2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben de heyecan yaptım...
Ya benim eşim doktora gitmemi istemiyor...
Sadece 1 kez gittim doktora..
Ikinci de ayın 29 unda gideceğim.hem ikili tarama testleri için..
Benim öyküm de gösterir mi ki kendini o zaman.

neden istemiyor gitmeni anlamadım..
Gösterebilir cnm inşallah yani tatlı ye giderken:))

gecen yıl bu zanmlar buralarda aynı heyecanı paylasan 2010 hazıran annelerındenımm..
allah bebelerınızı sag saglım kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallahh..
bizlerın bebelerı bıraz kudurk çıktı 2011 bebelrı uslu cocuk olurlar ınsallahh.. :)

cnm sen çalışmıyorum yazmışsın çalışıyodun muhasebeci değilmiydin??????

hayır olsun cnm ağlamak iyidir rüyada etkisinde kalırsın sen şimdi içini ferah tut hiç bişey olmaz :))

günaydın seni merak ettik ama ben tahmin ettim işe başlayabilirsin diye. Hayırlı olsun inşallah iyi olur. Kızınada kavuştun madem çifte mutluluk yaşarsın..

günaydın bitanem çopk sağol düşünüldüğünü bilmek cok güzel :KK16:midem cok kötüydü ama çubuk kraker yetişti imdadıma çok teşekkür ederim siz bitaneciklerimsiniz benim:KK69::KK69::KK69::KK69:

gecen yıl bu zanmlar buralarda aynı heyecanı paylasan 2010 hazıran annelerındenımm..
Allah bebelerınızı sag saglım kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallahh..
Bizlerın bebelerı bıraz kudurk çıktı 2011 bebelrı uslu cocuk olurlar ınsallahh.. :)

merhaba ..
Inşallah bizde bi an önce sağlıkla bebelerimize kavuşuruz.
Veeee inş. Uslu akıllı bir bebişler olurlar

ultrasonun zararlı olacağını düşünüyor..
Bebeği rahatsız edip durma diyor..karnımdan bastırıyorlar ya biraz.ondan tedirgin oluyor sanırım..

hay allahım yaa pimpirikli:))))))))

sen söyle eşine bebiş zarın içinde bişeyden etkilenmez:))
benim her hafta gidesim var yaa
24 kasımda gidicem 2li test için

allah bebelerınızı sag saglım kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallahh..
bizlerın bebelerı bıraz kudurk çıktı 2011 bebelrı uslu cocuk olurlar ınsallahh.. :)

Benim bebişim sağ salim gelsin de, varsın yaramaz olsun..
Ben küçükken kardeşimin ve bi arkadaşımın kolunu kırmışım.3 kere ağaçtan düşmüşüm..
Eşim desen o da pek hırlı değilmiş..
Uslu bebek potansiyeli beklemiyorum bebişten..Tek istediğim sağ salim gelmesi...

Diyorum da, anlatamıyorum..
Ben her hafta gitmekten geçtim, eve ultrason alasım var...
Albüm yapacağım resimlerini..Cinsiyeti belli olsun diye bekliyorum..
Ben de ayın 29 unda gideceğim..
İnşallah test sonuçlarımız iyi çıkar...

