştum tabi ona rağmen saatlerce beni arar almaya gelirdi gece yarısı evden çıkar telefonumu kapatır ulaşamasın sinir olsun derdim bi ara gecenin 4 ünde mersin emniyetini ayağa kaldırmıştı arkadaşları seferber olmuştu beni bulmak için :KK1: halbuki evin az ilerisinde deniz kenarında oturuyodum :) az çekmemiş kahrımı :KK1: bazen günlerce konuşmaz tavır yapardım tabi hala sevgililik psikolojisi vardı yeni evliydik nede olsa :) şimdi olgunlaştık galiba bi saat küs duramıyorum oda öyle geçiyo zamanla hepsi :KK1:

dogru ayy ne günler aklıma geldi amann gecıp gidiyo işde
şimdi coluk cocuk yaslandık mı nee :KK64:

kızlar ben doktordan geldim herşey yolundaymış kalbi 178 atıyormuş doktor bana öksür dedi öksürdükten sonra ayağını hareket ettirdi o an çok tuhaf oldum ya 9 hafta 3 günlükken ayakları oynuyor ya şok oldum bebişim yaa allahım hepimizin bebişlerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip et aminnnnn

ay harikaaaaa
zaten 8. haftadan itivaeb kol eklemleri bacak eklemleri olusup hareket etmeye baslyormus. ama biz malesef 16. haftadan sonra hissetmeye baslıycaz

canımmm bu ara topikden kopuk kaldım yoksa ben görmezmiiydim senın doktora gittigiini
masallah yigenimee yerim ben onu minikim benımm nazar degmesın:nazar::nazar:
inşallah canım ögrenırsın ayrıntılı ultrasyona giderken cikolata yemeyi unutmaa kıpır kıpır
olurmus bebekın
sagol teyzesi :KK54:önemli degil canim cok normal arkadaslarin hizina yetisilmiyorki gecmise bakmak banada cok zor geliyor :86:...bende bu mide varken merak etme herseyi yerim ben :KK9::KK9:

ayy darısı bana ben hala hasta hasta yatıyorum bi an önce geçsin günler diye dua ediyorum her gün :) inşallah öğenirsin canım cinsiyeti erken dönemde yanılma payı fazla oluyo ama bi iki doktora sor istersen yada 4 buçuk ay olmadan kendini hazırlama tamam mı :KK16:
tabi canım önce hayırlısı
yok canım hazırlık yapmam biraz büyüsün sonra
evet aslında geçiyor zaman. sanki daha yeni öğrenmiştim hamileliğimi, 3.5 haftalıktı o zaman. eşim her pazartesi gelip bana mutlu haberi vereli şu kadar zaman oldu diyor. inşallah sorunsuzca tamamlarız hepimiz...
inşallah canım inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsünn
üzüntü sıkıntı kötü haber hepsi uzak olsun bizdenn

canım cok sevındım kucagına aldgın günleride görürüz inşallah
nazar degmesınn :nazar::nazar:

canim biliyormusun ben cift yumurta ikiziyim yani bi erkek kardesim var:13: belki bendede olur dedim genetik , ama okadar problemli olduki hamileliklerim bir taneyede raziyim :emir_bebek::nazar:

aa ne güzel. lisede sınıf arkadaşlarım vardı çift yumurta ikizi. geçenlerde facebooktan eklemiş biri, fotoğraflarına baktım onun da ikiz kızları olmuş şans işte:)

benim de sorunlu oldu hamileliğim. 3 aşılamada tuttu. aşılamaların öncesinde ilaç tedavileri, rahim filmi vs. çok yıpranmıştık eşimle. o yüzden inşallah ikiz olur da aynı sıkıntıları yaşamayız 2. için diyorduk, kabul oldu. ama aklıma geldikçe de çok korkuyorum şimdi. hem hamilelik daha riskli, hem de bakımları çok zor. bir de çalışıyorum bakalım nasıl olacak.

bebek poyrazla kocası iyi barıştı galiba kaç saattir online degil :) allah muhabbetlerini arttırsın
arttırsın arttırsınnn hehehe
sagol teyzesi :KK54:önemli degil canim cok normal arkadaslarin hizina yetisilmiyorki gecmise bakmak banada cok zor geliyor :86:...bende bu mide varken merak etme herseyi yerim ben :KK9::KK9:

