2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Çalışacağım.Ev kredisi çektim, daha bu ay ödemeye başlayacağım...Mecburum yani çalışmaya..Ama şansıma işyerim evimin dibine taşınacak..3 apartman olacak arada..Zaten bebişime bakacak kimse yok, büroda da muhabbeti geçiyo zaten...Doğurana kadar karnının içinde, doğurduktan sonra ana kucağında karnının üstünde taşı ama sen büroya gel diye...

ayy ne güzel şanslısın vallahi

ben dr sık gitmek yerine eve ultrason almaktan yanayım daha ucuza geleceğini düşünüyorum bazen

bebeğimi merak ediyorum ama bayramdan sonra randevum şimdi gitsem dr beni kovar bu sefer geçen gidişimde çok gerildi adamcağız
aa süper bende alayım bari:))))

çalışacağım.ev kredisi çektim, daha bu ay ödemeye başlayacağım...mecburum yani çalışmaya..ama şansıma işyerim evimin dibine taşınacak..3 apartman olacak arada..zaten bebişime bakacak kimse yok, büroda da muhabbeti geçiyo zaten...doğurana kadar karnının içinde, doğurduktan sonra ana kucağında karnının üstünde taşı ama sen büroya gel diye...

aaaa cnm yaa napacaksın gerçekten kim bakacak bebişe.. Annen kayınvaliden yokmu yakınında.. Allah yardım eder gerçi bak 3 apartman olacakmış mesafe ne güzel işte yakın olması

aaaa cnm yaa napacaksın gerçekten kim bakacak bebişe.. Annen kayınvaliden yokmu yakınında.. Allah yardım eder gerçi bak 3 apartman olacakmış mesafe ne güzel işte yakın olması

Kayınvlidem var ama bakmaz...
Kalça çıkığı var, baksa da zebil eder çocuğu...Çünkü ne yemek yapar, ne temizlik..Çocuğun peşinden koşamazda ağladıkça..Annem memlekette..Anlayacağın tekim yani..Ama korkmuyorum bakarım ben.Bi doğurabileyim de..Büyütmek daha kolay..

kayınvlidem var ama bakmaz...
Kalça çıkığı var, baksa da zebil eder çocuğu...çünkü ne yemek yapar, ne temizlik..çocuğun peşinden koşamazda ağladıkça..annem memlekette..anlayacağın tekim yani..ama korkmuyorum bakarım ben.bi doğurabileyim de..büyütmek daha kolay..

hayırlısı olsun cnm allah yardımcımız olsun hepimizin...

Günaydın kızlaaaaaaarrrr.............:KK62:
Çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,
3,41 cm olmuş. Hareket ediyordu. :nazar::nazar::nazar:
Allahım hepinize nasip etsin inşallah.

Kayınvlidem var ama bakmaz...
Kalça çıkığı var, baksa da zebil eder çocuğu...Çünkü ne yemek yapar, ne temizlik..Çocuğun peşinden koşamazda ağladıkça..Annem memlekette..Anlayacağın tekim yani..Ama korkmuyorum bakarım ben.Bi doğurabileyim de..Büyütmek daha kolay..

allahım yardımcın olsun elbet bulunur bi care

günaydın kızlaaaaaaarrrr.............:KK62:
çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,

ayy çok sevindim gözün aydınnn benimkide olmuştur okadar . Geçen hafta gittim 2,65 di ayy daha 1,5 hafta var gitmeme:KK43:((((((((((:-))))))))

Günaydın kızlaaaaaaarrrr.............:KK62:
Çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,

Ayyyyyyyyyyyyyy,
böyle haberlerle gelin...
Ya bende çaktırmadan doktora mı gitsem ki..Benim Öyküm kaç cm oldu acaba ?

planım ne olsun, akşam babası gelince birlikte gideriz, millet dağılmış olur, ben çalışırım, bebiş de kimsenin kafasını ağrıtmamış olur...sonuçta kabul ederler, ben hamişim diye benim eve yakına taşıyorlar büroyu...

sen çalışansın değilmi ortak felan değilsin. Ne güzel istediğini yapmaları. Ben holding de çalışıyorum yani plazada yasal iznimi bile tırsıyorum vermezler dye:))))))

Planım ne olsun, akşam babası gelince birlikte gideriz, millet dağılmış olur, ben çalışırım, bebiş de kimsenin kafasını ağrıtmamış olur...Sonuçta kabul ederler, ben hamişim diye benim eve yakına taşıyorlar büroyu...

inşallah istedigin gibi olurr zorlukk cıkarmasınlar sana
nolcak sanki insanlık öldümü

konustum adam akıllı soyleyemedıklerımı soyledım sessız kaldıklarım karsısında dılımı cıkardım azcık benım dogru olduguma ınandı şükür fazla susmamak gerekıomus

X