benn geldimmmm günaydınn
Arkadaslar 10. haftamdayim bugun doktorum cinsiyetini soyledi bebegimin sok oldum bizede gosterdi hatta gorduk erkek olacagini:))
Dusuk tehlikemde kalmamis hersey mukemmel dedi progestanimi kesti 3 gun 2 adet diger 3 gun tek alip birakiyorum
cook sevındımm gözün aydınnn darısı basımızaa:nazar::nazar:
ayyyyyyyy inanmıyorum şok oldummm :KK53: kızz maşallah ay çok heycanlandım gerçekten 10. haftada belli oluyomu :KK52: ay çatliycim 8. haftamdayım iki haftam kaldı desene ben şimdi doktor doktor gezmemmi öğrenmek için :KK52: :KK66::KK62: maşallah maşallah Allah hep böyle iyi haberlerle gelmeyi nasip etsin hepimize hehe ay çok sevindim vallahi kendiminki gibi :KK1: inşallah bende öyle erkenden öğrenirim :KK52: gökyüzü kızzz hemen doktora git bak 10. haftada bile gösteriyo bebekler :KK1:
gitmem mi kızz ayy 2 gun kaldı eşim diyo 2 li testte doktor sölemezse hemen baska doktora gidicez:KK1:
slm kızlar yeni işe başladım düm kaç gündür giremiyordum sizi cok özledim elvinam geldi köyden dr. gittim mide bulantısıı ve yanması için ilaç yazdı.Gerçi ilaçları hala alamadık eşim sağolsun 2 gundur unutuyor :KK43: ay ya midem bulanıyo çok fenayımmmmmmmmmmmmmmmm
datlıımmm işin hayırlı olsun bi kac gündür bende fazla katılamadım topike
nasılsın bitanemm elvinacımı öp benım için
Ultrasonun zararlı olacağını düşünüyor..
Bebeği rahatsız edip durma diyor..Karnımdan bastırıyorlar ya biraz.Ondan tedirgin oluyor sanırım..
selammmmmm
evet bende duydum ama napalım merak duramıyoruz ki

benn geldimmmm günaydınn

gitmem mi kızz ayy 2 gun kaldı eşim diyo 2 li testte doktor sölemezse hemen baska doktora gidicez:KK1:

datlıımmm işin hayırlı olsun bi kac gündür bende fazla katılamadım topike

selammmmmm

Hoşgeldin fıstık... :KK71:

benim bebişim sağ salim gelsin de, varsın yaramaz olsun..
Ben küçükken kardeşimin ve bi arkadaşımın kolunu kırmışım.3 kere ağaçtan düşmüşüm..
Eşim desen o da pek hırlı değilmiş..
Uslu bebek potansiyeli beklemiyorum bebişten..tek istediğim sağ salim gelmesi...

öyle deme yaa hele çalışan bir anne olacaksan akıllı uslu olsun. çok zor hem iş hem çocuk. Benim kızım allahtan akıllıydı. Buda ablasına benzesin problemsiz olsun.. Sen çalışacakmısın

benn geldimmmm günaydınn

Gitmem mi kızz ayy 2 gun kaldı eşim diyo 2 li testte doktor sölemezse hemen baska doktora gidicez:KK1:

Datlıımmm işin hayırlı olsun bi kac gündür bende fazla katılamadım topike

selammmmmm

günaydın hoşgeldinnn....

ben dr sık gitmek yerine eve ultrason almaktan yanayım daha ucuza geleceğini düşünüyorum bazen

bebeğimi merak ediyorum ama bayramdan sonra randevum şimdi gitsem dr beni kovar bu sefer geçen gidişimde çok gerildi adamcağız

öyle deme yaa hele çalışan bir anne olacaksan akıllı uslu olsun. çok zor hem iş hem çocuk. Benim kızım allahtan akıllıydı. Buda ablasına benzesin problemsiz olsun.. Sen çalışacakmısın

Çalışacağım.Ev kredisi çektim, daha bu ay ödemeye başlayacağım...Mecburum yani çalışmaya..Ama şansıma işyerim evimin dibine taşınacak..3 apartman olacak arada..Zaten bebişime bakacak kimse yok, büroda da muhabbeti geçiyo zaten...Doğurana kadar karnının içinde, doğurduktan sonra ana kucağında karnının üstünde taşı ama sen büroya gel diye...

ben dr sık gitmek yerine eve ultrason almaktan yanayım daha ucuza geleceğini düşünüyorum bazen

bebeğimi merak ediyorum ama bayramdan sonra randevum şimdi gitsem dr beni kovar bu sefer geçen gidişimde çok gerildi adamcağız

Valla benim doktorum iyi aslında..
6+2 ydi ilk gittiğimde, 1 hafta sonra büyüyor mu diye gel dedi.Normalden küçüktü çünkü haftası..Bir hafta sonra 7+3 dedi..Sonra da bi daha gitmedim..Bugün sağlıklı sıhhatliyse 9+5 olduk..

X