:KK62::KK62:yi yavrum yi :KK62::KK62:

gözünaydin canim bende 9+3 üm ayniyiz yani.. dün doktordaydim bende evet harika bir görüntü rabbim devamini nasip etsin ins

aa ne güzel. lisede sınıf arkadaşlarım vardı çift yumurta ikizi. geçenlerde facebooktan eklemiş biri, fotoğraflarına baktım onun da ikiz kızları olmuş şans işte:)

benim de sorunlu oldu hamileliğim. 3 aşılamada tuttu. aşılamaların öncesinde ilaç tedavileri, rahim filmi vs. çok yıpranmıştık eşimle. o yüzden inşallah ikiz olur da aynı sıkıntıları yaşamayız 2. için diyorduk, kabul oldu. ama aklıma geldikçe de çok korkuyorum şimdi. hem hamilelik daha riskli, hem de bakımları çok zor. bir de çalışıyorum bakalım nasıl olacak.

aklına kötü seyler getirme hersey cok cok güzel olucak
saglıklı ve akkıllı annesini üzmeyen iki tane yavrun olucak
eger sen sürekli tedirgin olursan bebeklere bu duyguyu asılarsın
iki tane huysuz bebiş olur ,,,
her zaman iyi düşünnnn

hiç öle düşünme korkma bence canım. Allah onların rızıklarını, bakım için yardımlarını verir.İkisi birden büyür ne güzel sonra istersen çalışma hayatınada geri dönersin. İnşallah annenler kayınvaldenler falan yakınındadır?

canim rabbim korktuguna ugratmaz ins sana bir erkek birde saglikli kiz verir ins ...hic korkma benim abiminde oldu ikizleri onda tuttu yani annemin yardimi oluyor ama kendileride gayet güzel yetistiriyorlar rabbim yardim eder sen merka etme saglikla gelsinlerde ins :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ayy negüzel ya, nasıl heyecanlanmışsındır:)

her zaman iyi düşünnnn

:KK9: ....................

her zaman iyi düşünnnn

hiç öle düşünme korkma bence canım. Allah onların rızıklarını, bakım için yardımlarını verir.İkisi birden büyür ne güzel sonra istersen çalışma hayatınada geri dönersin. İnşallah annenler kayınvaldenler falan yakınındadır?

canim rabbim korktuguna ugratmaz ins sana bir erkek birde saglikli kiz verir ins ...hic korkma benim abiminde oldu ikizleri onda tuttu yani annemin yardimi oluyor ama kendileride gayet güzel yetistiriyorlar rabbim yardim eder sen merka etme saglikla gelsinlerde ins :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Çok sağolun arkadaşlar. haklısınız iyi şeyler düşünmeliyim ama korkularımı engelleyemiyorum. şu 12 haftayı alatsak biraz daha rahat olacağım.

alev, hiç kimse yok yanımda. ben tayin nedeniyle mardin'deyim. annem izmird'e. 1500 km var aramızda. ama 10 gün önce kahverengi akıntım oldu hemen atladı geldi sağolsun. hala yanımda, hiçbiri ş yaptırmıyor. bebekler doğunca da yardımcı olur elinden geldiğince.

iyi akşamlar benim komşum yeni dogum yaptı tedavisiz hamile kalmştı 3üzleri oldu 2 oglan 1 kız valla akşama kadar tek başına bakıyor kimsede yok akşamları kaynanası geliyo çok zor biz bitaneyle ugraşamıyoz ayaklansınlar napar hiç bilmem

Çok sağolun arkadaşlar. haklısınız iyi şeyler düşünmeliyim ama korkularımı engelleyemiyorum. şu 12 haftayı alatsak biraz daha rahat olacağım.

alev, hiç kimse yok yanımda. ben tayin nedeniyle mardin'deyim. annem izmird'e. 1500 km var aramızda. ama 10 gün önce kahverengi akıntım oldu hemen atladı geldi sağolsun. hala yanımda, hiçbiri ş yaptırmıyor. bebekler doğunca da yardımcı olur elinden geldiğince.

tabi cnm yanlız bırakmaz seni. sen içini rahat tut. Herşey çok güzel olucak :KK66:

X