2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eyvah eyvahhhhh ıkınızde koyverın gıtsın işte küçük ayaz buyuk ayaz der vkaynasır gıdersınız canım dert etme sen yaaa

amin egecim inşallah hepimizinkiler öle olsun yaa bende bugün 9. haftaya girdim 12 .haftada cinsiyeti belli olur diyolar ben daha geçen hafta gittim minnacıktı bebişşim fasülye kadardı 1 ayda nası o kadar büyücekki sizce belli olurmu gerçekten kızlar bebişi olanlar daha iyi bilir sanırım bunu

kızlar cumartesi nerdeyse hepımızın kontrolu var topik sessiz olur
inşallah hepımız iyi haberlerle gelırızzzzzz

eyvah eyvahhhhh ıkınızde koyverın gıtsın işte küçük ayaz buyuk ayaz der vkaynasır gıdersınız canım dert etme sen yaaa
hehehehe evet dogru bana uyarrr hehehe

ayyy hemde nasıl büyümüş oluyo kontrole bi git
gözlerıne inanamıcaksın bu küçük insan benım içimdemı gercekden
diceksınnn ben 12. haftaya girmek üzereyim cumartesi insallah belli olur
kızlar cinsiyet ögrenmeye giderken cikolata yiyip meyve suyu içmeyi unutmayınnn

ben geldımm demişdim amaaaaaa
hoşgeldin bacımm

yok kıs öğle deme benım çocugum cok sıcak bır ınsan olcak tamam mı
ayy şaka kızzz çok hoş isim

şimdi gördüm
aman napıyım işde oturdum yemek yedim dedikodu yaptık
sen nasılsın nası gidiyo

ohh süper sefan olsun..
Bende napiim aynı iş ev okul ders derken sabah oldu...
Bende rutin şeyler yavrum işten eve git evde uğraş dün eşime dedim çay içiyoruz bu sessizliği zor buluruz ilerde kızımda büyümüş ne güzel şimdi baştan başlıycaz... Korkutuyor biraz beni:)) inşallah uslu bi bebek olur zor olmaz

evet belli olur ama bebişine de bağlı göstermezse yapacak bişey yok ben ilk kızımda gittiğimde plesentanı üstüne kafasını koymuş yatıyordu bacaklarınıda kapatmıştı.16. Haftada gördüm. Fazlada heves etmeyin

ikinci bebek uslu olur derler ilk bebekler yaramaz olurmus
inşallah uslu olur zaten senın kızın var rahat edersın
kızın bebişle oynar

evet kızlar çikolatanın cok etkısı var çıkolata yıyıp ultyrasona gırersenız bebiş kıpır kıpır oluyo heryerını gosterıyo valla

Valla gökyüzü öyle olmasını ümit ediyorumda benim kızda laz damarı var inat bide inadı tutarsa hayatta yaptıramazsın. Kızımda çok sorunsuz bir bebekti ama sadece biraz gazlıydı ama ne uyku ne emme nede çiş problemimiz oldu. Gece uyurdu. Emerdi 16 ay emdi.19 aylıkdı tuvaletin söyledi. Hiç yormadı sadece inat o huyu var. Bakalım bu da bana ona benzerse rahat olurum. :93:

inşallah yaa sakin sorunsuz bi bebek olurr
bilmıyorum ama benım bebekimin hicde sakın olacagını sanmıyorum
:95:

ınsallah canım ınsallah bızım bebıslerde akıllı bır bebıs olursa bızı yormazlarrr

selam kızlar ben geldim uzun bi ara yoktum k.validem ameliyat oldu ben aşırı bulantı ve çıkarma yüzünden çok güçsüz kaldım ve annemde kaldım
şu an biraz daha iyiyim
siz nasılsınız?
listemiz ne alemde
epey kişi katılmıştır sanırım listeye :)

günaydın kızlar 1 saattir 9.5 gece ile ilgili videoları izliyorum. Çooook duygulandım.Zaten hormonlar altüst başladım ağlamaya gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…