2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar ben geldim uzun bi ara yoktum k.validem ameliyat oldu ben aşırı bulantı ve çıkarma yüzünden çok güçsüz kaldım ve annemde kaldım
şu an biraz daha iyiyim
siz nasılsınız?
Listemiz ne alemde
epey kişi katılmıştır sanırım listeye :)
hoş geldin geçmiş olsun evet topik kalabalık baya..

günaydın kızlar
geçmişi okuyup gelicem

bekleriz cnm:93:

allah şukur benım bulantı sorunum yok ama eksı hastası oldum bıde aşırı derece iştahım acıldı öğünlerimi 2 ye cıkardım canım yaaa kendıme dur dıyemıyorum

oh çok şükür, bulantı işi çok kötü yaaa:KK43:((((((
5 kilo verdim birden ben

minik bi prensesmi geliyo acep :KK16:
hani derler ya tatlı isteyenin oğlu ekşi isteyenin kızı olur diye :KK9:
batıldır tabi ama oğlumda tuttu bu varsayım hep tatlı meyveler istemişti canım

canın istedikçe ye bence
çok hamur işi yağlı kalorililere kaçmamaya çalış

hanımlar tatlımlar ben yarın yola çıkıyorum artık bayram sonu girebilirim.. kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede iyi bakın... herkese hayırlı bayramlar şimdiden

hanımlar tatlımlar ben yarın yola çıkıyorum artık bayram sonu girebilirim.. Kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede iyi bakın... Herkese hayırlı bayramlar şimdiden

ay canım benım sende dıkkat et kendıne sanada ıyı bayramlar bayram sonrası artık bol bol kaynatırız burda dedıkolu yaparızzzz şekerımmmmmmm :KK52:

ay canım benım sende dıkkat et kendıne sanada ıyı bayramlar bayram sonrası artık bol bol kaynatırız burda dedıkolu yaparızzzz şekerımmmmmmm :KK52:

evet ooooo birikir dedikodular o zamana kaynana-elti-görümce-yeğenler-kardeşler ohooooo çok birikir :):):):)

kızlar bende ekzama var elecom diye bi damla kullanıyorum içinde az miktardada olsa içinde kortizon var.hamilelikle birlikte tekrardan nüks etti. hatta alnımada gelmeye başladı acaba bu damlayı kullansam bi zararı olur mu kızlar:44:

bende de var egzema. elecon'un kremini kulanıyorum ben. doktora sormuştum kullanabilirsin demişti. ama damlasını ilk kez duyuyorum sen yine de sor doktoruna.

hanımlar tatlımlar ben yarın yola çıkıyorum artık bayram sonu girebilirim.. kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede iyi bakın... herkese hayırlı bayramlar şimdiden

sana da iyi bayramlar ve de iyi yolculuklar. otobüsle gideceksen dikkatli ol.

oh çok şükür, bulantı işi çok kötü yaaa:KK43:((((((
5 kilo verdim birden ben

minik bi prensesmi geliyo acep :KK16:
Hani derler ya tatlı isteyenin oğlu ekşi isteyenin kızı olur diye :KK9:
Batıldır tabi ama oğlumda tuttu bu varsayım hep tatlı meyveler istemişti canım

canın istedikçe ye bence
çok hamur işi yağlı kalorililere kaçmamaya çalış

yemıycem dıyorum kılo alcam dıye ama elımde deıl yemezsem cok kptu oluyom bız işyerınde muhasebede ıkı bayanız ıkımızde hamıleyız arkadasım 4 aylık su an onunda hıc bulantısı olmadı yemek problemı olmadı ama gecen ogrendı kızı olcakmıs bakalım bızım ne olcak cok meraklıyım :KK23:

günaydınlarrrr
kızlar bu arada dün gece rüyamda gegl oldugumu gördüm. doktorumu arayıp soyluyorum. aaa o zaman hamile degilmşsin alevcim diyor. Bir üzüldüm üzüldüm. sabah üzgün uyandım walla

Bilinç altı işte. Korkular açığa çıkıyor. Üzülme canım. Bende de oluyor.
Kızlar ben yarın doktora gidiyorum.çok heyecanlıyım.:KK66:

evet ooooo birikir dedikodular o zamana kaynana-elti-görümce-yeğenler-kardeşler ohooooo çok birikir :):):):)

hahahahha koptu ah su kaynanalar olmasa demı amaaa yaaa hahahahahaha emınım cok sıkcak muhabbet valla :KK52::KK52: Dıkkat et kendıne yollarda sekerım hanı senı dusundugum ıcın deıl yanı malum bebiş içinnnn dıyorummmm hahaytttttttt şaka şaka ıkınızde dıkkat edın canım benım :KK52::90:

bende de var egzema. elecon'un kremini kulanıyorum ben. doktora sormuştum kullanabilirsin demişti. ama damlasını ilk kez duyuyorum sen yine de sor doktoruna..

cnm benim saç diplerimde var onun için damlasını kullanıyorum ama şimdi alnıma yayılmaya başladı sanırım kreminide alsam iyi olcak umarım bi zararı olmaz.aradım az önce çıkmadı dr biraz sonra gene arıcam

kızlarBEBEKPOYRAZDAN ne haber ben çok merak ettim acaba ikizde şokundan çıkıp yazamadı mı buraya:KK12:

hahahahha koptu ah su kaynanalar olmasa demı amaaa yaaa hahahahahaha emınım cok sıkcak muhabbet valla :KK52::KK52: Dıkkat et kendıne yollarda sekerım hanı senı dusundugum ıcın deıl yanı malum bebiş içinnnn dıyorummmm hahaytttttttt şaka şaka ıkınızde dıkkat edın canım benım :KK52::90:

kaynana zaten 2 aydır benim yanımda memlekete bırakacaz hem onu... yaa ne kadar ii olsada insan rahat edemiyo yaaaa :KK9:

X