2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ye tutma kendini sadece yediklerine ve miktara dikkat et
tabi bu hiç kolay değil :86:
bende çok merak ediyorum gönlümde kız var ama allah sağlıklı hayırlı evlat versin kız erkek farketmez

ikinci bebek uslu olur derler ilk bebekler yaramaz olurmus
inşallah uslu olur zaten senın kızın var rahat edersın
kızın bebişle oynar

valla ben ilk bebeğim çok sakinmişim ama kardeşim değil kuzenlerde de ilk bebekler hep sakin ama ikincile kök söktürmüşler annelere inşallah bizim bebişler hep sakin olur

hoşgeldın oku bakalım cok bısey kacırdın sayılmazsın beeeee
bebekpoyrazı merak ettim öğrenmişmi diye ama yazmamış bişey

anladım canım. benim ellerimde var sadece. kullanmak istemiyorum kremi de ama bazı geceler kaşıntıdan uyuyamıyorum mecburen kullanıyorum. seninki daha zormuş (

ben de merak ettim bebekpoyrazı.

Kızlar yüzümü, sırtımı sivilceler bastı. Ergenlik günlerime döndüm sanki.

günaydınlarrrr
kızlar bu arada dün gece rüyamda gegl oldugumu gördüm. doktorumu arayıp soyluyorum. aaa o zaman hamile degilmşsin alevcim diyor. Bir üzüldüm üzüldüm. sabah üzgün uyandım walla

canım üzülme sakın... ilk günler bende çok yoğundu her an olabilirmişim gibi üzülüyodum ama geçti artık rüyalarımda bebişimi gülerken görüyorum...

bebekpoyraz sabah buralardaydı ne oldu kı bısey mı var merak ettım ay

ayy bende dün tahlillerimi doktora göstericektim kagıda bi baktım hbsAg yi nasıl gördü isem bhcg gördüm ve karşısında 0.0 yazıyo aman yarabbim dedim başımdan kaynar sular döküldü aman dedim içimden kanamamda olmadı bişide olmadı bu ne iş iyice bakınca hbsAg gördüm amaaaaan ne korkmuştum

hep tedirginiz bebişlere bişey olmasın die o yüzden bende geçenlerde rüyamda kanama geçirdiğimi gördüm birazda hormonlardan kaynaklanıyor bu kada endişeli olmamız

merhabalar kızlar
lısteye dahıl olmak ıcın ozel mesaj gonderemıyorum ıletırsenız memnun olurum
kullanıcı adı: yelkovan
yas: 28
sat: 14 eylül
dogum zamanı: 21 hazıran
guncelıt pıt atıyor kalbı

ben de hep gebelik testi yaptırıyorum rüyamda. geçenlerde değerim çok düşük çıkıyordu, üzülüyordum zaten sabaha kadar abuk sabuk bir sürü rüya görüyorum. sabah uyandığımda yorgun oluyorum rüyalar yüzünden.

benım olduguma emınmısın :)) ben hic gırmedım ki bugun ayrıca ıkız degıl sukur tek kızlar bıraz moralım bozuk okadar ok kendınıze ıyı bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…